Google Chrome i podobne - wersje rozwojowe

martini

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
154
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Kraków
Google Chrome 6.0.401.0 BETA

Przeglądarka WWW opracowana przez Google. Zaletą tej aplikacji jest to nie tylko wydajność, zwłaszcza w zakresie wykonywania kodu skryptowego umieszczonego na wielu witrynach, ale także stabilność. Zawdzięczamy ją temu, że każda strona umieszczona na odrębnej zakładce lub w kolejnym oknie programu jest uruchamiana jako niezależny proces chrome. Dzięki temu błędy w działaniu powodujące niestabilność przeglądarki nie powodują jej zawieszenia lecz co najwyżej do zamknięcia pojedynczego okna/karty.

Warto dodać, że kod na którym zbudowano tą przeglądarkę, będzie także jednym z głównych składników przygotowywanego przez Google systemu operacyjnego Google Chrome OS.

Najnowsze wydanie wnosi dwie, oczekiwane przez społeczność użytkowników funkcje: obsługę rozszerzeń oraz synchronizację zakładek.

Pobieranie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

maks028

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
275
Reakcje/Polubienia
5
Re: Google Chrome

Ciekaw jestem czy jest tak szybka jak mowia ...wyprobujemy :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Re: Google Chrome

Nie polecam,jedyną zaletą Chrome jest szybkość otwierania stron pod warunkiem,że co najmniej raz w tygodniu wyczyści się DNS.
Dalej szpicluje strony,które się ogląda,zapamiętywanie haseł do for jest żenujące,kontakt z nimi nie istnieje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Re: Google Chrome

Tak szpicluje :dziwak ja się tak zastanawiam kto jeszcze szpicluje,google się przyznało ciekawe jak zresztą :p
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Google Chrome

Śmieszy mnie te zarzuty szpiegowania a myślicie że inni nie szpiegują i to bez waszej wiedzy !Ja nic nie czyszczę a chodzi jak zawsze .. szybko.Dodatków coraz więcej.Z mojej strony Polecam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Re: Google Chrome

Inni pewnie też szpiclują tyle że o tym nie wspominają
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Re: Google Chrome

Odpowiedź dla Dozamet1 cyt:"Śmieszy mnie te zarzuty"po polsku powinno być"śmieszą mnie te zarzuty"
Nie wypowiedziałeś o zapamiętywaniu haseł w Chrome,spróbuj i podaj swoje przemyślenia.A jeżeli chodzi o DNS to widać nie korzystasz z żadnych promocji typu Auchan,Media,Społem,Euro AGD gdzie bez czyszczenia DNS pozostają stare,nieaktualne fotografie.I to by było na tyle.
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Google Chrome

Jak się człowiek spieszy to się polonista cieszy ;) Nie korzystam z żadnych promocji które wymieniłeś więc tego nie zauważyłem. A co do nie zapamiętywania haseł to również nic takigo nie zauważyłem. U każdego każdy program działa inaczej. A jak tak trzymamy się poprawnej polszczyzny to też popełniłeś błąd. Brakuje ci ,,się" :)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Re: Google Chrome

co do szpiegowania, to jak myslicie na czym mozilla zarabia pieniadze ? gdzies kiedys czytalem, ze sprzedaja wyszpiegowane dane takim firmom jak google, jednak moga to byc jedynie pomowienia i nie jest to moje stanowisko w tej sprawie a jedynie zaslyszane informacje
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Re: Google Chrome

Każda przeglądarka jest dobra .... dopóki działa ....
Każdą, która blokuje reklamy, te wyskakujące i zasłaniające stronkę oraz te głośno wrzeszczące - lubię.
A, że pierwszy był adblock plus pod firefoxa to się przyzwyczaiłem do firefoxa.
Może w końcu wraz z napływem nowych sił wypróbuje chrome.

A tak swoją drogą, to patrząc na zużyte MB podczas przeglądania stron to aż strach myśleć ile śmieci się ściąga.
Jako, że jadę chwilowo na gprs z wykupywaniem pakietów po 100MB to aż żal d..e ściska ile to MB idzie do kosza. Otwarcie przeciętnej stronki to kilkaset KB do paru MB. A w firefoxie mam wyłączony flash oraz włączony adblock plus.
 

mantisghost

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
Re: Google Chrome

Dla mnie lipa z całym szacunkiem ale jeżeli chodzi o ilość opcji to pożal się boże. Trzeba poczekać bo jak dla mnie to to jest wersja Alpha :D
 
Do góry