Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Jak wyekstrahować ścieżki audio z DVD?

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
357
Autor tematu #1
A dokładnie to jakim programem?
Płyta jest zabezpieczona, ale mam lickę na AnyDVD, więc nie ma problemu.
Chcę zrobić z tego płytę CD z osobnymi utworami albo w formacie flac lub wav. Wiem, że mogę ręcznie pociąć, ale może jest program, który pozwoli mi osiągnąć ten sam efekt. Dodam, że jest to DVD z koncertu, więc ma to znaczenie.
Dzięki za pomoc!

jayeshv7021

Nowy użytkownik
Polubienia
3
  1. Step 1: Open Media Window. Insert the DVD / CD into your computers DVD / CD ROM player. ...
  2. Step 2: Open Convert Window. In the Open Media window, click on the Disc Tab ...
  3. Step 3: Choose the Output Folder. ...
  4. Step 4: Select Audio Format. ...
  5. Step 5: Click Start to Begin Extraction.
Hope this helps

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
411
Czy mógłbyś zdradzić tytuł DVD ? Mniej więcej wiem jak i to zrobić by zgrać poszczególne ścieżki o ile istnieją jako znaczniki na płycie lub każdy utwór w menu widoczny jest osobno. Kiedyś robiłem płytę audio z DVD Rolling Stones za pomocą DVD Shrink. Dziś sprawdziłem kilka różnych programów, które byłyby bardziej przydatne do tego celu i najlepszymi okazały się Corel Video Studio w połączeniu z Format Factory. Z DVD Rolling Stones - Bridges To Babylon zrobiłem 2-płytowy album audio. Nie jest to pełna automatyka bo tytuły utworów musiałem wpisać ręcznie, ale jeśli pominiemy CD-Text to proces jest szybki i prosty.

Ostatnia edycja:

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
357
Autor tematu #5
No właśnie jest problem, że ścieżek jest mniej niż utworów. Jeden kawałek to ok. 3,5 piosenki.
Płyta DVD to Chris de Burgh "The Road to Freedom".
Chcę słuchać w samochodzie, ale trudno palcem po ekranie przesuwać do innego utworu.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
411
No właśnie jest problem, że ścieżek jest mniej niż utworów. Jeden kawałek to ok. 3,5 piosenki.
Chcę słuchać w samochodzie, ale trudno palcem po ekranie przesuwać do innego utworu.
Ja myślę, że problemu nie będzie kopiując moją metodą. Robię film jak to zrobić na podstawie mojego DVD Rolling Stones - Bridges To Babylon . Wprawdzie film nie jest gotowy do prezentacji na YouTube ale w wersji poglądowej mogę go wrzucić np. na OneDrive

Jeżeli w menu DVD można odtwarzać pojedynczo każdy z utworów to nie będzie problemów z ich wyodrębnieniem

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
411
Spójrz cztery posty wyżej ;)
DVD Audio Extractor wypakowuje i konwertuje ścieżki DVD wręcz fenomenalnie przydałby się konkurs na licencję na en program. Póki co to mam licencjonowane Vegas i Corel Video a jak się zdarzy jedna płyta raz na rok do wyekstrahowania...wystarczy

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
411
Świetny koncert ale nie udało sie wyodrębnić pojedynczych utworów żadnym z prezentowanych tutaj programów pozostaje ręczna krajanka. Tak się zdarza Producent nie zadbał o menu tytułów. Pokroje ci to w ramach koleżeńskiej współpracy na forum za pomocą Exact Audio Copy. Szczęście polega na tym, że mój kumpel ma tę płytę w swojej kolekcji.

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
357
Autor tematu #14
Świetny koncert ale nie udało sie wyodrębnić pojedynczych utworów żadnym z prezentowanych tutaj programów pozostaje ręczna krajanka. Tak się zdarza Producent nie zadbał o menu tytułów. Pokroje ci to w ramach koleżeńskiej współpracy na forum za pomocą Exact Audio Copy. Szczęście polega na tym, że mój kumpel ma tę płytę w swojej kolekcji.
Będę wdzięczna! :zabawa

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
411
Podzieliłem na pliki wav i mp3. Nie wiem, czy dobrze wpisałem znaczniki tytułów.
mp3 (320)

wav

FLAC

Ostatnia edycja: