! ! KONKURS ! ! – IsoBuster – ! ! GIVEAWAY ! !

Status
Zamknięty.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
:!: :!: IsoBuster dwie dożywotnie licencje do wygrania :!: :!:

:!: :!: IsoBuster two lifetime licenses to win :!: :!:


52656319.jpg


IsoBuster to program do odzyskiwania danych z uszkodzony płyt CD/DVD. Ma kilka sposobów działania dzięki czemu zwiększa prawdopodobieństwo odzyskania uszkodzonych danych. Aplikacja potrafi odzyskać dane z płyt wielokrotnego zapisu, które wyczyszczono w trybie szybkiego kasowania.Program potrafi skanować powierzchnię nośnika w poszukiwaniu rys i uszkodzeń. Oprócz funkcji odzyskiwania danych program pozwala także na przeglądanie obrazów płyt zapisanych we wszystkich najpopularniejszych formatach i kopiowanie zawartych w nich plików. Aplikacja radzi sobie z większością formatów obrazów płyt, tworzy obrazy i może służyć jako menadżer obrazów. Generalnie jest to bardzo dobre narzędzie, całkowicie po polsku. IsoBuster jest łatwy w obsłudze i dokładnie przetestowany.


Producent:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dwie licencje na IsoBuster do wygrania !

IsoBuster two license to win !

Zasady

- Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencję do programu IsoBuster

Konkurs zakończy się 09.08.2010

Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org -


Rules

- Please write a comment why would you like to win license for IsoBuster

- comments only in Polish or English !

The lucky 2 will be selected randomly by – Random.org – and the licenses forwarded to them by me.

The giveaway ends on 09.08.2010
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
Pytanie czemu chciałbym wygrać lickę do tego programu,odpowiedz jest prosta bo
IsoBuster to naprawdę progsik godny polecenia :)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam
proszę mnie dopisać do konkursu. Mam kilka płytek uszkodzonych przez moje Bąble, z których dane chciałbym odzyskać. Progs ma opinię najlepszego gracza na rynku do odzyskiwania uszkodzonych danych, radzącego sobie z większością formatów. Taki program zawsze warto mieć!

Pozdrawiam :D
 
A

Anonymous

Tego typu programik jest przydatny gdy posiada się wiele danych na płytach.Dane różnego typu , ale najważniejsze są oczywiście gry i ulubione filmy mojej córki !!! Ile czasami jest problemów aby uruchomić grę lub film.Przy pomocy IsoBustera mógłbym odzyskać pliki i mieć trochę spokoju od ciągłego "tato to tato tamto" .Po za tym jak każdy lubię mieć dobry pomocny program,który jest na legalu i dotego za darmola.
Pozdrawiam i życzę wszystkim wygranej ( ale jedną lickę proszę zachować dla mnie ).
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Helium,
Thanks for this giveaway opportunity.
I would like to win this as it will help me in recovering my doc files and video file out of scratched CDs. Not only this I read it also allows to recover all sessions, including older ones - which is next to impossible.

After reading the link below it looks to me that this software can do anything..
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Please count me in.

Thanks,
Grr
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12827
Reakcje/Polubienia
43175
Ja również wezmę udział w konkursie bo mam parę płytek uszkodzonych, a dlaczego chciałbym wygrać, bo program jest bardzo dobry i lubię mieć na dysku legalne programy i na dodatek za darmo..pozdrawiam..
 
V

vhick

I want to win IsoBuster because IsoBuster is been around for many years and I found out that It is very powerful for your iso modification depends on your needs. You can do a lot of customization and easily create bootable disk...

Thank for the giveaway!
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Chciałbym wygrać licencje do tego programu, ponieważ taki program zawsze się może przydać.
 

chandigarhfellow

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Hi , I would like to have one license of isobuster pro as iam a hardcore pc user . I am using Isobuster free version since many years . I am impressed with its abilities to recover data from cd/dvds . It is the best tool in its category around as i have experienced. Hope i win . Thanks in advance.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
Bardzo dobry i potrzebny program , mam kilka porysowanych płyt i chciałbym odzyskać z nich dane !
Proszę i mnie dopisać do biorących udział w konkursie ! :D
 

kxuser

Świeżak
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Ja chciałbym wygrać licencję tego programu ponieważ wiele już razy musiałem odzyskiwać dane z płytek które zostały na przykład źle wypalone lub porysowane. To niestety zdarza się dość często. Program posiada również przydatna funkcję tworzenia obrazów, która to jest także często przeze mnie wykorzystywana. Miałbym program, który pełni kilka funkcji na raz. Dzięki.
 

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
Super program o wielkich możliwościach - dlatego chciałbym go wygrać.
Pozdrawiam
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Witam
proszę i mnie dopisać do konkursu.
Mam stare płyty z których chciałbym odzyskać dane dlatego legalna licencja na taki program by mi się przydała.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Jest on przydatny do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt. Ciekawe czy jest lepszy od Bad Copy???
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Witam
Program posiadający niezbędne funkcje bez przeładowanego interfejsu oraz zbyt wielu niepotrzebnych funkcji. Posiada wszystko co niezbędne a zarazem nie "zawala" systemu. Godny polecenia dla zaawansowanych oraz początkujących użytkowników komputera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry