Kamera w Laptopie nie działa.

Status
Zamknięty.

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Zamieniłem XP na Win7 z systemem32b i nie działa mi kamera w laptopie Acer Trawel Mate 2480.Dodam że wszystko chodzi idealnie,brak mi tylko kamery która w poprzednim systemie działała.Kamerę używałem do Skypa.Jeżeli ktoś wie jak ten problem rozwiązać bardzo proszę o pomoc.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
może sterowników nie zainstalowałeś do tej kamerki.
tu masz sterowniki

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tyle że musisz zobaczyć producenta.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
a próbowałeś zainstalować w trybie zgodności z XP ?
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Zainstaluj sterowniki od Visty. Powinny działać.Tylko musisz wybrać odpowiednią kamerę.Możesz też użyć narzędzia ze strony Acera "Hardware Vendor Detection Utility" które powinno poszukać odpowiedni sterownik od kamery.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Ponieważ w tym laptopie może być każde z tych urządzeń,
Clipboard.jpg

najpierw trzeba określić jaką kamerą dysponuje twój egzemplarz, dopiero potem poszukać sterowników.
Określić to można w dość prosty sposób posługując się Menadżerem urządzeń i wyświetlonym we właściwościach sprzętu identyfikatorem sprzętu. Identyfikator sprzętu wpisujemy w wyszukiwarkę Google i z wyświetlonych wyników wybieramy ten właściwy.Kliknij podwójnie nazwę urządzenia, które sprawia kłopot.
image039.jpg

image041.jpg

Przejdź do zakładki Szczegóły ,sekcja identyfikator sprzętu i znalezioną tam wartość wpisz do wyszukiwarki internetowej. W wyświetlonych wynikach prawie zawsze odnajdziesz brakujący sterownik.
image042.jpg
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Kolego!!! To nie system, ale ty powinieneś poszukać sterowników. Pokazałem ci jeden z możliwych sposobów, gdy już prawie wszystko zawodzi. Rozumiem jednak, że nie masz większego doświadczenia w tym temacie, pozostaje mi zaproponować pomoc zdalną, jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie znalazł i nie zainstalował sterowników w każdym systemie Windows i d dowolnego urządzenia, chyba ,że są to urządzenia produkowane przed 1995 rokiem do komputerów posiadających gniazda ISA i dzisiejszy system Windows 7 . Co jest nierealne.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Moja kamera to Bison 5.0.0.8.XP.86.W poprzednim systemie XP działała .A na Win7 po zainstalowaniu nie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry