Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Jak zrobić, żeby zadziałało tłumaczenie programu Kryptel

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
188
Autor tematu #1
Dokonałem tłumaczenia programu Kryptel i umieściłem moje tłumaczenia pliku Analizer i Browse do pliku Localization i niestety brak tłumaczenia w programie. Co należałoby jeszcze zrobić.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
3513

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
188
Autor tematu #3
Raczej nie. Tłumaczenie dokonywane było na kopii pliku angielskiego zlokalizowanym w programie w pliku Localization. Jeżeli bym Tobie przesłał te dwa pliki, czy mógłbyś je dostosować do programu?

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
3513
Raczej nie. Tłumaczenie dokonywane było na kopii pliku angielskiego zlokalizowanym w programie w pliku Localization. Jeżeli bym Tobie przesłał te dwa pliki, czy mógłbyś je dostosować do programu?
Podmiana nie zadziała, bo do tłumaczenia trzeba użyć ich programu ale sprawdzę coś jeszcze.

@fresta Ok, sprawdziłem i nie śmiga, nawet jak zmieniłem kod na EN ale jeszcze pytanie, czemu u Ciebie są tylko dwa pliki tłumaczenia jak powinno być ich znacznie więcej.Inne języki mają więcej plików i właśnie za to odpowiada program do tłumaczenia czyli MsgEditor.exe który jest w folderze localization, uruchamiasz, wybierasz język na który chcesz tłumaczyć, niżej masz tłumaczenie EN i na samym dole wpisujesz Polskie.

Do przetłumaczenia jest ok 400 ścieżek.

Ostatnia edycja:

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
135
Plik w pobranym spolszczeniu ma złą nazwę "Browse.415"... zjadłeś "r"... powinno być "Browser.415"
Przeglądarka jest częściowo w PL.
Do przetłumaczenia jest około 30 plików... sporo
Pliki MsgEditor.exe i MsgChecker.exe są w wersji instalacyjnej, w wersji portable ich nie ma.