HitmanPro - wersje stabilne

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
HitmanPro to jeden z najlepszych programów do wyszukiwania i neutralizowania złośliwego oprogramowania.Program usuwa wirusy, trojany i całą masę innego malware, jest bardzo skuteczny a przy tym bardzo szybki.


Hitman Pro 3.5.6 Build 104 (2010-06-21)
attachment.php

* Latest TDL3 (aka Alureon) Rootkit detection and removal. Also works in Early Warning Scoring mode (ex. when the computer does not have an Internet connection to consult the Scan Cloud).
* Added a sticky TDL3 Rootkit detection message. This message appears when the hard disk stack contains a reference to a hidden driver, typical TDL3 behavior.
* Improved removal of Trojans and Rootkits that are protected by a Kernel thread.
* Added removal of adware and adult related Tracking Cookies in Internet Explorer, Firefox and Chrome. Removal of Tracking Cookies is of course free, does NOT require a license.
* Improved Internet connection detection. I.e., when the connection is ex. hijacked by a local proxy, Hitman Pro will now attempt to bypass it.
* Authenticode certificates are now handled on a separate thread.
* Improved handling of files that contain resources with specially crafted data to make Anti-Virus software crash.
* Small improvement in the hash classifier when performing a right-click scan.
* New Anti-Virus Ballot Screen which appears when the computer is not protected by an Anti-Virus program, or when the computer is using an AV program that is not compatible with the Windows Security Center. This screen does not appear when you purchased a Hitman Pro license.
* Return of the AV Scan Cloud vendor icons on the Welcome page.
* Improved the Intelligent removal of malware related remnants.
* Updated the French language strings.
* Updated graphics. More color and detail.
* Updated internal Whitelists.
* Several other minor improvements.

Only the 32-bit download is available as of now. The 64-bit will be released tomorrow since we haven't finished testing the build for Windows x64 yet.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Re: Hitman Pro

coś im serwer padł ;P swoją drogą ciekawy jestem zmian w tej wersji bo po ostatniej aktualizacji jakieś dziwne rzeczy się ze skanowaniem u mnie działy + nie działał skan z prawokliku ;/
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: Hitman Pro

nie tylko u ciebie,jaki system?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: Hitman Pro

czyli jakiś błąd jest ,pewnie to zrobią tylko musisz ich o tym poinformować,ja zaraz sprawdzę u mnie czy działa bo zmieniam zestaw:p
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Re: Hitman Pro

mam dokladnie ten sam problem co hassasin ... tez windows 7 32bit, z prawokliku program sie uruchamia ale skanowanie konczy sie rezultatem "przeskanowano 0" i trwa to 2 sec ;/ dzieje sie tak od pierwszego upgradeu do wersji 3.5.6
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: Hitman Pro

na xp nie ma tego problemu
 

facecik

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Re: Hitman Pro

Na Win7 u mnie zero problemu skanuje jak zawsze, oczywiście najnowsza wersja.
Rozumiem, że wiecie o tym iż HitmanPro skanuje tylko pliki znajdujące się nie głębiej niż w jednym folderze ? Bo jeśli skanujecie podwójne foldery , to niestety skaner nie działa :)
 

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Re: Hitman Pro

m4cios napisał:
mam dokladnie ten sam problem co hassasin ... tez windows 7 32bit, z prawokliku program sie uruchamia ale skanowanie konczy sie rezultatem "przeskanowano 0" i trwa to 2 sec ;/ dzieje sie tak od pierwszego upgradeu do wersji 3.5.6

a skan z poziomu programu jak u Ciebie działa ? u mnie skanuje około 1500 plików i trwa to ze 20 sekund (wcześniej to było 25000 i 3minuty) - aż tak rozbudowali whitelisty ? :p

facecik napisał:
Na Win7 u mnie zero problemu skanuje jak zawsze, oczywiście najnowsza wersja.
Rozumiem, że wiecie o tym iż HitmanPro skanuje tylko pliki znajdujące się nie głębiej niż w jednym folderze ? Bo jeśli skanujecie podwójne foldery , to niestety skaner nie działa :)

o tym wiedziałem - swoją drogą to mogli by to poprawić bo lipa ;/ jakoś nie kojarzę, że by inny skaner miał takie ograniczenie...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: Hitman Pro

teraz coś mają problemy s serwerem bo nie mogę pobrać tego Hitmana
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Re: Hitman Pro

Dobra każdy zachwala to zainstalowałem a tu zonk to co u kolegów wyżej !Nie ma jak to sprawdzony Malwarebytes.

PS.OK problem rozwiązany zmieniłem Hitmana na jako zaufany i skanuje normalnie
 

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Re: Hitman Pro

zaufany w DefenseWallu oraz w SpyShelterze i dalej nie skanuje ;( chyba pożegnam się z tą chmurką...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Re: Hitman Pro

Hm..... jeśli u dozameta działa to u ciebie też raczej powinno

zainstalowałeś jako zaufany?

dobrze było by zgłosić ten błąd do producenta :cool:
 

hassasin

Wygadany
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Re: Hitman Pro

kombinowałem na różne sposoby, w DW na 100% jest na zaufany i dalej lipa.
no nic, jak szczęście dopisze to zamienię na Pandę lub Prevx'a z konkursu ;)
 
Do góry