GoodSync Pro v10 ----->>> KONKURS !!! <<<-----

Status
Zamknięty.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
94ceabaa3eb7b691gen.jpg


GoodSync to jedno z najpopularniejszych narzędzi służących do tworzenia kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami. Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób możemy zabezpieczyć przed np. przypadkowym skasowaniem zawartość skrzynki mailowej, dokumenty, zdjęcia, muzykę i wiele innych cennych dla nas plików. Działanie programu opiera się o analizę zawartości wskazanych folderów, po której jeśli zostaną wykryte jakieś zmiany następuje synchronizacja danych lokalnych z ich odpowiednikami znajdującymi się na innym komputerze, laptopie, zewnętrznym dysku twardym, pamięci USB czy też smartphone'ie pracującym pod kontrolą systemu Windows Mobile. GoodSync oferuje także wsparcie dla protokołów FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3.

Proces synchronizacji uruchamiany może być w dowolnym wybranym przez użytkownika momencie oraz zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem pracy. Największą zaletą narzędzia poza prostotą użycia jest niezawodność. GoodSync doskonale sprawdza się podczas synchronizacji dużej ilości danych.
źródło: dobreprogramy.pl


GoodSync v10 jest jeszcze w fazie Beta, ale program możemy już pobrać ze strony autora programu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wersję Beta pobieramy tutaj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wszyscy posiadacze licencji na GoodSync Version 9 którzy kupili licencję po
01 września 2014
mogą dokonać bezpłatnej aktualizacji.
If you purchased GoodSync recently

If you purchased GoodSync after September 1, 2014,
you are entitled to a free upgrade to GoodSync 10.
Oczywiście dotyczy to także naszych czytelników którzy wygrali licencje w konkursie na naszym forum Programy za Darmo

Bezpłatną aktualizację do GoodSync v10 przeprowadzamy tutaj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Nowe funkcje GoodSync v10

- Nowy nowoczesny interfejs użytkownika.
- Grupy robocze tworzone przez użytkownika.
- Zarządzanie grupami roboczymi (Synchronizacja i Backup)
- Nowe okno dialogowe menadżera konta.
- Nowa prezentacja zmian po analizie i synchronizacji.
- Nowe opcje dialogowe

84c1412af1088539gen.jpg


1458dbd71f513f20gen.jpg

90b8cac9c20efbd2gen.jpg


ad27c0e693768dd5gen.jpg


Jako że
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest w fazie Beta nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Firma Siber Systems nie sprzedaje licencji na oprogramowanie w fazie "niestabilnej". Nasze forum to miejsce dla ludzi którzy zdają sobie sprawę z używania oprogramowania w fazie Beta, poczyniono więc wyjątek i otrzymaliśmy kilka licencji na konkurs. I tak dzięki uprzejmości Kaitlin z firmy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
są do wygrania 3 licencje na program
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(PC lub Laptop) Windows

Używam wersji v10 od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić tą wersję pomimo tego że jest to Beta. Program działa stabilnie i nie zaobserwowałem żadnych problemów. W moim odczuciu zyskał także na szybkości analizy zmian co jest szczególnie widoczne przy kilkunasto Gigabajtowych archiwach w chmurze Googla czy Microsoftu. Grupowanie zadań jest opcją która była bardzo potrzebna, dzięki temu w oknie programu panuje porządek i wszystko jest przejrzyste. Następna pomocna opcja to klonowanie danych serwera, teraz nie trzeba za każdym razem wpisywać loginu i hasła. Jeżeli raz wprowadziliśmy dane serwera to przy konfiguracji następnego zadania będzie nam się pokazywało pole wyboru z danymi wcześniej wprowadzonych serwerów.

Możliwa jest także aktywacja v9 licencją z v10
* Licenses: Ver 9 now accepts Ver 10 licenses, to make switching easier.

ff863416f3f28f88.png


Zasady konkursu :

1. Napisz dlaczego chciałbyś stać się posiadaczem licencji Good Sync Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.03.2016 o godzinie 21 czasu Polskiego.


Competition rules:

1. Write down why you want to become a license holder for GoodSync
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 31.03.2016 at 9 PM time Polish.


Powodzenia Good luck


Zwycięscy zostaną wyłonieni poprzez portal random.org
standardowo 24 godziny na potwierdzenie wygranej przez PM

7709df3b3136c9ec.jpg
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Miałem ten program.Powiem krótko jest to najlepszy dostępny w tej kategorii program i dlatego chciałbym go mieć.Podziękowania dla organizatora konkursu.
 

juh

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Mimo wielu alternatyw GoodSync jest najlepszy w swoim rodzaju. Chciałbym mieć jego najnowszą wersję, ponieważ moja aktualna legalna jest sprzed kilku lat i pojawiają się problemy z działaniem na Win 10.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
GoodSync Pro to najlepszy program do robienia kopii zapasowej plików z jakim miałam do czynienia. Nowa wersja z pewnością okaże się jeszcze lepsza od wersji 9.
Dziękuję za konkurs! :dziękuję
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Powiem szczerze... jest to dla mnie jeden z moich priorytetowych programów do synchronizacji danych, które chciałbym posiadać. Niestety nie stać mnie w obecnej chwili na wydatek rzędu 30$ na zakup tego softu. A marzę o tym aby mieć go w swej kolekcji. Jakiś czas czatowałem na promocję która mnie minęła we wrześniu zeszłego roku gdzie programik można było mieć za free. I znając siebie jeśli nie wygram tego programu to za jakiś czas go kupię. Jest świetny - masa możliwości konfiguracji, automatyczna synchronizacji - mega. Przy tym lekki i intuicyjny. Nie obciąża komputera.

Także z mega radością biorę udział w tym konkursie !!! brawo dla organizatora za konkurs!!! W końcu szansa na wygranie najbardziej pożądanego przeze mnie programu.
 
A

Anonymous

Thanks for the giveaway.

GoodSync is very easy to use, it provide automatic analysis, synchronization and simple backup e-mail, images and contacts, videos or MP3s and free access to important files between desktop, laptop and other devices.

Recommended to have.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for this opportunity helium.

GoodSync automatically synchronizes and backs up files such as photos, financial documents, MP3s, e-mails between desktops, laptops, servers, and external drives. It allows users to connect and synchronize multiple non-connected computers in a peer-to-peer type of environment, without using cloud-based services.
This file synchronization and backup service bucks the cloud-based trend, focusing on computer-to-computer syncing instead. And anyone who relies on cloud storage will be relieved to know that GoodSync just might have you covered there, too.

My favourite feature:

Sync When Files Change (Real-Time Sync)
Analysis and Synchronization can be started when any file in sync folders changes.
Only changed files are transferred.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Bardzo często przenoszę pliki (dla mnie bardzo ważne) z jednego dysku na drugi, tracę przy tym duzo czasu a jednoczenie nie zawsze wiem czy skopiowałem wszystko. Taki program bardzo by mi ułatwił zycie.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu :dziękuję
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
Przenoszenie danych na dysk zewnętrzny jest dla mnie problematyczne, nigdy nie mogę się połapać w tym co już przerzuciłem, a czego jeszcze nie. Dlatego rozejrzałem się po programach do synchronizacji danych. Jednak prawie żaden nie spełnia moich oczekiwań, szczególnie jeśli chodzi o częściową synchronizacje. GoodSync Pro jako jeden z nielicznych programów posiada wszystko to co jest mi potrzebne.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Chciałbym wygrać licencję i móc synchronizować pliki przy pomocy GoodSync Pro v10 między urządzeniami, np. jednym i drugim komputerem i dyskiem zewnętrznym.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu na ten program.
 

andhla

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Wrzesień 2015
Posty
206
Reakcje/Polubienia
156
Po przetestowaniu kilku programów tego typu GoodSync najbardziej mi odpowiada. Prosty w obsłudze i jednocześnie dający wystarczające możliwości konfiguracyjne. Wystarczy poświęcić chwilę na konfigurację i cieszyć się bezproblemowym działaniem programu. Możliwość synchronizacji np. z DropBox, Google Drive, OneDrive oraz z innymi chmurami poprzez WebDAV czynią dla mnie ten program niezastąpionym.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs. Program znacznie ułatwia pracę z plikami. Dzięki niemu mamy pewność, że zarówno na naszym komputerze jaki i na dysku zewnętrznym są te same dane. Prosto i szybko, a to dzięki GoodSync!
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
GoodSync is one of the best file synchronization and backup service via the cloud-based trend, focusing on computer-to-computer syncing instead. For anyone who relies on cloud storage will be amazed because it is easy to use and synches effectively. It will you to select a left sync folder and a right destination folder. For guidance there is the online tutorial which offers plenty of tips for getting started with the software. Synching data between computers on your network, is easy and lets you stay on top of all the data you backup. Once you select the source and destination folders, GoodSync will analyze/compare the content in each and then suggests which information should be synced. Great application indeed :)
Count me in for this giveaway :)
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thank you for your contest. I want to win this contest as GoodSync is one of the best backup and sync software on the market. It can really compare checksums of the two files, performs jobs very fast and accurate and most important automatically. So, please count me in to win a license. Many thanks.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
GoodSync is an old and reliable name in the market.

I have a unique need wherein I want the data (document, code file and others) to be copied as backup to the external storage, when I connect it. And that only new data should be copied.

Currently, I do all the above manually. However, GoodSync will be of great help as it could do it automatically for me as and when I connect the drive. Also I could use GoodSync to connect and backup to cloud drive.
 
Status
Zamknięty.
Do góry