Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37266
Reakcje/Polubienia
33668
KeyDepot 2016
Zarządzanie loginami i hasłami dostępu. Program KeyDepot jest sejfem, w którym możesz bezpiecznie przechowywać poufne informacje tj. loginy i hasła dostępu do stron internetowych wymagających uwierzytelnienia. Logowanie do tych stron jest bardzo uproszczone, odbywa się ono z poziomu programu KeyDepot jednym kliknięciem myszy. Dane te są szyfrowane za pomocą algorytmu AES-256.Opis zaczerpnięty ze strony PCFORMAT.
alpha_keydepot@2x.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
I tutaj info:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Mam pytanie. Czy jest możliwość ustawienia interfejsu programu w j.polskim.
Wg tej strony jest znacznik "Flaga polska":
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Z zainstalowałem na próby program z tej strony i nie ma takiej możliwości ustawienia na polski.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Mam pytanie. Czy jest możliwość ustawienia interfejsu programu w j.polskim.
Wg tej strony jest znacznik "Flaga polska":
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Z zainstalowałem na próby program z tej strony i nie ma takiej możliwości ustawienia na polski.

Pobieranie z instalki.pl przekierowuje do producenta
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rozpakowałem instalator i w katalogu "locales" jest plik pl.pak, więc powinien być język polski. Zainstaluję na wirtualnym systemie i sprawdzę.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Pobieranie z instalki.pl przekierowuje do producenta
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rozpakowałem instalator i w katalogu "locales" jest plik pl.pak, więc powinien być język polski. Zainstaluję na wirtualnym systemie i sprawdzę.
Aktualizacja:

Po zainstalowaniu do wyboru jest tylko Angielski i Niemiecki. W katalogu ProgramData/KeyDepot można znaleźć plik config i tam niby jest jakieś ustawienie językowe, ale po zmianie na pl i Polish brak zmiany języka (program nie reaguje na to).

W rejestrze nie zauważyłem reguł dla języka, więc pozostaje zadać zapytanie do producenta.
 
Do góry