Jak zrobić pełną kopię zapsową? Windows XP

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Zamierzam zrobić pełną kopię systemu zaraz po "świeżej" instalacji Windows XP. Potrzebuje tego, ponieważ często testuję różne programy na "czystym" systemie, a nie chce mi się za każdym razem instalować aktualizacji systemowych, gdyż trwa to dosyć długo. Najlepiej aby to działało tak, że gdybym chciał mieć znowu "czysty" system to wkładam płytę z kopią zapasową i wtedy przywraca mi się system do stanu początkowego.
Jak tego najłatwiej dokonać i czy użyć do tego jakiegoś zewnętrznego programu (w grę wchodzi tylko darmowe oprogramowanie)? W robieniu kopii zapasowych nie jestem ekspertem, dlatego prosiłbym o jakieś w miarę zrozumiałe rady, pozdrawiam :)
 

patzke

Świeżak
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
34
Reakcje/Polubienia
17
Po co bawić się w przywracanie Systemu z kopii zapasowej zainstaluj sobie
Toolwiz Time Freeze z tej strony :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Po instalacji uruchom program Toolwiz Time Freeze następnie włącz przycisk Start Time Freeze od teraz możesz do woli instalować programy i je testować w wirtualnym środowisku
z chwilą wyłączenia komputera wszystkie zmiany w systemie znikną.
Pamiętaj aby dezaktywować program Gdy będziesz chciał korzystać normalnie z systemu.
Do sporządzania kopii polecam Aomei Backuper Standard z tej strony:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35837
Reakcje/Polubienia
24891
Miasto
Trololololo
zainteresuj się bezpłatnym AOMEI Backupper, często też dają jego płatną wersję w promocjach
 
Do góry