Folx - nowa sieć komórkowa

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Folx to wirtualna sieć komórkowa działająca w oparciu o subskrypcję. Opłata pobierana jest z podpiętej karty i obowiązuje do końca miesiąca. Subskrypcje można anulować w dowolnym momencie.
Warto skorzystać z oferty i zdobyć ciekawy numer. Nic nie stoi na przeszkodzie aby później przenieść go do innego operatpra. Sieć korzysta z nadajników Play.

Cennik:

29.99zł/miesiąc -
  • Nielimitowane rozmowy
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • 20 GB internetu.
  • Roaming w UE bez dodatkowych opłat
Limit danych w ramach subskrypcji w roamingu w UE to 1,95 GB, a po jego przekroczeniu opłata za korzystanie z internetu pobierana jest z Dodatkowych środków, które uzupełnisz w aplikacji bezpośrednio z karty płatniczej.

Z Dodatkowych środków rozliczane są także wszystkie pozostałe usługi, np. Rozmowy międzynarodowe, roaming poza Unia Europejską czy usługi premium.

Po zużyciu 20GB pakietu, możesz dalej korzystać z internetu w cenie 1.99zł za 1GB.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zapisy odbywają się w aplikacji w sklepach Google Play i AppStore. Warto zwrócić uwagę na ten zapis:
Jeśli masz kod aktywacyjny, możesz dołączyć już dziś i odebrać 3 miesiące darmowej subskrypcji.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ale numerki trafiłem. Jeden taki, że PZD z klawiatury wybieram i jest :mistrzunio
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
mają 181 klientów
i nie są ani najtańsi ani ani... :gwizdek

a2mobile - 19,90 zł/31 dni
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Plush - 25 zł/m-c (3 miesiące gratis dla przenoszących numer)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


nju mobile - 29 zł/m-c (na kartę)

T-Mobile - 25 zł/m-c (90 dni gratis dla przenoszących numer)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Niedawno widziałem tego typu (rozmowy/SMS/MMS bez limitu plus jakiś internet) ofertę za niecałe 17 zł/m-c

I tak można jeszcze długo...

Edycja//
Ale numerki trafiłem. Jeden taki, że PZD z klawiatury wybieram i jest :mistrzunio
182 klientów.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
i nie są ani najtańsi ani ani... :gwizdek

a2mobile - 19,90 zł/31 dni
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Plush - 25 zł/m-c (3 miesiące gratis dla przenoszących numer)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


nju mobile - 29 zł/m-c (na kartę)

T-Mobile - 25 zł/m-c (90 dni gratis dla przenoszących numer)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Niedawno widziałem tego typu (rozmowy/SMS/MMS bez limitu plus jakiś internet) ofertę za niecałe 17 zł/m-c

I tak można jeszcze długo...

Ale przecież przenosisz numer do jakiegoś operatora, który da Ci właśnie 17zł :klawik
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Poza tym subskrypcję można zawiesić w każdym czasie, zrezygnować po skorzystaniu z 3 darmowych m-cy (trzeba by jeszcze poczytać ich regulamin, jak to jest w rzeczywistości) lub zostać z eleganckim numerem (ew. przenieść).
Edit: Jedyne co mnie wstrzymuje to kolejne wysłanie numerów karty w świat.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Poza tym subskrypcję można zawiesić w każdym czasie, zrezygnować po skorzystaniu z 3 darmowych m-cy (trzeba by jeszcze poczytać ich regulamin, jak to jest w rzeczywistości) lub zostać z eleganckim numerem (ew. przenieść).
Edit: Jedyne co mnie wstrzymuje to kolejne wysłanie numerów karty w świat.
Czy Ty do płatności internetowych używasz numerów realnych kart :??:szok
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Ale przecież przenosisz numer do jakiegoś operatora, który da Ci właśnie 17zł :klawik
Tak ale @al ja już mam jeden bardzo fajny numer, firmy nie posiadam więc kolejnego nie potrzebuję.
Oferta jednak z pewnością znajdzie swoich odbiorców. Jak komu pasuje.

Widzi się różne rzeczy ale wczoraj - nie ukrywam - byłem nawet naprawdę zaskoczony. Jadąc środkiem komunikacji miejskiej widziałem jak młoda dziewczyna w smartfonie przez ok. 15 minut w biedronkowej aplikacji przeglądała ich ofertę... cukier, masło, pomarańcze, jakiś papier do "twarzy"... Nie mogłem uwierzyć.

To tak na marginesie i raczej bez związku...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W paypal i MS Store tak, poza tym mój bank nie ma w ofercie wirtualnej karty....
No ale przecież masz takie usługi jak Skrill czy Netteler.
Taki bank można zmienić.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Jak to czytałem to się śmiałem 20 min z tego artykułu . Mobilny net za 29 zł 20 gb poważnie + rozmowy :piwko . W tej chwili Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa, aglomeracja śląska . Z czym do ludzi . 29 zł za 20 gb no bez jaj :krzyk . Po zużyciu 20GB pakietu, możesz dalej korzystać z internetu w cenie 1.99zł za 1GB . Czy oni są oderwani od rzeczywistości i nie wiedzą że konkurencja ich wykosi oferta i cenami .

Daje im 2 lata i znikną z rynku .:zaciesz Konkurencja ich wykosi ofertą lub przejmie .

A teraz coś od siebie dodam na temat tylko netu i nikogo nie reklamuje , żadnej firmy zaznaczam to i nikogo nie namawiam na żadna ofertę danych firm by to było jasne .

Ja mam net w plusie mobilny za 30 zł kolejna już umowa to i lepsze bonusy mam . Mam 50 gb na dzień i 200 gb na noc od 1 do 8 rano na cały miesiąc czyli 250 gb w sumie co jest dla mnie wystarczające . Dodatkowo jak wykorzystam pakiet nie jest mi wyłączany net jak w innych firmach . Tylko dalej działa z delikatnie obniżona prędkością , ale i tak jest bardzo szybko że można komfortowo nawet pobierać z netu i oglądać np youtube , telewizje lub słuchać radia przez net bez żadnej dopłaty co jest wielkim plusem . Jestem w zasięgu LTE bez limitu danych i nie mieszkam w wielkiej aglomeracji by mi internet szybko chodził , tak jak to niektórzy mylnie twierdzą
 
Do góry