Jak ściągnąć film z wroclaw.tvp.pl

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Jak czyli przy pomocy jakiego programu mogę ściągnąć taki film

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Próbowałem IDM,ale ściąga się w kilkudziesięciu kawałkach i nie ma obrazu.
 
A

Anonymous

Re: Jak ściągnąć taki film

Zainstaluj Maxthona .ma wbudowany snifer plików, myślę ze bez problemu sciagniesz
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Re: Jak ściągnąć taki film

jorn napisał:
Zainstaluj Maxthona .ma wbudowany snifer plików, myślę ze bez problemu sciagniesz

Próbowałem ale naliczył ponad 1000 malutkich plików mp4, z których ściągnął tylko te większe. :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9957
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Re: Jak ściągnąć taki film

alberto napisał:
jorn napisał:
Zainstaluj Maxthona .ma wbudowany snifer plików, myślę ze bez problemu sciagniesz

Próbowałem ale naliczył ponad 1000 malutkich plików mp4, z których ściągnął tylko te większe. :(

Jak już bedziesz bardzo zdesperowany żeby mieć ten film i inne sposoby zawiodą to włącz film i nagraj go przy pomocy Mirilis Action, albo Smart Pixel. Zdaję sobie sprawę że to może głupie ale działa :yhy
 
A

Anonymous

Re: Jak ściągnąć taki film

alberto napisał:
jorn napisał:
Zainstaluj Maxthona .ma wbudowany snifer plików, myślę ze bez problemu sciagniesz

Próbowałem ale naliczył ponad 1000 malutkich plików mp4, z których ściągnął tylko te większe. :(
wśród tych pliczków na bank był jeden który zajmował ileś tam mb ... zresztą zaraz sam sprawdzę
 
A

Anonymous

Nom i sprawdziłem... miałeś racje- niestety nie da się ściągnąć za pomocą Mx :hi
cóż... czasami i tak bywa :(

chyba najlepiej będzie jak zrobisz tak jak zaproponował arsen :gwizdek
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Cha, żaden z moich dowloaderów czy wtyczek maxtona lub liska sobie nie poradził. :nea Pewnie trzeba nagrywać dowolnym screen recorderem. :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Najlepszy w pewnym sensie jest downloader od Wondershare Video Converter Pro, który po chwilowym zmierzeniu się z zadaniem informuje, żeby sobie to nagrać recorderem wbudowanym w program. Nie ma to jak rzetelna informacja :dziwak
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
Ja testowałem Rekordzilla. Potwierdzam - działa. Szkoda, że tylko trial 8 dni. Ale jest też trochę innego softu do wyboru.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Do góry