Konkurs ! AIR EXPLORER Lifetime / obiecany/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Air Explorer team do wygrania są 2 licencje lifetime AIR EXPLORER

Air Explorer jest nietypowym eksploratorem plików, który pozwala na zarządzanie w jednym miejscu zarówno plikami lokalnymi, jak i zebranymi w różnego rodzaju usługach sieciowych działających w oparciu o chmurę. Program wspiera najpopularniejsze tego typu konta i pozwala znacznie ułatwić pracę z wieloma tego typu usługami jednocześnie.Dzięki tej niewielkiej aplikacji mamy możliwość zebrania informacji z wielu chmur i przeglądanie zawartych na nich danych bez konieczności ciągłego logowania się i przełączania pomiędzy poszczególnymi usługami. Wystarczy dodać wybrane konto do Air Explorer, podać dane użytkownika i możemy cieszyć się integracją wszystkich kont w jednym miejscu. Dzięki temu zarządzanie zawartością każdej chmury staje się znacznie łatwiejsze i szybsze. Pomaga w tym interfejs aplikacji, który wyraźnie był zbudowany z myślą o klasycznych metodach zarządzania zawartością, takich chociażby jak Eksplorator Windows.

Wśród obsługiwanych serwisów, na chwilę obecną możemy podłączyć do Air Explorer następujące konta: 4Shared, Adrive Premium, Baidu, Box, Copy, DropBox, serwery FTP, GoogleDrive, MediaFire, Mega, OneDrive, WebDav oraz Yandex. Kolejne usługi można dodać za pośrednictwem systemu wtyczek, a i następne aktualizacje zapewne wprowadzą integrację z najbardziej pożądanymi chmurami.
źródło :dobreprogramy.pl

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110706_0.png

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110711_0.png

g_-_-x-_-_s_66311x20150909110716_0.png


Bezpośrednie zarządzanie plikami
w chmurzeClouds
Opcjonalnie Air Explorer szyfruje Twoje pliki
kiedy są wysyłane do chmury
Możliwość ustawienia wielu kont
w tej samej chmurze internetowej
Możesz synchronizować foldery
między chmurami internetowymi lub komputerem
Łatwe do użycia zarządzanie plikami w chmurze internetowejPC with clouds
Aplikacja dostępna dla Windows
Widok miniatur Twoich obrazów
Przeciągnij i upuść pliki między komputerem a chmurą internetową
arrow
źródlo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

IaRE1t2.jpg


więcej info
http://www.airexplorer.net/pl/index.php

Zasady konkursu

1 Pulubić "LIKE' https://www.facebook.com/airexplorer/

2.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Air Explorer
3.Komentarz w języku ojczystym
4.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !
5. Zakończenie konkursu 16.07.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
do uzyskania licencji ,będą potrzebne imię i email.
Powodzenia
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
.
Zgłaszam się po raz wtóry. Od poprzedniego razu nic się nie zmieniło, pozwolę więc sobie zacytować mój poprzedni wpis.
...
Tak jak wiele innych osób, tworzę kopie zapasowe swoich najcenniejszych dokumentów i plików na kilku serwerach, aczkolwiek kiedyś myślałem, że wystarczy mi jedno konto. Nadal nie wiem na 100%, czy moje dane przechowywane na serwerach są bezpieczne, czy nie zostaną zlikwidowane moje darmowe konta. Obsługa kilku kont stała się bardzo upierdliwa, czy to przy przenoszeniu tudzież kopiowaniu plików z konta na konta, czy też przy lokalizowaniu konkretnego pliku.
Aplikacja Air Explorer pozwala na przeglądanie i zarządzanie danymi przechowywanymi na kilku serwerach w chmurze. Będąc w jej posiadaniu mamy dostęp do wszystkich serwerów przy użyciu wyłącznie jednego programu, możemy synchronizować foldery między dowolnymi chmurami i komputerem, ba, możemy wyszukiwać pliki na wszystkich serwerach za jednym zamachem.
Ekstra funkcją oferowaną przez Air Explorer jest możliwość zatrzymywania i kontynuowania przesyłania i pobierania plików, tak więc nie musimy się bać chwilowych przerw w łączach. Możliwość szyfrowania plików to najzwyklejszy standard w tej aplikacji.
Na koniec podziękowania:
Andyxa :ok
Air Explorer Team :ok
PS. zalajkowałem AE oczywiście na fejsbuku.
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
1. Lajkuje od dawna :)
2. Mam kilka darmowych kont w różnych miejscach. Dropbox, OneDrive, Google Drive, Mega - możliwość zarządzania plikami na tych kontach za pomocą jednego programu zaoszczędziłaby mi sporo czasu. Program posiada wiele przydanych opcji. Na przykład szyfrowanie danych i wyszukiwanie plików we wszystkich tych chmurach na raz.
3. Komentarz 100% w języku ojczystym. Takiem to że się mój ojciec wysługiwał.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Podziękowanie dla Andyxa i Darczyńcy za konkurs. Program jest bardzo użyteczny do tworzenia kopii zapasowej w chmurze. Wersja pro bez porównania lepsza niż free. Na facebooku zalajkowane.

Może tym razem się powiedzie!

:england

Areopagita
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
I use multiple cloud services, as i'm on free plan on all of them. So Air Explorer will help me manage all of my cloud services from a single interface.
Liked on FB page.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Doskonale pamiętam, że obiecałeś andyxa - Brawo Ty :ok
Zatem znów próbuję szczęścia, chociaż pewnie szanse będą niezbyt duże...
Od poprzedniego konkursu w mojej opinii o programie nic się nie zmieniło. Mam kilka chmur i rzadko je w pełni wykorzystuję z racji tego, iż nie mam zaufania do dedykowanych do nich aplikacji klienckich, a szyfrowanie plików, przesyłanie ich i zarządzanie nimi przez przeglądarki to bardzo mozolna robota. Dlatego też program przydałby mi się. Niestety z racji obsługi tylko jednego konta na chmure i braku szyfrowania w wersji basic nie spełni on moich oczekiwań. Dopiero atuty programu w wersji pro tj. możliwość szyfrowania plików w locie i synchronizacji między chmurami sprawiają, że jest on dla mnie wielką gratką. :ok
Zalajkowane.
BfJS2L9.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Dzięki za kolejny konkurs :szef Zapisuję do konkursu ponieważ mam kilka chmur, potem kolejne kilka chmur i kolejne kilka chmur i logowanie się do każdej jakoś specjalnie mnie nie kręci a dzięki temu programowi mógłbym nimi zarządzać ( jak i plikami które tam mam) szybciej i łatwiej.

:guma
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Air Explorer will simplify the process of browsing through the stored data on several cloud servers. Ease of use, Simple GUI, Light on system resources, Encrypting data before uploading to the cloud, Centralized search of your files across all the clouds are some of the advantages.
 
S

sterchin

Thanks for the giveaway.
The best program for synchronization all my cloud storage.
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway. :dziękuję

I did not manage to win a license in the previous competition and now I wish to win this because I need a good cloud manager that coud optimize and support all kinds of data easily between them(servers). :)
 

Marcin_t

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
1
Witam i dziękuję za zorganizowanie konkursu. Korzystam z kilku chmur za pośrednictwem dedykowanych programów, mając Air Explorer mógłbym zarządzać nimi za pomocą jednej aplikacji. Dużą zaletą programu jest szyfrowanie wysyłanych do chmury plików.
Na facebooku zalajkowałem.
Dzięki i pozdrawiam
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13024
Reakcje/Polubienia
43966
Witam
Dzięki Andyxa za z organizowanie powtórnego konkursu Air Explorer lifetime , w poprzednim konkursie się nie udało, może tym razem ???? a mam parę chmur, także program by się przydał !! jeszcze raz dzięki ..
Zalajkowałem Air Explorer na fejsbuku ..
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Z wymienionych chmur posiadam aż 4 - więc to jest wystarczający powód aby mieć ten soft.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Teraz każdy z nas korzysta z kilku chmur wiec dobrze byłoby to wszystko móc wykorzystywać jeden program do zarządzania wszystkimi jednoczesnie. Dadatkowa zaleta ze program jest w naszym jezyku ojczystym oraz posiada opcje szyfrowania danych.
Dziękuję za konkurs Andyxa.
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
co promocja, to załapywałem się i natworzyłem mnóstwo kont - na onedrive, dropbox, mega, goodrive. ktoś ostatnio polecił mi ruski yandex, kusi skorzystać.
utrzymanie i zarządzanie tym wszystkim to nie takie halo. na dodatek może pojawić się jakaś kolejna ciekawa promocja i znów człowiek się skusi i założy konto.
air explorer to przemyślany produkt. komuś pewnie do głowy wpadło, że będzie mnóstwo takich szaleńców jak ja, co to z radością potworzy konta na serwisach a potem..
potem nagle się okaże, że złożyć to wszystko do kupy, wiedzieć gdzie co, po co i dlaczego - to jest dopiero sztuka.
przeczytałem opisy tego super softu. chciałbym go mieć, a właściwie pragnę go mieć.
pozdrawiam andyxa. dzięki za konkurs. :francuz
btw. zalajkowane :)
 
Do góry