Jaki tandem do optymalizacji

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Jak w temacie. Obecnie mam Kerish Doctor 2017 i cenię go sobie, ale przydałby mi się drugi program zwłaszcza do sprzątania śmieci po programach. Używałem Wash and Go 2016 ale zanim on skończy skanowanie to miną ze 2h. I nie wiem który lepszy - Glary Utilities Pro, WiseCare Pro, WinUtilities Pro, Advacend System Care Ultimate... A może jeszcze jakieś inny? Prosżę o propozycje. Pozdrawiam.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Najlepszy sposób na śmieci w systemie to przywrócenie systemu z obrazu partycji :mistrzunio:zaciesz
Z tych co wymieniłeś to wybrałbym WiseCare Pro
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35781
Reakcje/Polubienia
24811
Miasto
Trololololo
Witam
Jak w temacie. Obecnie mam Kerish Doctor 2017 i cenię go sobie, ale przydałby mi się drugi program zwłaszcza do sprzątania śmieci po programach. Używałem Wash and Go 2016 ale zanim on skończy skanowanie to miną ze 2h. I nie wiem który lepszy - Glary Utilities Pro, WiseCare Pro, WinUtilities Pro, Advacend System Care Ultimate... A może jeszcze jakieś inny? Prosżę o propozycje. Pozdrawiam.
Skoro już musisz mieć dwa czyściki to też WiseCare Pro.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Miałem zainstalowane równolegle programy: Glary Utilities Pro, WiseCare Pro, Advacend System Care Ultimate, Ashampoo WinOptimizer Pro, Kerish Doctor i inne mniej znane i mniej wydajne. Codziennie zaczynałem czyszczenie od innego programu i potem patrzyłem ile zostaje plików do czyszczenia dla innych programów.
Po 4 latach takich testów mogę powiedzieć że po czyszczeniu jako pierwszy przez WiseCare Pro inne programy prawie nie miały już nic do roboty.

Wnioski:
Dlatego w nowym systemie na Win 10 zainstalowałem Wise Care Pro!

P.S.
Doraźnie raz na jakiś czas można użyć PrivaZer portable czy to z pendrive czy zainstalować go na innej partycji niż systemowa i wykonać dla niego skrót na pulpicie. Ale to tylko w sytuacji kiedy chcemy zrobić większe porządki, po których np. mamy w planie defragmentacje dysku (różne jego formy np. defragmentacja wolnego miejsca czy plików systemowych w czasie restartu komputera itp.)
 
Do góry