Grafika Flame Painter 4 za darmo (PC & Mac)

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098



WHAT is Flame Painter?
Flame Painter is award-winning painting software, where you can paint with life-like particle brushes. Its groundbreaking Particle Systems open a whole new world of possibilities, nowhere to be found in other software. With this incredibly broad range of organic tools, you are the creator.

WHO is it for?
Everyone interested in digital art and design can experience industry-first innovations implemented in Flame Painter’s state-of-the-art technology. It is a must-have tool for all professional CG artists, graphic designers and photographers, but also for anyone thinking of dipping their toes into the world of digital art for the first time.

WHY was it created?
The original algorithm was created by Peter Blaškovič within the 'I am an Artist' project back in 2009. Since then, the team keeps following the vision, that everyone can be an artist, we just need inspiring tools for our creativity. With Flame Painter, the pioneer in procedural art, you're free to take any creative idea and make it happen.


5822991Flame_Painter_.jpg


Giveaway Page:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Coupon Code:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2595
Podany link prowadzi donikąd :lupa
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Wczoraj zainstalowałam. wypełniłam wszystko, poszukałam Instalki ciężko było, aktywacje otrzymałam na podany e-mail.
EInc7Bp.jpg
 
Ostatnia edycja:

anka-m

Świeżak
Dołączył
22 Październik 2019
Posty
16
Reakcje/Polubienia
2
Dostałam 2 dni temu kod do tego programu, zarejestrowałam się na ich stronie i pobrałam sam program, ale po instalacji trzeba podać dane rejestracyjne. Więc podaję, ale pojawia się komunikat, że dane są nieprawdziwe. Nie ma gdzie tego kodu wpisać. Coś źle robię ?
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Ostatnia edycja:

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Dostałam 2 dni temu kod do tego programu, zarejestrowałam się na ich stronie i pobrałam sam program, ale po instalacji trzeba podać dane rejestracyjne. Więc podaję, ale pojawia się komunikat, że dane są nieprawdziwe. Nie ma gdzie tego kodu wpisać. Coś źle robię ?
W drugim e-mailu przychodzi link aktywacyjny. Trzeba na niego kliknąć i aktywować program, a potem go rejestrować.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Dzisiaj zainstalowałam bez problemu na W 10 wpisujemy pocztę i hasło, to co my wpisali, by otrzymać aktywację.
Więc ten sam program na dwóch komp, podałam te same dane.
Opisałam tak jak ja mam.
Kod przy aktywacji u mnie nie potrzebny.
Trzeba na link kliknąć tylko po to, by wyświetlić dane do aktywacji programu, są tam też podane instalki, do wersji systemu bit 32 i 64.
 
Ostatnia edycja:

anka-m

Świeżak
Dołączył
22 Październik 2019
Posty
16
Reakcje/Polubienia
2
Podałam pocztę tymczasową i tam doszedł kod. Kliknęłam na link aktywacyjny. Potem na ich stronie zarejestrowałam się podając tę samą pocztę tymczasową. Pobrałam program z linku promocyjnego i znalazłam się w miejscu, który pokazała sonia. Co mam wpisać jako password?
Hasło wybrane podczas późniejszej rejestracji daje komunikat, że dane są nieprawdziwe.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
To teraz od nowa, na inną pocztę, bez hasła programu nie zarejestrujemy:nie martwi się
Password czyli hasło, które my wpisywali, by dostać dane na pocztę.
Przecież podać w programie pocztę i hasło to nic trudnego, bo takie my używali.
Poczta tymczasowa chyba jest nie do przyjęcia przez program , bo program na stałe, więc poczta musi być stała, by program dział, tak się można domyślać.
 
Ostatnia edycja:

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Na początek podziękowania dla Irfan19 za nowy link. Przeczytałem cały temat i tu moje wnioski dla chętnych na Flame Painter 4. Najlepiej się wcześniej zarejestrować na stronie programu "
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
" to potem idzie bezproblemowo. Po otwarciu linku podanego przez Irfan19 i wprowadzeniu swojego maila i podanego przez Irfan19 key'a (Spoiler) klikasz Next. Otwiera się okno, gdzie wprowadzasz swój mail. Pisze że jesteś zarejestrowany i prosi o wprowadzenie hasła. Po kliknięciu Next otwiera się następna strona z potwierdzeniem. Pisało niby, że przyjdzie mail, ale nie przyszedł. Okazało się to bez znaczenia, bo po zainstalowaniu i uruchomieniu programu pokazało się okno logowania i po zalogowaniu program zarejestrowany. Na stronie "
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
" po zalogowaniu można pobrać program - rozwinąć roletę - my profile - purchases.
 
Ostatnia edycja:
Do góry