Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18395
Reakcje/Polubienia
39035
Miasto
Gdzieś w Polsce
Internxt Drive v1.2.12 (1-user 20 GB lifetime)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Internxt to usługa przechowywania plików o zerowej wiedzy, która opiera się na absolutnej prywatności i bezkompromisowym bezpieczeństwie. Zbyt długo firmy takie jak Google, Microsoft czy Dropbox nadużywają swojej pozycji i naruszają prywatność swoich użytkowników. Niedawne wydarzenia uwydatniły problemy, jakie mogą stwarzać ich modele biznesowe. Ochrona prywatności ich użytkowników koliduje z ich modelem biznesowym, który polega na wykorzystywaniu Twoich danych w celu dostarczania kierowanych reklam. Dlatego te firmy zbierają więcej danych, niż jest to faktycznie potrzebne. Dropbox, Google, Microsoft itp. To firmy z siedzibą w USA. Stany Zjednoczone (w przeciwieństwie do Europy, gdzie mają siedziby firmy takie jak Tresorit, pCloud czy Internxt) są znane z agresywnych naruszeń prywatności. „Ustawa o chmurze, podpisana w marcu 2018 r., To ustawa zapewniająca transgraniczny dostęp do danych komunikacyjnych w dochodzeniach organów ścigania. Historia ustawy zaczyna się od sporu dotyczącego prywatności między Microsoftem a rządem Stanów Zjednoczonych, sprawy w Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych, która dotyczy tego, czy organy ścigania mogą uzyskać dostęp do treści komunikacyjnych zgodnie z obowiązującym prawem Stanów Zjednoczonych ”. Dropbox, Google itp. Również mają zamknięte źródło i nie obsługują szyfrowania po stronie klienta. Z ponad 500 milionami użytkowników Dropbox jest jednym z największych i najbardziej znanych dostawców pamięci masowej w chmurze. Niestety, jest też jednym z najgorszych pod względem prywatności. Podobnie jak wiele innych, które omówimy, nie zapewniają one prywatności użytkownikowi. Ponadto mają w radzie dyrektorów byłego sekretarza stanu. Firma Internxt stworzyła Dysk z wizją stworzenia pierwszej usługi przechowywania w chmurze, która zapewniła użytkownikowi całkowitą kontrolę, bezpieczeństwo i prywatność swoich plików. W przeciwieństwie do Dropbox, Microsoft OneDrive, Apple iCloud itp., Internxt Drive obsługuje szyfrowanie bez wiedzy, co oznacza, że tylko Ty masz prawdziwy dostęp do swoich plików. W przeciwieństwie do tradycyjnych dostawców, w przypadku Internxt Drive pliki są przesyłane i szyfrowane po stronie klienta, więc tylko Ty posiadasz klucz odszyfrowywania. Ponadto architektura Internxt Drive dzieli pliki na fragmenty przed ich zaszyfrowaniem, więc serwer nigdy nie przechowuje całego pliku, a zamiast tego zaszyfrowany fragment, który tylko Ty możesz odszyfrować.
Internxt-Drive-product-image-200x110.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

pobierz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jak ktoś nie chce przez SOS, to Internxt oferuje za darmo lifetime 10 GB ze strony głównej.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Tak. Warunek tak jak wyżej z linku SOS. Po odpaleniu było 20. Po jakimś czasie zrobiło się 10 i po załadowaniu testowego pliku zrobiło się znowu 20. Natomiast w tym sofcie dostrzegam wiele innych mankamentów, może to jest kwestia przepracowania jego, ale specjalnie możliwości nie widzę. Z pozycji aplikacji na telefonie widać 2 foldery i mi udało założyć dodatkowo 1. Wgranie fotek do folderu z pozycji telefonu nie udało się, a te układają się pod nimi i mało tego zmieniły się ich nazwy na ciąg jakichś cyferek. Ponadto załadowanie pojedynczego pliku 2 mb trwa bardzo długo. Zrobiłem porównanie z chmurką Amazona - no i w tych samych warunkach załadowanie do konkretnego folderu i z zachowaniem nazwy zajęło około 5 sek, a tu ponad minutę. Tak jak napisałem - może coś nie tak robię, chociaż nie za bardzo widzę co?
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
..z czystej ciekawości przed wyjściem z domu zapóściłem upload na moje konto 10GB i przesłało mi ponad 2.7BGB ze średnią 180KB/s.

........a w sumie zawsze można wziąć darmowe Google 15G:)
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
..z czystej ciekawości przed wyjściem z domu zapóściłem upload na moje konto 10GB i przesłało mi ponad 2.7BGB ze średnią 180KB/s.

........a w sumie zawsze można wziąć darmowe Google 15G:)
Przez www czy aplikację?
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Dlaczego ja mam tykko 10GB? CZY TRZEBA COŚ ZROBIĆ DODATKOWO?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37790
Reakcje/Polubienia
33937
Internxt
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
License info:1 year license of our biggest plan (2TB_) for free just by redeeming a 100% discount code. For home and business. It can be used in multiple devices at the same time
Update policy: Free updates
Tech support policy: Free tech support
Re-install policy: Cannot we registered after promo ends.
Giveaway version: v1.3.2
 

Forrest Gump

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Lipiec 2020
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
A próbował ktoś całkiem wyczyścić ten dysk. Usunąłem wszystkie pliki i foldery. Zostało 3,5 Giga w folderze Recents. Trzeba by stamtąd pojedyncze pliki usuwać. Jakaś masakra. To chyba tylko po to żeby miejsca zawsze było mało. Pomysł ??? Ktoś coś jak wyczyścić... Pozdrawiam.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
A próbował ktoś całkiem wyczyścić ten dysk. Usunąłem wszystkie pliki i foldery. Zostało 3,5 Giga w folderze Recents. Trzeba by stamtąd pojedyncze pliki usuwać. Jakaś masakra. To chyba tylko po to żeby miejsca zawsze było mało. Pomysł ??? Ktoś coś jak wyczyścić... Pozdrawiam.

Chyba jedyna opcja to zaznaczać wszystko jednym klikiem, a jeśli jest dużo plików to pewnie kilka razy.

058dcfd8a90de929e.jpg
 
Do góry