Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Klienci Orange Polska nie zapłacą za oddzwanianie na kubańskie numery, z których korzystali oszuści

OXYGEN THIEF 5 Styczeń 2018

View Users: View Users
  1. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    2,145

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Last edited: 5 Styczeń 2018
    Jarom lubi to.
  2. Zeno

Zeno Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    860
    Fajny gest ze strony Orange, że wzięli to na klatę. :)

3. Jarom

Jarom Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    724
    Orange już od jakiegoś czasu moim zdaniem daje naprawdę nieźle popalić konkurencji. W tym akurat są przeciwieństwem naciągaczy z T-Mobile.
    Miałem kiedyś u nich (Orange) telefon na kartę i np. kiedy ktoś błędnie zamiast swoje konto doładował mi, jemu zwrócili a mi nic nie zabrali. Tego typu sytuacji było więcej.
    Także te promocje na internet w ostatnim czasie były super. Sam skorzystałem i z tej 1410 GB (dołączyłem do nich z tego powodu i Play jako poprzedni operator się przy nich chowa) i z tych dotyczących wygranych i przegranych meczy naszych piłkarzyków.

4. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    1,009
    Ja to do tego typu "dobrodziejstwa" podchodzę sceptycznie. Tak sobie patrzę, że Orange jest tuż za Plusem jeśli chodzi o zdobywanie nowych abonentów a właściwie o niezdobywanie abonentów bo bilans wynosi -20k numerów. Teraz taki marketingowiec wie, że jak nie zatrzyma tej tendencji to zaraz i on straci pracę. Wymyśla więc taki sposób na ocieplenie wizerunku firmy. Do tego dokłada kolejne gigabajty za wygrany mecz czy coś podobnego. Ludzie się łapią na takie akcje. Pewnie za jakiś czas nazbiera tyle numerów, że znowu zaczną się te mniej przyjemne akcje i wtedy jakiś inny operator zacznie być "miły". A miły będzie do czasu aż będzie walczył o nowych klientów. Tak to się kręci i będzie kręciło.

5. Jarom

Jarom Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    724
    Dlatego zmieniam i będę zmieniał operatorów i oferty. Zostanę dłużej przy tym, który będzie mniej naciągał. I nie dam się namówić na żaden abonament bo jak patrzę na te niby super oferty w abonamencie które mi przysyłają, a wiem że takich na kartę typu "wszystko bez limitu" poniżej 20 zł jest wiele, to w żaden sposób nie mogę zrozumieć o co im w tym wszystkim chodzi.

6. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    1,009
    Co kto woli. Mnie odpowiada abonament. Prywatnie korzystam bo mam kilka osób i płacę jeden rachunek za parę usług a i w firmie też mam abonament i za 6 numerów mam 150zł miesięczne.
    O ile oferty na kartę są czasem korzystne dla osoby prywatnej to nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania prowadząc działalność. Ale co kto lubi :)

7. sPeRaCz

sPeRaCz Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    12
    Za głupotę trzeba płacić... niestety...

Ja od początku istnienia sieci Play mam u nich swój numer... teraz płacę 25 zł w abonamencie... wszystko bez limitu... moja oferta obejmuje połączenia/smsy etc... nawet internet (bez widełek)... Dział Utrzymania Klienta w Play zjada na starcie inne sieci.

8. OXYGEN THIEF

OXYGEN THIEF Bardzo aktywny Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    2,145
    Polacy tracą coraz większe pieniądze przez to oszustwo

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Ładuję...