Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZD

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
Mam do oddania kilka licencji na KIS'a.W tym konkursie oddam jedną.Zasady są proste, napisz dlaczego chcesz wygrać ten program.Konkurs startuje od teraz.Wyniki podam jutro wieczorem. Chętni wpisywać się.
KIS-MD-2014-Win8_.jpg

Kaspersky Internet Security multi-device

Wieloplatformowe rozwiązanie, które z użyciem jednej licencji chroni komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android.

Niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz do obsługi bankowości online, zakupów internetowych, przeglądania stron lub sieci społecznościowych, istnieją te same internetowe zagrożenia dla bezpieczeństwa — infekcje szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczość i wyłudzanie informacji. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie ochrony przed zagrożeniami internetowymi dla wszystkich połączonych urządzeń i zapisanych na nich danych osobistych.

Kaspersky Internet Security multi-device to proste w obsłudze, wieloplatformowe rozwiązanie zabezpieczeń oparte na jednej licencji, które chroni dowolną kombinację komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android, zapewniając następujące funkcje:

Bezpieczeństwo wielu urządzeń — wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa zoptymalizowane dla poszczególnych urządzeń
Elastyczna ochrona — możliwość dopasowywania zabezpieczeń do dowolnej kombinacji urządzeń
Ochrona w czasie rzeczywistym — zabezpieczenie przed pojawiającymi się szkodliwymi programami i zagrożeniami internetowymi
Ochrona przed kradzieżą — zabezpieczenie danych na wypadek utraty bądź kradzieży smartfona lub tabletu z systemem Android
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Mówią i piszą o nim że to świetny program do ochrony naszych komputerów,dlatego chcę sam go wypróbować i ocenić.Dziękuję za konkurs.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Od dłuższego czasu używam z żoną KISa na 2 laptopach i 2 smartfonach, na lapkach licencja kończy się za 35 dni, na smartfonach niestety wyszła jakichś czas temu.
Chętnie biorę udział w konkursie, ponieważ wersja multi-device pozwoli nam na używanie jednego z naszych ulubionych programów na przynajmniej 2 urządzeniach.

Dzięki za konkurs :england
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Bo jest na moich urzadzeniach -czy to PC czy laptop od bardzo dawna i bez względu co się o nim pisze i jake ma opinie jest najlepszy a konkurencję zostawia daleko w tyle.To jest moje zdanie ale nie odmawiam nikomu prawa do wystawiania innych ocen dla tego programu.Pozdrawiam Ewa
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Nie korzystałem z tego programu, ale skoro wszyscy piszą, że jest najlepszy, to pewnie tak jest i dobrze byłoby wygrać w tym konkursie.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Kaspersky to już od wielu lat czołówka jeżeli chodzi o ochronę przed wirusami. Obecnie nie używam już Kaspra (KIS jest niestety trochę za ciężki jak na mojego starego lapka) ale jest to program, którego z czystym sumieniem polecam każdemu znajomemu. KIS to program typu - zainstaluj i zapomnij. Nawet mało doświadczony użytkownik po wstępnej konfiguracji nie będzie miał z nim problemów. Więc dlaczego chciałbym wygrać licencję? Otóż chciałbym ją podarować bratu, któremu niedługo kończy się licencja na KIS'a. Jak uda mi się wygrać to będzie miał niespodziankę :). Dzięki za konkurs :piwko
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Kacper to najlepsza ochrona dla systemu.Używałem ostatnio przez rok i wielokrotnie uratował mnie przed "kłopotami" ale w kwietniu licka się skończyła.Jestem zainteresowany tym konkursem i dzięki za niego
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Świetny program zabezpieczający. Używałem go ostatnio 2 lata temu i chętnie bym sprawdził, co się w nim przez ten okres czasu zmieniło.
Dzięki za konkurs :)
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

witam wszystkich chętnych
kis używam od dawna na 2 komputerach jak dla mnie to dobry program robi co do niego należy nie daje zbędnych (fałszywych) komunikatów jest praktycznie bezobsługowy i bardzo skuteczny nigdy nie było problemów że coś przepuścił
dlatego chętnie biorę udział
 
M

mohammadwasi7861

Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Thanks for giveaway, i need a strong protection from latest threat and want PC secure with safe hand and KIS is best.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Chętnie wezmę udział w tym konkursie. Używałem przez kilka miesięcy wersję 2013 i spisywała się dobrze, nie miałem z nią żadnych problemów choć muszę przyznać, że czasami potrafił przymulić podczas przeglądania folderów na dysku. Wolę ten pakiet niż kobylastego Bitdefendera, a poziom ochrony porównywalny.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Chcę wygrać, bo to światowa czołówka!
Dziękuję i pozdrawiam!
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Zgłaszam się chętnie, bo jest to świetny program, jest naprawdę dopracowany, a gdy go miałem nigdy mnie nie zawiódł, dobrze współgrał z moim laptopem i naprawdę chętnie do niego wrócę, gdyż wg mnie nie ma sobie równych.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Zwycięzca wielu testów w różnych magazynach i stronach internetowych. Cały czas ze świetną skutecznością. Prosty, intuicyjny interfejs. Bogate dodatki jeszcze bardziej usprawniające ochronę (m.in. klawiaturka, nośnik ratunkowy), ochrona wielu urządzeń.
Co tu dużo pisać, po prostu najlepszy pakiet zabezpieczający
Zgłaszam się do udziału w konkursie i dzięki za niego
Pozdrawiam
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Re: Kaspersky Internet Security multi-device - konkurs na PZ

Jeden z czołowki pod względem wykrywalności. Multi device by mi się przydał i na desktopa i na smartfona....
 
Do góry