Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18400
Reakcje/Polubienia
39052
Miasto
Gdzieś w Polsce
84728a421b443d991d5ab3fe4825f7f3.png
Filter Forge 4 Pro na GAOTD
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Filter Forge to program pozwalający komputerowym artystom na tworzenie własnych filtrów oraz ich używanie. Możemy tworzyć różnego rodzaju tekstury, efekty wizualne, wzory, tła, ramki i wiele więcej. Kluczowe funkcje Filter Forge Pro to wizualny edytor filtrów i bezpłatna biblioteka online ponad 11.000 utworzonych przez użytkowników filtrów do której każdy może wnieść swój wkład czyli dodać swoje filtry. Program działa jako samodzielna aplikacja lub jako plugin np: do Photoshopa.
Filter Forge is a program allowing computer artists to use and build their own filters – seamless textures, visual effects, distortions, patterns, backgrounds, frames, and more. The key features of Filter Forge include a visual filter editor and a free online library of over 11,000 user-created filters to which anyone can contribute. It works as a standalone application or as a plugin under a number of hosts.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Ciekawa aplikacja do zabawy z fotkami ale też ciekawa pod względem promocji na SOS. Niby 249 dolców za wersję standard. W promo mamy wersję number 5.13 a nowa wersja czyli 6.0 w standardzie jest do kupienia za 49 dolców. Zakładając, że poprzednia wersja mogła być w podobnej cenie to SOS machnęło się o 200 zielonych. Ale cóż efekt medialny jest całkiem fajny. W końcu dostajemy coś o "wartości" 249 za free. I to nie jest ważne, że o 200 za dużo. Sorry, że trochę pomarudziłem. Już taka moja natura, że jak dają za free to szukam, w którym momencie ktoś chce mnie w zrobić w bambuko. :) Ale sam sofcik polecam. Rozbudowany i rzeczywiście dający dużo satysfakcji w pracy z fotkami.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Jak można pobrać i zainstalować w programie dodatkowe filtry ze strony Producenta? Próbuje i jakoś mi to nie wychodzi..
 
Do góry