Ja sobie a klawiatura sobie

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
To znaczy, że klawiatura nie dokładnie pisze to co ja wystukam, czasem pisze dobrze, a czasem mnoży albo pomija, dodaje znaki, litery itd. Co to może być?
 
A

Anonymous

Włącz klawiaturę w inny port USB i sprawdź czy będzie zmiana
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34678
Reakcje/Polubienia
61075
A masz może zainstalowany KeyScrambler?
On tak niekiedy wyczynia.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
waldi napisał:
A masz może zainstalowany KeyScrambler?
On tak niekiedy wyczynia.

Tak, mam zainstalowany, ale już od dawna. A teraz od kilku dni takie cuda się dzieją.
 
A

Anonymous

Może klawka jest zabrudzona? Przedmuchaj ją sprężonym powietrzem.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Filozof napisał:
Należy tak zrobić :

-w panelu sterowania znaleźć Sprzęt/Menadżer Urządzeń,
-wejść w ten menadżer i ustawić opcję pokaż ukryte urządzenia,
-na długiej liście znaleźć wszystkie urządzenia z żółtym wykrzyknikiem i usunąć je,
-odinstalować sterowniki klawiatury, nawet jak działają poprawnie,
-zresetować komputer.

Po tych operacjach notebook ponownie zainstaluje sobie sterowniki klawiatury (oraz inne niedziałające) i wszystko będzie działać poprawnie :hi



Metoda mi się spodobała, ale wykonanie nic nie pomogło. :(
Ale chyba popełniłem błąd, nie odinstalowałem sterowników klawiatury. Teraz to widzę.

Ale odinstalowanie KeyScramblera pomogło natychmiast. Ale chyba warto go mieć?
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34678
Reakcje/Polubienia
61075
Ponownie go zainstaluj i powinien już działać prawidłowo_On po prostu już tak ma.
Warto go mieć.

KeyScrambler Personal to w pełni darmowe narzędzie działające jako dodatek do takich przeglądarek jak Internet Explorer, Firefox, Flock. Aplikacja zapewnia bezpieczne surfowanie po sieci, chroni nasze dane wpisywane w rozmaitych formularzach (loginy, hasła, dane personalne, numery kart kredytowych, itp.). KeyScrambler Personal jest niezbędnym narzędziem zapewniającym ochronę przed kradzieżą tożsamości.

Źródło:instalki.pl
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
@alberto
Sam kiedyś używałem i tak samo jak u Ciebie robił mi chińszczyznę z klawki ....do czasu aż go odinstalowałem bo po małym teście, który zrobiłem, okazało się, że nawet proste keyloggery obchodzą go bez trudu :jezyk ...więc nie warto go mieć
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
remool napisał:
@alberto
Sam kiedyś używałem i tak samo jak u Ciebie robił mi chińszczyznę z klawki ....do czasu aż go odinstalowałem bo po małym teście, który zrobiłem, okazało się, że nawet proste keyloggery obchodzą go bez trudu :jezyk ...więc nie warto go mieć


Jest jak mówisz czyli coś jak z kozą. :p
@remool, a co byś proponował w zamian?
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Jaki masz zestaw ochronny na kompku?...bo może okazać się, że nic w zamian nie będzie potrzebne
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
remool napisał:
Jaki masz zestaw ochronny na kompku?...bo może okazać się, że nic w zamian nie będzie potrzebne

Mam Emsisoft Anti Malware i Webroot Antivirus.
 

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Witam Was kochani. I pytanko. Nie wyświetlają mi się w laptopie HP Pavilion dv7 litery W;E; R; U; I; O; P i A. Co to może być skoro nie zalałem go; włączyłem go i tak jest. Kombinacja językami polski programisty i polski 214 nie pomaga; nie pomaga alt+shift. Gdyby odkleiła sie taśma to nie było by pewnie też T i Y które są sprawne między niedziałającymi. Co Wy na to?
 
Do góry