Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
jAlbum v14.1 lifetime
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


jAlbum oferuje nagradzane oprogramowanie na komputery stacjonarne, dzięki któremu organizowanie i prezentowanie zdjęć i filmów w galeriach internetowych jest niezwykle proste.
Zamiast polegać na scentralizowanych usługach udostępniania zdjęć z ograniczonymi możliwościami projektowania, możliwościami i implikacjami prawnymi, jAlbum [htttp: //jalbum.net] zapewnia niezrównaną elastyczność i integralność [
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
]. Galerie jAlbum mogą być dostarczane z dowolnego serwera WWW na świecie!
easy-to-use.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Próbowałem kilka razy i wysiadam...
Kiedyś używałem tego programu ale stał się płatny.
Dzisiaj próbowałem kilka razy aktywować i wszystko działa dopóki się nie zaloguję - wtedy jest trial.
Robiłem trzy nowe konta i to samo....
Po restarcie aplikacji wskakuje trial.
Sprawdzał ktoś może?
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
@wwd : sprawdziłem przed chwilą i wszystko działa normalnie. Zalogowałem się na stare konto. Jedyne co musiałem zmienić hasło do logowania bo mi nie akceptowało starego. Zmieniłem na dokładnie takie samo jakie miałem i jest ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Ja mam po zalogowaniu ten zielony ekran i co ciekawe nie mam tego do kogo należy licencja.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Właśnie dziwne, bo utworzyłem nawet dwa nowe konta, nawet przywróciłem system i zainstalowałem na czysto i to samo. Szkoda, mam sentyment do tego programu, bo dzięki jalbum stworzyłem swoją pierwszą galerię.
Aczkolwiek wygrałem niedawno hosting na snaplitics i tam założyłem nową, więc w sumie nie jest źle :)
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Zarejestruj bez logowania! Tylko sam kod.

Widocznie nie chcą dać za darmo płaszczyzny hostingowej.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
@wwd, licencja jest twoja własna, czy może użyłeś tej od bene? Wygeneruj nowy klucz i spróbuj.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Klucze były nowe, natomiast logowanie jest potrzebne żeby wrzucić galerię na stronę.
Chyba że ta licencja nie obejmuje hostingu??
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
@bene na SOS możesz kilka razy wygenerować klucz - wystarczy że wpiszesz ponownie inny email.
Kilka lat temu darmowa wersja jalbum miała coś koło 100Mb hostingu, na którym spokojnie można było zmieścić fajną galerię.
 
Do góry