Sprzęt Gamepad Gen x3 problem z połączeniem

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
194
Hej. Czy ktoś może pomóc? Kupiłem dziś ten gamepad. Próbuje połączyć się z telefonem. Nie znaleziono. Więcej, wszystkie diody świecą, jakby coś było Podłączone. I dodatkowo gamepad się nie wyłącza. Wszystko jest włączone i świeci. Co mam zrobić. Jak wyłączyć, podłączyć i działać poprawnie?

To ofertą z tym sprzetem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Czy ktoś miał do czynienia. Jakiś pomysł? Pozdrawiam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Hej. Czy ktoś może pomóc? Kupiłem dziś ten gamepad. Próbuje połączyć się z telefonem. Nie znaleziono. Więcej, wszystkie diody świecą, jakby coś było Podłączone. I dodatkowo gamepad się nie wyłącza. Wszystko jest włączone i świeci. Co mam zrobić. Jak wyłączyć, podłączyć i działać poprawnie?

To ofertą z tym sprzetem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Czy ktoś miał do czynienia. Jakiś pomysł? Pozdrawiam
Na początku ciężko było podłączyć, bo różne funkcje włącza się kombinacją przycisku home i pozostałych przycisków. Po próbowaniu wszystkich kombinacji udało się podłączyć zarówno do komórki na androidzie jak i do komputera PC przez bluetooth. Gdy się wybierze odpowiedni tryb- to wszystko działa bezproblemowo. Aha- nie udało się od razu podłączyć dwóch do jednego komputera- w tym celu podłączyłem osobny adapter usb bluetooth dla podłączenia drugiego.
 
Do góry