Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

ExtremeCopy Pro - krótki opis

ORGANIZAT0R 25 Pażdziernik 2012

View Users: View Users
 1. ORGANIZAT0R Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

  Dołączył:
  7 Luty 2012
  Posty:
  967
  Otrzymane Polubienia:
  173
  ExtremeCopy Pro to program do wspomagania kopiowania bądź przenoszenia plików. Jak zapewnia producent program może przyśpieszyć proces kopiowania nawet kilkakrotnie. ExtremeCopy Pro umożliwia zatrzymywanie i wznawianie kopiowania. Dodatkowo aby upewnić się czy dane skopiowały się poprawnie program oferuje weryfikację skopiowanych danych.
  [​IMG]


  Koszt jednej licencji na wersję Pro wynosi 19.95$

  Dostępna jest również wersja darmowa tego programu. Można ją pobrać ze strony producenta:
  Kod:
  [ Widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij aby się zarejestrować ]
  [​IMG]
  Na zrzucie przedstawione jest okno główne programu. Po wskazaniu pliku bądź folderu musimy wskazać miejsce gdzie chcemy skopiować/przenieść dane. Następnie musimy wybrać jedną z dwóch opcji: Copy – kopiowanie, Move – przenoszenie. Można wyświetlić także dodatkowe opcje widoczne również na zrzucie.
  Verify data after copy finished – weryfikacja danych po zakończeniu kopiowania. To bardzo użyteczna opcja jednak należy pamiętać że wydłuża ona proces kopiowania/przenoszenia. Z drugiej jednak strony warto jednak żeby ta opcja była zaznaczona jeśli chcemy być pewni że dane zostały poprawnie skopiowane/przeniesione. Z własnego doświadczenia wiem że nie zawsze pliki poprawnie się kopiują.
  Domyślnie jest wybrana opcja Ignoruj w przypadku wystąpienia błędów (If meet ‘Error’ Then). Możemy jednak zmienić ustawienia żeby program nas pytał co zrobić(Ask me), powtórzyć(Retry) lub wyjść(Exit). Ja wybrałem opcję Ask me w razie gdyby coś było nie tak program wyświetli stosowny komunikat.


  [​IMG]
  Na rzucie widoczny jest proces kopiowania. ExtremeCopy Pro. Widoczna jest szybkość kopiowania, ile czasu trwa kopiowanie oraz szacunkowy pozostały czas. Weryfikacja jest wyłączona.

  Podsumowując, program jest bardzo dobry. Rzeczywiście przyśpiesza on kopiowanie. Wcześniej używałem innego darmowego programu, jednak nie był on aż tak skuteczny jak ExtremeCopy Pro. Również w wersji darmowej spisuje się bardzo dobrze. Mając zainstalowany ExtremeCopy Pro kopiowanie czy przenoszenie plików jest przede wszystkim szybsze a także dużo bardziej wygodne niż domyślnie.  Na koniec dodam że wkrótce użytkownicy PZD będą mogli zdobyć kilka licencji na ExtremeCopy Pro ;)
   
 2. cwaniak z pekałesu

  cwaniak z pekałesu Wygadany

  Dołączył:
  4 Grudzień 2015
  Posty:
  90
  Otrzymane Polubienia:
  19
  dzięki za opis możliwości programu; wygrałem w Twoim Konkursie i jestem ciekawy, jak sobie poradzi przy kopiowaniu w sieci pomiędzy dwoma komputerami (często tak przenoszę duże pliki)
   
Ładuję...
Similar Threads - ExtremeCopy Pro krótki Forum Date
Konkurs ! / Giveaway ! - ExtremeCopy Pro Konkursy ! / Giveaways ! 21 Wrzesień 2016
ExtremeCopy Pro do wygrania Konkursy ! / Giveaways ! 23 Czerwiec 2016
ExtremeCopy Pro - Konkurs Konkursy ! / Giveaways ! 25 Luty 2015
ExtremeCopy domyślny program do kopiowania w XYplorer Szukasz programu, masz pytania? Napisz / Software 15 Maj 2014
Konkurs ! / Giveaway ! - ExtremeCopy Pro Konkursy ! / Giveaways ! 12 Kwiecień 2014

Udostępnij Tą Stronę