KONKURS - Ant Download Manager PRO

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Do wygrania 10 rocznych licencji Ant Download Manager, licencje otrzymałem od supportu Ant Download Manager,
któremu dziękuję.


Ant Download Manager (AntDM) menadżer do pobierania plików oraz materiałów wideo z internetu.
Podczas pobierania plików, aplikacja dzieli je na poszczególne części (na wiele wątków) i tym samym zwiększa prędkość transferu danych. Ant Download Manager pobiera pliki z maksymalną przepustowością oraz wznawia przerwane połączenie podczas pobierania danych z internetu. Oprogramowanie integruje się z przeglądarkami internetowymi i ułatwia pobieranie różnych treści z sieci. Oprócz pobierania standardowych plików, umożliwia również pobieranie utworów i materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube.
Ant Download Manager posiada prosty interfejs, w którym możemy w przyjemny sposób zarządzać pobraną zawartością. AntDM obsługuje protokoły jak HTTPS oraz serwery FTP. W jego opcjach można dostosować prędkość pobierania danych, ustawić ilość aktywnych pobieranych plików oraz skonfigurować rozmiar buforu.
Ant Download Manager to interesująca alternatywa dla takich programów jak Internet Download Manager czy EagleGet.
źródło instalki



8w5bywC.jpg


Features

nCcUSMH.jpg

gq1yuEB.jpg

JkVFl9Y.jpg


Other features and characteristics

No advertising;
Simple and intuitive interface;
Saving the downloaded files by category, all together in a single folder, or any other different from the binding categorized;
Support downloads lists with extensive sorting and search capabilities;
Links parking, active downloads indicators;
Redownload bad fragments. If the file was downloaded with errors, that is, the ability to redownload only erroneous fragments, rather than to start download again;
Control download speeds for all or for selected downloads;
Monitor the clipboard (On\Off - Config\Tab General);
Download priorities: Highest, High, Normal, Below, Low, Disabled;
Computer shutdown after all downloads;
Disable hibernation during download (On\Off - Config\Tab Downloads);
The ability to automatically delete the task after loading (On\Off - Config\Tab Automation);
Sound (On\Off - Config\Tab Sounds);

Screeny

00_antdm_main_screen.png


01_antdm_main_screen.png


02_antdm_main_screen.png


06_antdm_main_screen.png


05_antdm_main_screen_property.png


07_antdm_yt.png


08_antff_yt.png


09_antdm_progress.png


strona programu
http://antdownloadmanager.com/index.php?lng=en

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Ant Download Manager
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 20.11.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
potrzebne dane do licencji
imię , email
Powodzenia
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Re: KONKURS - Ant Download Manager

Szukam dobrego downloadera. ADM bardzo by mi się przydał bo ma funkcje, o które mi chodzi. mam nadzieję, że szczęście mi dopisze w tym konkursie. :dziękuję
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2140
Reakcje/Polubienia
2591
widzę, że szału nie ma jeśli chodzi o chętnych :dziwak to może ja spróbuje i sprawdzę różnicę między "promocyjną" darmówką a wersją pro :hi
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki Andyxa za super konkurs.
Ponieważ nie mam żadnego managera pobierania chętnie wezmę udział w konkursie.
Ant Download Manager Pro to dobra alternatywa dla innych programów, warto o niego powalczyć.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biorę udział w konkursie na ten program poniewarz potrzebuje dobrego programu do pobierania plików a innego nie posiadam ,tylko ten co jest w przeglądarce.
mam nam nadzieje ze uda się wygrać go. :dziękuję
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I think almost everyone agrees application to download files from the internet is very important, can resume downloads and increase download speeds, and this new application offers a very interesting feature that is premium link generator, I'm very interested in this feature, and hope to become one the lucky participants

thank you
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12979
Reakcje/Polubienia
43760
Widzę że chętnych na ten program bardzo mało , mam zainstalowaną wersję z promocji na Sharewareonsale.
Program mi się podoba i biorę udział w konkursie .
Dziękuje andyxa za z organizowanie konkursu.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Brawo !! !! !!

Dużo Was bierze udział :facepalm

a byłaby frekwencja ,może były by licki lifetime w przyszłości :scratch

nie wiem co Wy chcecie , gwiazdki z nieba :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Brak chętnych to i ja również wystartuję w konkursie. Chętnie skorzystam z tego programu do pobierania plików, choc nigdy nie miałem przyjemności go testować, ale dobrze jest mieć jakąś alternatywę w kieszeni ;)
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Ja również wezmę udział w konkursie jeśli można tym bardziej że mała frekwencja co sprzyja większej szansie na wygraną .Podziękowania tak dla Andyxa jak i darczyńcy za zorganizowanie konkursu na bardzo ciekawy soft :dziękuję
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Ant Download Manager is a quick downloader of internet content with video download supports. There are conversion and merger for Youtube DASH files too. This is the main reason I like to win this license.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nigdy miałem ,nie testowałem tego programu ,ale wezme udział w konkursie .
Dziękuje i pozdrawiam
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
0V2xHfz.jpg



Nagrodzeni mają 48 godz na potwierdzenie wygranej na PW / imię ,email/
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
PM sent, thank you very much for making this giveaway
 
Do góry