Image for Windows

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
1741
Reakcje/Polubienia
1689
Miasto
Kraków
Image for Windows to zaawansowane narzędzie do kompleksowej archiwizacji danych. Oferuje ono funkcje pozwalające wygodnie tworzyć oraz przywracać kopie zapasowe poszczególnych partycji lub całych dysków, które obejmują zainstalowany na nich system operacyjny, oprogramowanie itp.
Oprogramowanie oferuje szereg przydatnych podczas codziennej pracy funkcji i narzędzi, z pomocą których skompresujemy wykonany backup, zaszyfrujemy go 256-bitowym algorytmem AES, a także wykonamy bootowalny nośnik do przywracania danych w przypadku poważnej awarii. Dzięki wykorzystaniu technologii Volume Shadow Copy Service (VSS) oraz PHYLock możliwe jest korzystanie z komputera podczas archiwizacji danych. Image for Windows pozwala tworzyć pełne kopie zapasowe, jak również kopie przyrostowe obejmujące jedynie te pliki, które zostały zmodyfikowane. Podobnie w przypadku przywracania danych, możliwe jest operowanie na jedynie wybranych danych.
Image for Windows potrafi archiwizować dane z komputerów domowych, jak również serwerów. Stworzone za jego pośrednictwem dane można łatwo zapisać na lokalnym dysku komputera, nośnikach zewnętrznych USB i FireWire, dowolnych lokalizacjach sieciowych oraz płytach CD, DVD lub BD. Narzędzie obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, NTFS, HFS+, EXT2, EXT3, EXT4, ReiserFS i partycje XFS, a także sektory MBR, EMBR lub GPT oraz macierze dyskowe RAID. Z pomocą programu łatwo podzielimy backupy na mniejsze części, możliwe do zapisania na posiadanych nośnikach. Nie zabrakło również funkcji walidacji danych po wykonanej archiwizacji.
źródło: dobreprogramy.pl
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
3.20 (July 2, 2018)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dostępny jest polski plik językowy ale lepiej go nie używać. Tłumaczenie jest szczątkowe i nie obsługuje polskich znaków diakrytycznych (wygląda to katastrofalnie). Szkoda że niema tłumaczenia bo program ma bardzo dobre recenzje więc może warto by popracować nad spolszczeniem. Może któryś z kolegów który umie pracować na plikach dll :yhy
 
Do góry