Jak z publikacji cyfrowej KŚ+ utworzyć PDF

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Jak z publikacji cyfrowej Komputer Świata KŚ+ utworzyć broszurę PDF, oczywiście dla celów własnych
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
lepiej by bylo gdybys to samo zrobil z papierowej wersji ks do pdf.

Cyfrowa wersja?, kto tego uzywa gdy sciagniecie pdf to kwestia 1 minuty ? Jakies drukowanie i inne dziwne zabawy?, po co to -konwertowanie na plik pdf online i juz.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
programexe napisał:
lepiej by bylo gdybys to samo zrobil z papierowej wersji ks do pdf.

Cyfrowa wersja?, kto tego uzywa gdy sciagniecie pdf to kwestia 1 minuty ? Jakies drukowanie i inne dziwne zabawy?, po co to -konwertowanie na plik pdf online i juz.
Chyba nie wiesz o czym piszesz...Publikacji cyfrowej z KŚ+, np. cyfrowych wydań Komputer Świat, czy Niezbędnika nie da się ściągnąć w formacie PDF w całości czy nawet części (chyba, że ze źródeł pirackich,które korzystają ze zeskanowanych papierowych wydań, skanów marnej jakości często z całą masą zbędnych znaków wodnych i zabezpieczeń) Cyfrowe wydania Komputer Świata można poczytać online na stronie KŚ+ po zalogowaniu jak się ma wykupiony do konkretnego wydania klucz...
Moja propozycja, to zrobienie sobie własnego pliku PDF, który można czytać bez dostępu do internetu na każdym urządzeniu, nie tylko na komputerze. Oczywiście taki plik można łatwo wydrukować na papierze i to w bardzo dobrej jakości
Cyfrowa wersja?, kto tego uzywa...
Myślę, że w tej chwili mało kto używa wersji papierowej...
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
......(chyba, że ze źródeł pirackich,które korzystają ze zeskanowanych papierowych wydań, skanów marnej jakości często z całą masą zbędnych znaków wodnych i zabezpieczeń)
Emmers bez urazy ...skanów marnej jakości ? wszystko jest w HQ bez zbędnych rzeczy
Poradnik może i przydatny...ale jeśli ktoś chce mieć czyste sumienie i wykupi sobie dostęp do konta aby dostać jakieś tam bonusy i poczytać gazety to łatwiej mu będzie pobrać sobie jak to nazwałeś "pirata" i czytać do woli kiedy i gdzie chce...bo za oryginał już zapłacił :jezyk
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Axel Springer ma gdzieś ciebie i wszystko inne bylebyś mu tylko zapłacił za ten (w większości śmietnik), który wydaje, więc ściąganie sobie pdf za darmo jest jak najbardziej właściwe i nic nie mam do tego ba sam czytam tylko pdf.
A co do biblioteki-nigdy nic tam nie wykupiłem i nigdy tego nie zrobię, nie będę im płacił bo mam za darmo to samo i więcej- chcesz same wydania pdf czy dodatkowo z płytami dvd w jakości HD lepszej od papierowej, bez zabezpieczeń 8)) i znaków wodnych.
Pdf też możesz czytać gdzie tylko ci się podoba, nawet możesz go sobie wydrukować.

PS.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry