Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37276
Reakcje/Polubienia
33683
Franzis PhotoZoom Classic 5 for WIN and MAC
e433ac369863d8453d5743b2b4afca8e.png

PhotoZoom nie tylko tworzy większe obrazy niż jakiekolwiek inne oprogramowanie (do 1 miliona na milion pikseli), ale także zapewnia wyższą jakość. PhotoZoom jest wyposażony w S-Spline Max, unikalną, wielokrotnie nagradzaną technologię zmiany rozmiaru obrazu, która wyróżnia się zachowaniem czystych krawędzi, ostrości i drobnych szczegółów.

Info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rejestracja win:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rejestracja mac:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Drib72

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
128
Reakcje/Polubienia
502
A jaka jest różnica między tym a kiłka postów wyżej z 21 września?
Raczej żadna - to jest ten sam program firmy Benvista oferowany jeszcze przez Franzis i Ashampoo... Co niektórzy dodają coś od siebie :)
Należy pamiętać, że promka dotyczy wersji Classic.
Z tego co piszą powyżej, to nawet jeden i ten sam kluczyk odblokowuje ten program w wersji 7.x zarówno od Benvisty, jak i o Franzis, czy od Ashampoo
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
981
Reakcje/Polubienia
42
Pobrałam, rozpakowałam, uruchomiłam Setup_Win.exe i klikam w przycisk "Internet" - zero reakcji, nic się nie dzieje. Wyłączenie firewalla też nie pomogło. Nie wiem o co chodzi...
Miałam już kiedyś jakiś program od Franzis z GAOTD i też po pewnym czasie zdechł bez przyczyny
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37276
Reakcje/Polubienia
33683
Pobrałam, rozpakowałam, uruchomiłam Setup_Win.exe i klikam w przycisk "Internet" - zero reakcji, nic się nie dzieje. Wyłączenie firewalla też nie pomogło. Nie wiem o co chodzi...
Miałam już kiedyś jakiś program od Franzis z GAOTD i też po pewnym czasie zdechł bez przyczyny
Kluczyk dostaniesz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry