Konkurs - Ashampoo Burning Studio 15

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
w kolejnym konkursie jest tym razem do wygrania 5 licencji na Ashampoo Burning Studio 15. Serdeczne podziękowania dla Angeli z Ashampoo za dostarczenie licencji na konkurs :dziękuję

Opis programu
Ashampoo Burning Studio 15 ma wszystko, czego oczekujesz. Odkryj prostą drogę do uzyskania profesjonalnych rezultatów w niesamowicie intuicyjnej, kompaktowej i znacznie bardziej rozbudowanej aplikacji do nagrywania. Nośniki DVD-Video z w pełni animowanymi Menu, Audio-CD z własnymi okładkami, kopie zapasowe chronione hasłem i wiele więcej, od czego dzieli Cię kilka kliknięć myszy. Zmień swoje zdjęcia w pokazy slajdów, dodaj muzykę i komentarz lub zapisz swoją kolekcję CD na dysku twardym. Burning Studio 15 wykorzystuje w pełni możliwości Twojego PC, aby zapewnić Ci wsparcie dla Twoich filmów, zdjęć oraz piosenek. Ashampoo Burning Studio 15 - wszystko, czego potrzebujesz.

link do programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Ashampoo Burning Studio 15
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu 04.02.2015 godz.22

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Jeżeli chodzi o pełną wersję Ashampoo Burning Studio, to biorę udział w konkursie, ponieważ mam wersję 12 i nową nie wzgardzę. Co prawda nie nagrywam już tak wiele płyt jak zwykłem robić kilka lat temu... niemniej jednak zdarza się więc wchodzę w to ;)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Próbowałem już kilka razy i jakoś nie miałem szczęścia na wylosowanie tego programu.Może tym razem się uda.A w tej chwili używam 2015 tej firmy.Dziękuję za konkurs. :)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
W tej chwili używam BS 2015. To dobry program ale cieszyłbym się z dostępu do dużo większych możliwości jakie daje Ashampoo Burning Studio 2015
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Ashampoo Burning Studio 15 to aplikacja przeznaczona do nagrywania, wypasiony kombajn i dla mnie lider w swojej klasie . Mam wersje 12 i by był szczęśliwy jak bym wygrał wersje 15 .A że sporo nagrywam programów z promocji na płyty jako kopie zapasowe na wypadek uszkodzenia dysku będzie jak znalazł dla mnie .Zgłaszam się naturalnie do konkursu i liczę na szczęście w losowaniu.Życzę tego pozostałym uczestnikom konkursu .Pozdrawiam i dziękuje za konkurs :szef :ok :dziękuję
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Właśnie mam zamiar kupić sobie stary, ale jary odtwarzacz cd do sprzętu stereo i powiedzieć papa wszystkim mp3 -kom :p więc programik jak najbardziej przydatny, gdyż obcowanie z samymi oryginałami jest dzisiaj troszkę kosztowne. Dzięki za konkurs i pzdr
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Chyba najlepszy program do nagrywania płyt i nie tylko. Już od dawna na niego poluję, może tym razem się uda. Podziękowania dla andyxa za zorganizowanie kolejnego znakomitego konkursu.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Zgłaszam się do konkursy najlepszy program do nagrywania płyt DVD i ma bajerancki wygląd :yhy
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Od wielu lat używam różnych produktów Ashampoo. Z jednych byłem zadowolony bardziej, co do niektórych miałem sporo zastrzeżeń, ale co do Ashampoo Burning Studio zawsze miałem najlepszą opinię (jest po prostu bardzo dobry). Podoba mi się jego ładny, czytelny interfejs po polsku i wielozadaniowość. Pełna wersja zapewnia możliwość tworzenia bootowalnych nośników, czym jestem teraz szczególnie zainteresowany. Podziękowania dla andyxa i pani Angeli z Ashampoo. :dziękuję
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12986
Reakcje/Polubienia
43809
Ja już poluje na ten programik w wielu konkursach ,ale jak na razie nie mogę wygrać ,obecnie używam Ashampoo Burning Studio 15 wersji ograniczonej, może tym razem uda się !! !!
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
W tej chwili używam Ashampoo Burning Studio 2015 i jestem zadowolony ale z Ashampoo Burning Studio 15 byłbym jeszcze bardziej zadowolony :) Wersja z dodatkowymi opcjami spełni moje oczekiwania w 100%
 
A

Anonymous

Od dawna poluję na ten program ale do tej pory nie miałem szczęścia, więc zgłaszam się do konkursu.
Kiedyś używałem pirackiego Nero :szydera ale to kloc jakich mało, dlatego chętnie posiadłbym pełną wersję produktu Ashampoo, który w chwili obecnej jest jedyną rozsądną alternatywą dla kobylastego Nero :ok
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Moje życie to piractwo :p Mam orginalne buty i spodnie :wariat
I jeden soft :szydera I tylko dzięki koledze tofana :friends
Może uda mi się wygrać ten soft :jezyk Jeżeli nie nadal będe zmuszony używać
pirackiego Nero :mad: :jezyk

Pozdrawiam :england
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Ponieważ wygrałem w innym konkursie BurnAware Premium wycofuję swoje zgłoszenie z tego konkursu. Proszę mnie nie brać pod uwagę w losowaniu - daję szansę innym
 
Do góry