Far Cry 4- brak dźwięku w grze ( Windows 10 )

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Ma ktoś pomysł, co może być problemem braku dźwięku w grze Far Cry 4? Mam nowy komputer z Windows 10 i po uruchomieniu gry dźwięk jest, ale tylko w scenkach filmowych. W Windows 8.1 dźwięk był normalnie. Dodam, że mam zainstalowane najnowsze pliki DirectX ( wkurza mnie, dlaczego po zainstalowaniu systemu, muszę sam instalować pliki DirectX ) oraz dźwięk w panelu Realtek ustawiony na 16 bitów/48 KHz.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Sprawdź w panelu Realteka czy masz ustawiony dźwięk na stereo czy na zestaw 5.1/7.1, ewentualnie zmień na stereo, i zrób test głośników czy działają.U siebie domyślnie mam ustawione 24 bity 48Hz, może dodatkowo zmień na ten format.
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
rafalp86 napisał:
Sprawdź w panelu Realteka czy masz ustawiony dźwięk na stereo czy na zestaw 5.1/7.1, ewentualnie zmień na stereo, i zrób test głośników czy działają.U siebie domyślnie mam ustawione 24 bity 48Hz, może dodatkowo zmień na ten format.
Niestety, ale nadal nie dziala. I niestety, ale gry od Ubisoftu nie działają ( dźwęiku nie ma ),tj. Far Cry 3,4, Primal, Watch Dogs. Nie wiem, dlaczego, ale we wcze[niejszym Windows 8.1 wszystko dzialalo jak należy. Wyczytalem na forum że podobno właśnie problem tkwi w karcie dźwiękowej Realtek.
 
Do góry