Grafika Franzis SHARPEN Projects Standard za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37718
Reakcje/Polubienia
33906
Franzis SHARPEN Projects Standard v1.16 for WIN and Mac FREE
giveaway-franzis-sharpen-projects-standard-v1-16-for-win-and-mac-free-200x200.png


Franzis SHARPEN Projects Standard to prosty w obsłudze program dzięki któremu Twoje zdjęcia staną się jeszcze piękniejsze dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów.
Images need sufficient sharpness to be amazing. And no digital camera in the world takes only perfect images, even the most experienced of photographers make mistakes! Blurred or unsharp images have so far been discarded even when their motifs were appealing. With SHARPEN projects this practice becomes a thing of the past. SHARPEN projects is the best choice to refocus your shots, no expert knowledge required!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Instalator win:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Instalator mac:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rejestracja w trakcie instalacji. NOTE: Installer starts in german, installed program use english , french or german
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WW11222

Wygadany
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Dziękuję kolego Camel1965 za informację: od dawna szukam programu tego typu, działającego i bez znaków wodnych:)
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Pobrałem program ale nie wiem jak zdobyć kod pomoże ktoś
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Najlepiej wejdź na stronę franzis.de i najpierw załóż sobie konto (anmelden). Jest to potrzebne do wszystkich aktywacji programów tego producenta. Potem już będzie z górki. podczas instalacji będziesz musiał kliknąć w pole aktywacja i wówczas program połączy się ze stroną, na której będziesz musiał się zalogować. To pozwoli Tobie otrzymać kod do programu.
Podczas założenia konta otrzymasz swój unikalny numer ID. Te dwie sumy tj. ID i Kod będziesz musiał wpisać w instalatorze i wówczas program zainstaluje się na Twoim komputerze. Ale niestety kod będziesz musiał jeszcze raz wpisać podczas pierwszego uruchomienia programu. Wygląda to dosyć skomplikowane ale tylko tak wygląda. Pierwszy raz a potem wchodzi w krew. Warto chwile poświęcić bo programy jakościowo są całkiem całkiem.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Dzięki, program dla mojego brata zajmującego się amatorsko fotografią
 

Wiesiekwid

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Kwiecień 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Przed chwilą zainstalowałem Sharpen Projects. Wszystko odbyło się standardowo. Ale mam mały albo wręcz duży problem, bowiem nie otwiera mi się żadne zdjęcie w formacie .jpg. Próbowałem już wszystkiego i dalej nic. Ukazuje się jedynie komunikat, że coś mu tam nie pasuje i nic poza tym. Może ktoś mi powie, co to ma znaczyć.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34664
Reakcje/Polubienia
61006
Jeżeli w nazwie zdjęcia są polskie znaki jak ś,ń,ź,ą ę to program tych zdjęć nie otworzy.
 

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
@Wiesiekwid , skopiuj fotki, które chcesz opracowywać, do katologu "pikczers" w tym programie i później wskazuj go jako miejsce pobierania zdjęć i wszystko będzie działało. Może to być katalog "pikczers" w dowolnym programie od Franzis. Pzdr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wiesiekwid

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Kwiecień 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuję bardzo, faktycznie - teraz wszystkie zdjęcia widzi i je wczytuje do programu. Co za głupie zwierzę.
 
Do góry