Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
12612
Reakcje/Polubienia
11978
Miasto
Gdzieś w Polsce
Fotosifter 2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
6.0

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Cgaga Fotosifter to profesjonalny i łatwy w użyciu organizer zdjęć, a także program do ulepszania zdjęć opracowany przez Cgaga Software, który zapewnia kompleksowe rozwiązanie do masowego zarządzania / sortowania zdjęć i ulepszania zdjęć dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów, a także zaawansowanych technologii, w tym precyzyjnych rozpoznawanie twarzy, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.
Nowe funkcje, a także nowe zasoby, są stale dodawane do Cgaga Fotosifter, przy czym obecne podstawowe osiem funkcji to 1) organizowanie zdjęć jednym kliknięciem, 2) niestandardowe sortowanie, 3) geotagging, 4) rozpoznawanie twarzy, 5) edycja zdjęć i ulepszanie, 6) wykrywanie duplikatów, 7) inteligentny wybór, 8) tworzenie pokazów slajdów.
Jednym słowem, Cgaga Fotosifter to oprogramowanie przyjazne rodzinie i stanowi idealny wybór dla początkujących fotografów i amatorów, pracujących mam, pracowników biurowych, miłośników podróży, nauczycieli, studentów itp. Jest to bardzo przydatne, gdy potrzebujesz zarządzać ogromna liczba zdjęć i obrazów z dodatkowymi wymaganiami, takimi jak edycja zdjęć, tworzenie pokazów slajdów i eksport zdjęć.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry