Konkurs - Ashampoo Backupo 11 PRO

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
box_ashampoo_backup_pro_11_800x800.png

Do wygrania 5 licencji Ashampoo Backup PRO 11,
licencje otrzymałem od Pani Angeli z Ashampoo ,której serdecznie dziękuję !.

Kopia zapasowa i przywracanie z łatwością!
Szukasz łatwego w użyciu i uniwersalnego rozwiązania do wykonywania kopii zapasowych? Ashampoo® Backup Pro 11 chroni Cię przed wirusami, ransomware czy awariami systemu! Wystarczy przywrócić system do poprzedniego stanu i uaktualnić zachowując wszystkie swoje dane. Ashampoo® Backup Pro 11 daje Ci różne opcje do wykonywania kopii zapasowej indywidualnych plików lub całych partycji na praktycznie dowolnym nośniku lub w chmurze. Przyjazny w użyciu, intuicyjny, szybki. Nawet w przypadku całkowitej awarii, zintegrowana aplikacja awaryjna przywróci do życia Twój system!

Rozwiązanie kopii zapasowej dla każego!
mark.png
Kopia zapasowa i przywracanie całego systemu Windows
mark.png
Twój obrońca przeciwko ransomware
mark.png
Nowy i prosty w obsłudze interfejs użytkownika
mark.png
Dobrze ustrukturyzowane i przejrzyste
mark.png
Podręczny system odzyskiwania ze wsparciem UEFI
mark.png
Nowy system odzyskiwania
Remedium na ransomware i wirusy
Bez konieczności reinstalacji - rozwiązanie przeciwko malware
Ransomware przechwytuje Twój komputer i szyfruje Twoje pliki. Wirusy niszczą całe systemy i przejmują kontrolę nad całym Twoim PC. Ashampoo® Backup Pro 11 może odwrócić te niszczące efekty z łatwością! Przywraca Twój system do stanu przed awarią i działasz ponownie!

Zawsze aktualne
Zawsze aktualne kopie zapasowe maksymalnie zabezpieczone
Zaawansowane mechanizmy kopii zapasowej upewniają się, że tylko zmienione dane są kopiowane. Zapewnia to pominięcie duplikatów i oszczędność miejsca. Nowoczesne szyfrowanie wysokiej jakości chroni Cię ponadto przed nieautoryzowanym dostępem.

Przechowuj gdziekolwiek chcesz
Współpracuje z dowolnym formatem dysku
Ashampoo® Backup Pro 11 przechowuje Twoje kopie zapasowe na dysku twardym, SSD, pamięci flash lub lokalizacji sieciowej. Zaleta z lokalnej kopii zapasowej nowo zaprojektowanej technologii "Przyrostowej Kopii Zapasowej" wymaga niespodziewanie mało miejsca na dysku. Oszczędności sięgają do 50%!

Łatwe przesyłanie danych
Przechowuj kopie zapasowe w sieci
Ashampoo® Backup Pro 11 współpracuje z Dropbox lub Google Drive wyjątkowo prosto. Korzystaj z niezależności tradycyjnych nośników z danymi! Dotyczy to nie tylko tradycyjnych kopii zapasowych plików, ale także rozszerzenia całych napędów! Wbudowane wsparcie dla Dropbox, Deutsche Telekom, Google Drive, Microsoft OneDrive, Strato, 1&1 i wielu więcej.

Uniwersalne przywracanie danych
Indywidualne pliki, całe partycje lub system przywracania
Twój wybór: wyodrębnianie pojedynczych plików z kopii za pomocą wirtualnych napędów lub przywrócenie całej partycji! Jeśli to wszystko zawiedzie, zintegrowany nośnik odzyskiwania lub pamięć flash zapewnią Ci poprawną pracę PC bez żadnych problemów. Komputer uruchomi się ponownie i będzie działał. To wszystko, czego potrzebujesz aby Windows wrócił do życia!

Nowy wygląd i obsługa
Przejrzyste, logiczne, piękne: nowa twarz Ashampoo® Backup Pro 11
Funkcje Ashampoo® Backup Pro 11 to całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika sprawiający, że praca stanie się przyjemniejsza, bardziej intuicyjna, a użytkownicy będą prowadzeni logicznie zdefiniowanymi krokami. Rozwiązanie kopii zapasowej pozwalające usiąść, zrelaksować się i pracować intuicyjnie? Jak najbardziej! Bez potrzeby posiadania koniecznej wiedzy, wszystko jest proste i przejrzyste.

Automatycznie bezpieczne
Po aktywacji, kopie zawsze będą i pozostaną aktualne
Ashampoo® Backup Pro 11 pozwala tworzyć w pełni automatyczne kopie zapasowe w tle. Po uaktywnieniu, nie musisz więcej się tym zajmować! Proces kopii zapasowej będzie w pełni automatycznie wstrzymywany, gdy potrzebujesz skorzystać z zasobów Twojego PC!

Sukces w kilku kliknięciach
Rozwiązanie dla początkujących - dające profesjonalne rezultaty!
Ashampoo® Backup Pro 11 nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wyrafinowane kopie zapasowe tworzone w kilku kliknięciach! Wyjaśnienia podręczne dostępne we wszystkich opcjach i ustawieniach od etapu wpisywania email, przeglądania plików do wykonywania kopii zapasowej kontaktów.

System odzyskiwania w pakiecie
Podręczne narzędzie uruchomieniowe dla uszkodzonego systemu Windows
Nie ważne, czy to DVD, czy pamięć flash, jeśli Twój komputer odmawia próby uruchomienia, zintegrowany system naprawczy przychodzi z pomocą. Pozwoli uruchomić PC i wykonać opcje naprawy lub przywracania systemu. Żadnej więcej utraty danych, żadnych więcej żmudnych reinstalacji Windows!

Tajna broń dla profesjonalistów
Technologia na poziomie rynkowym dla domowych użytkowników
W oparciu o najwyższej jakości technologię wprost z Ashampoo® Backup Business, Ashampoo® Backup Pro 11 teraz spełnia standardy rynkowe w zakresie produktów biznesowych. Odpowiedni silnik kopii zapasowej, elastyczny harmonogram i wysokiej jakości szyfrowanie pokochają i będą używać administratorzy różnych dużych firm. Uzyskaj profesjonalną ochronę swoich plików!

Ratunek dla Twojego systemu
Ashampoo® Backup Pro 11 nie tylko wygląda lepiej ale i jest bardziej intuicyjny - program został całkowicie przeprojektowany. W oparciu o rozszerzoną analizę zgłoszonych problemów i sugestii od Użytkowników, poprawiliśmy stabilność, kompatybilność i rozwiązania w zakresie kopii zapasowej. Nowy nośnik odzyskiwania ze wsparciem UEFI sprawia, że łatwiej jest naprawić uszkodzone systemy. Rozszerzona praca deweloperów rzeczywiście przyniosła efekty: ponad 100 ulepszeń daje Ci możliwość wykonania pełnej kopii zapasowej za pomocą Ashampoo® Backup Pro 11!

Co mogę zachować w kopii zapasowej?
Partycje oraz dyski twarde
improved7.png

Kopia zapasowa i przywracanie całego systemu Windows
improved7.png

Pliki oraz foldery
Napędy sieciowe
Klient Windows Mail, Kalendarz i Kontakty (Aplikacja)
Rozwiązania dla Microsoft Outlook
Rozwiązania dla Mozilla Thunderbird
Rozwiązania dla Google Chrome
Rozwiązania dla Microsoft Edge
Rozwiązania dla Internet Explorer
Rozwiązania dla Firefoxa

Gdzie można wykonać kopię zapasową?
Lokalne dyski twarde
improved7.png

Dropbox
Google Drive
Strato HiDrive (WebDav)
1&1 Cloud
OneDrive
Deutsche Telekom Mediencenter
Pamięć online
Dyski sieciowe (NAS)
Nośniki wymienne (zewnętrzne/optyczne)
Dowolny dostawca oferujący usługi ze wsparciem dla WebDAV

Jak Tworzone są kopie zapasowe?
Nośnik obrazu (kopia zapasowa obrazu, gotowa do przywrócenia systemu Windows)
improved7.png

Kopie plików 1:1 z kontrolą i porównaniem
Kompletna (pełna kopia zapasowa, prosta do przywrócenia)
Różnicowa (oszczędza miejsce i szybsza w porównaniu do tradycyjnej kopii zapasowej)
Przyrostowa (50% mniejsze kopie dzięki Nieskończonej Odwracalnej Przyrostowej Kopii zapasowej)
Kopia w oparciu o tym plików (kopie obejmują np. tylko obrazy, wideo, czy dokumenty)
Wersjonowanie (kopia zawiera całą historię plików)
Ochrona proaktywna (kopie wstrzymywane w przypadku obciążonego CPU)
Automatyczna synchronizacja (usługa w tle)

Pozostałe cechy:
Nowy i prosty w obsłudze interfejs użytkownika
new7.png

Odzyskiwanie awaryjne oparte o system Windows
new7.png

Szczegółowe raporty email
improved7.png

Szyfrowanie (256-bit AES)
Kompresja (7Zip/LZMA)
Ochrona hasłem
Intuicyjność obsługi (bez konieczności posiadania technicznej wiedzy)
Zintegrowane kreatory
Harmonogram zadań
Funkcja wirtualnych napędów (bezpośredni dostęp do obrazów kopii zapasowych)
Weryfikacja integralności danych (zapewnienie ochrony kopii)
Raportowanie błędów
Twórz kopie zapasowe dysków twardych > 2TB
Rozszerzony harmonogram
Adaptacyjny tryb uśpienia podczas kontroli kopii zapasowych
Nośnik odzyskiwania oparty o system Linux (napęd flash/USB) ze wsparciem chmury


strona programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


pobieranko

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


kilka screnów
scr_ashampoo_backup_pro_11_welcome.jpg


scr_ashampoo_backup_pro_11_main.jpg

scr_ashampoo_backup_pro_11_type.jpg

scr_ashampoo_backup_pro_11_differences.jpg

scr_ashampoo_backup_pro_11_rescue_medium.jpg


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Ashampoo Backup PRO 11
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 24.03.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
Is there a review of it here...Seems very interesting!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9993
Reakcje/Polubienia
10627
Miasto
Somewhere over the rainbow.

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Jestem fanem oprogramowania Ashampoo, korzystam z wielu ich programów. Aktualnie używam Ashampoo Backup Pro 10 i aby nie zostać w tyle przymierzam się do wersji 11.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
I want to win this amazing software because i have used v10 and was impressed by its ease of use and reliability as a backup solution. Wish to use the newer version. Thanks for the giveaway!!!!!!!!!
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
thanks for giveaway
i really use version 10 and happy with easy backup on several cloud also encryption
i want to see new user interface and windows rescue
i will be happy if win this
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Mam wersję 10, ale wywala błąd przy próbie tworzenia kopii bezpieczeństwa. Próbowałem reinstalacji, zmiany folderów docelowych, płyta bezpieczeństwa działa - ale gdybym chciał nową nagrać może być problem. Nie wiem gdzie tkwi przyczyna - jestem w trakcie rozwiązywania "problemu". Za kilkanaście dni wrzucę dysk SSD - format mnie czeka "przymusowy", to pomyślałem, że może nowe byłoby stabilniejsze ... Dlatego biorę udział ... Dzięki andyxa za opis i konkurs ...
 

lovesoft

Świeżak
Dołączył
12 Marzec 2017
Posty
20
Reakcje/Polubienia
11
Thanks for giveaway
Encryption (256-bit AES)
Intuitive operation (without having technical knowledge)
password protection
task Scheduler
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuję za możliwość udziału w konkursie .
Używałem wersji 10 jednak minimalnie przegrała z Macrium Reflect w moim prywatnym rankingu . Mam nadzieję że wersja 11 jest lepsza . Zresztą przeznaczona byłaby na netbooka na którym jest teraz RollBack Home .
Miłego dnia .
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Testowałem już ten soft w wersji trial i myślę że spełni moje oczekiwania.
Biorę udział. Jeśli wygram to zagości na laptopie mojej żony.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Chciałbym mieć dobry w miarę prosty program do tworzenia kopi zapasowych .
Ashampoo Backup Pro wydaje się być takim programem.
 
G

Galaxy2000

Ashampoo Backup Pro 11 is a versatile backup solution that safely backs up and restores files, disk partitions and entire operating systems.

Thanks for the giveaway!
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Miłość i zaufanie oprogramowanie Ashampoo.
Powodem, dla którego chcę wygrać to oprogramowanie:
program Ashampoo Backup Pro jest szyfrowany i może być zapisany w chmurze dla użytkowników, który służy do bezpiecznego przechowywania. Potrzebuję tego oprogramowania, bo prędzej czy później wszyscy mamy awarię systemu lub komputera, która traci nasze zapisane rzeczy i musi sformatować. To oprogramowanie sprawia, że pełne przywrócenie możliwe i łatwiejsze.
Dziękuję za tę okazję andyxa.
 
Ostatnia edycja:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Ashampoo Backup Pro 11 is a good backup tool to back up and restores files, disk partitions and entire operating systems. Backups can be protected against unauthorized access with strong encryption and can easily be restored either through Windows Explorer or the program itself. Users can create a Windows-based emergency system on USB drive or DVD against any system failure to enable to roll back to a previous state in the event of malware attacks or when a Windows reinstallation is necessary. This specific features drive me to great need in winning this license and have a test on it.
 
Do góry