Jaka alternatywa dla Thunderbird'a ?

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Jak w temacie
Do ogarnięcia kilku adresów (gmail,interia,wp)
Co myślicie o programie wbudowanym w windows 10 ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24901
Miasto
Trololololo
Re: Jaka alternatywa dla Thunderbird

Sprawdź sobie MailBird, darmowa wersja jeśli się nie mylę obsługuje do 3 kont pocztowych.MailBird ma opcję importowania z Thunderbirda i Outlooka.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


a tak z ciekawości zapytam, co było nie tak z Thunderbirdem że szukasz alternatywy ??
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Z Thunderbirdem jest wszystko ok.
Tak po prostu pytam bo nie raz warto coś zmienić :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35846
Reakcje/Polubienia
24901
Miasto
Trololololo
Skoro wszystko działa a jednak szukasz czegoś innego to zainstaluj sobie MailBirda , importuj wszystko z Thunderbirda i pobaw się trochę programem.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Wracając jeszcze do Thunderbirda jest jakiś sposób żeby po reinstalacji systemu nie trzeba było od nowa dodawać kont,adresów i motywu tylko przywrócić je? Coś jak w google chrome po zalogowaniu wszystko samo się ustawia tak jak było wcześniej.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
maxel napisał:
Wracając jeszcze do Thunderbirda jest jakiś sposób żeby po reinstalacji systemu nie trzeba było od nowa dodawać kont,adresów i motywu tylko przywrócić je? Coś jak w google chrome po zalogowaniu wszystko samo się ustawia tak jak było wcześniej.
Tak. Możesz skopiować sobie profil, który znajduje się w C:\Users\Użytkownik\AppData\Roaming\Thunderbird i chyba jeszcze w C:\Users\Użytkownik\AppData\Local\Thunderbird
Po reinstalacji kopiujesz te foldery w to samo miejsce i masz wszystko ustawione tak jak było.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
A ja mam wersję portable na innej partycji i nie zawracam sobie głowy kopiami, podobnie z programem 1Passwor gdzie folder backup jest ustalony na partycji nie systemowej. Jak mnie najdzie cofka na snapa - nie mam stresu że coś zapomniałem.
 
Do góry