Status
Zamknięty.

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18376
Reakcje/Polubienia
38961
Miasto
Gdzieś w Polsce
cover_box.png
Kerish Doctor 2017
na rok
Kerish Doctor 2017

Kerish Doctor 2017 to zintegrowane rozwiązanie do obsługi komputera, które wykorzystuje najbardziej obiecujące osiągnięć w tej dziedzinie.
Ze względu na jego unikalny system, Kerish Doktor 2017 zapobiega awarii systemu Windows w czasie rzeczywistym, a także bezpiecznie naprawia błędy w rejestrze.
Aplikacja regularnie wykonuje dokładne i bezpieczne czyszczenie systemu w celu wyeliminowania zgromadzonych cyfrowych "śmieci", a tym samym zwiększenie wydajności komputera w najlepszy możliwy sposób.
Kerish Doktor 2017 chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem i potencjalnymi lukami,monitoruje ustawienia komputera które są ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.
System Inteligentny niezwłocznie aktualizuje bazę danych aplikacji, która stale udoskonalana jest przez naszych ekspertów. Dzięki temu systemowi, pakiet oprogramowania staje się bardziej skuteczne na co dzień, co nasze rozwiązanie najbardziej obiecujące w swej klasie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vizion

Świeżak
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
2
Witam, mam pytanie czy Ktoś ma wolne dwa lub jeden klucz? Jeśli tak to poproszę - dzięki...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35834
Reakcje/Polubienia
24889
Miasto
Trololololo
@Camel1965 jeśli nie chcesz wiedzieć postów użytkownika @Mirko to po prostu kliknij raz na jego profil w postach i wybierz - Ignoruj - dzięki temu posty wybranego użytkownika nie będą widoczne dla Ciebie i może wreszcie przestaniesz toczyć tę wojenkę o duble.

Wojenka o duble nie ma sensu w szczególności gdy sam je wstawiasz.

Miłego i spokojnego życzę :francuz

a tak na marginesie, posty z toczących się batalii nie są kasowane, one są po prostu ukrywane :klawik
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37703
Reakcje/Polubienia
33900
@Camel1965 jeśli nie chcesz wiedzieć postów użytkownika @Mirko to po prostu kliknij raz na jego profil w postach i wybierz - Ignoruj - dzięki temu posty wybranego użytkownika nie będą widoczne dla Ciebie i może wreszcie przestaniesz toczyć tę wojenkę o duble.

Wojenka o duble nie ma sensu w szczególności gdy sam je wstawiasz.

Miłego i spokojnego życzę :francuz

a tak na marginesie, posty z toczących się batalii nie są kasowane, one są po prostu ukrywane :klawik
A dlaczego ta uwaga do mnie skoro zaczepia ktoś inny (niereformowalny i nie dorastający do poziomu normalnej dyskusji)?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35834
Reakcje/Polubienia
24889
Miasto
Trololololo
A dlaczego ta uwaga do mnie skoro zaczepia ktoś inny (niereformowalny i nie dorastający do poziomu normalnej dyskusji)?
Ponieważ Twój post był ostatni, powiadomienia dostaliście i myślę że to jest najlepsze rozwiązanie czyli dodać do ignorowanych i jest święty spokój.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
A dlaczego ta uwaga do mnie skoro zaczepia ktoś inny (niereformowalny i nie dorastający do poziomu normalnej dyskusji)?
Kto tu dorósł do normalnej dyskusji, od samego początku wstawia między innymi tylko info do podanej wcześniej promocji i jeszcze obraża w stylu ( Sp.......j TROLLU i nie siej zamętu!!! ) lub jeszcze gorzej!
Czy nie widzicie co wyrabia !
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35834
Reakcje/Polubienia
24889
Miasto
Trololololo
Kto tu dorósł do normalnej dyskusji, od samego początku wstawia między innymi tylko info do podanej wcześniej promocji i jeszcze obraża w stylu ( Sp.......j TROLLU i nie siej zamętu!!! ) lub jeszcze gorzej!
Czy nie widzicie co wyrabia !
Widzimy widzimy i myślę że rozwiązanie dodania do ignorowanych jest lepsze niż jakieś kary w stylu ostrzeżeń, upomnień itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry