Konkurs ! Ashampoo Burning Studio 16

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Pani Angeli z Ashampoo,której dziękuję do wygrania jest 5 licencji na nowe dziecko Ashampoo Burning Studio 16

box_ashampoo_burning_studio_16_800x800.png


Szalenie proste rozwiązania do nagrywania, kopiowania i kopii zapasowych Twoich plików
Jedno rozwiązane w zakresie nagrywania płyt: Nowe Ashampoo Burning Studio 16 nagrywa dane, filmy lub muzykę na dowolne CD, DVD oraz Blu-ray Disc. Nagrywaj wszystko od prostych danych do skomplikowanych filmów z napisami - Ty decydujesz. Przyjazność Użytkownikowi, logiczna struktura oraz prostota obsługi bez skomplikowanej wiedzy. Nowe Burning Studio 16 robi więcej z Twoimi plikami, filmami oraz zdjęciami, uwalniając potencjał Twojego PC. Burning Studio 16 - wyznacza klasę programów do nagrywania!

Nagrywaj, projektuj oraz archiwizuj znacznie szybciej, bezpieczniej i bardziej twórczo
Szalenie proste rozwiązania do przycinania, tworzenia i nagrywania filmów
Cyfryzuj, nagrywaj i dodawaj okładki Twoim muzycznym CD
Doskonałe kopie zapasowe w zaledwie kilka kliknięć
Twoje wspomnienia w najpiękniejszej formie, jaką są pokazy slajdów
Usprawniona kompatybilność - każdy napęd, każda płyta
Prosto i skutecznie
Każdy może przycinać filmy, nagrywać własnoręcznie przygotowane składanki z muzyką lub wykonywać kopie plikó na DVD. Wszystko, czego potrzebujesz to program dający Ci te możliwości! Mając tę przesłankę w myślach, stworzyliśmy Ashampoo Burning Studio 16 dla Ciebie. Odkryj cechy pozwalające na zmianę zdjęć w filmy w kilku kliknięciach, bezpieczne szyfrowanie plików hasłem oraz przygotowywaniem wideo jak profesjonalista.
Niezrównana łatwość obsługi
Nawet najlepsze funkcje stają się bezużyteczne, gdy trudno je odnaleźć albo są nieintuicyjne! Dlatego Burning Studio polega na inteligentnie umieszczonych Menu, logicznej strukturze oraz interfejsowi, który sam za siebie tłumaczy. Ashampoo Burning Studio 16 nie tylko szybciej się uruchamia, ale także wygląda zwięźle, czysto i uniwersalnie - po prostu lepiej!
Gotowy na Twoją twórczość
Burning Studio daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do uwolnienia swojej kreatywności. Przycinaj filmy dodając dynamikę, dodawaj napisy zapewniając podpowiedzi oraz korzystaj z animacji w Menu dla większego profesjonalizmu. Zamieniaj swoje zdjęcia w pokazy slajdów, dodawaj muzykę aby nadać wspomnieniom styl. Projektuj i twórz indywidualne okładki Twoich CD oraz odkrywaj nowe, fascynujące funkcje mozaiek.
Pełne bezpieczeństwo
Ashampoo Burning Studio 16 oferuje lepszą skuteczność w nagrywaniu, lecz także oferuje rozszerzoną funkcję ochrony danych. Szyfruj dane na DVD przy pomocy hasła, wykonuj kopie zapasowe na nośnik, dysk zewnętrzny czy napęd flash, bądź pobieraj zdjęcia, utworzy i dokumenty ze smartfona lub tabletu. Dla fanó bezpieczeństwa: Ashampoo Burning Studio 16 wspiera format M-DISC, najnowszy standard profesjonalnej archiwizacji.

Nagrywanie stało się znacznie prostsze
Odkryj najlepsze Burning Studio w historii! Czytelniejsze, szybsze i bardziej przyjazne Użytkownikowi niż jakiekolwiek Burning Studio wcześniej. Ponad 500 usprawnień we wszystkich modułach oraz ekscytujących nowych funkcjach, jak okładki mozaikowe, rozpoznawanie nieznanych utworów, uniwersalne zgrywanie nośników oraz wysoce usprawnione przeszukiwanie okładek zaskoczą Cię. A to wszystko wygląda jeszcze lepiej na ogromnych wyświetlaczach dzięki technologii Kontroli Jakości DPI

Nagrywaj pliki i foldery
Usprawnione wykrywanie czystego nosnika
NOWOŚĆ
Dzielenie Nośnika w trybie bezpiecznym
NOWOŚĆ
Wsparcie M-Disc
ULEPSZONO
Dzielenie danych między nośnikami pozwala podzielić bardzo duże pliki na kilka nośników
NOWOŚĆ
Twórz nośniki CD/DVD/Blu-ray Disc z opcją Autostartu
NOWOŚĆ
Twórz nośniki z danymi z menu Auto-odtwarzania
NOWOŚĆ
Twórz nośniki CD, DVD oraz Blu-ray Disc z danymi
NOWOŚĆ
Uaktualniaj istniejące nośniki i dodawaj/usuwaj pliki oraz foldery
NOWOŚĆ
Kasowanie nośników RW CD/DVD/Blu-ray takich, jak BD-RE, czy CD/DVD-RW
NOWOŚĆ
Nagrywaj filmy
Wsparcie napisów w formacie SRT
NOWOŚĆ
Bezpłatne motywy do pobrania
NOWOŚĆ
Więcej inspirujących motywów
NOWOŚĆ
Twórz własne motywy pokazu slajdów
NOWOŚĆ
Do 15% szybsze kodowanie
NOWOŚĆ
Efekty dźwiękowe w wideo oraz pokazach slajdów
NOWOŚĆ
Nagrywaj z dowolnego urządzenia zgodnego z systemem Windows
NOWOŚĆ
Nowe wyjątkowe motywy dla pokazów slajdów i Menu
NOWOŚĆ
Dopasowuj głośność i normalizuj ścieżki Audio MP3 oraz WMA w plikach wideo
NOWOŚĆ
Twórz własne szablony Menu
NOWOŚĆ
Twórz pokazy slajdów
NOWOŚĆ
Dodawaj efekty do slajdów przez swobodny ruch kamery oraz przybliżanie
NOWOŚĆ
Przycinaj i dziel filmy
NOWOŚĆ
Wsparcie wielordzeniowych CPU dla szybszego renderowania i kodowania
NOWOŚĆ
Twórz DVD-Video z przygotowanych folderów
NOWOŚĆ
Twórz Blu-ray Disc z przygotowanego folderu
NOWOŚĆ
Twórz Video CD (VCD)
NOWOŚĆ
Twórz Super Video CD (SVCD)
NOWOŚĆ
Twórz Menu dla nośników wideo
NOWOŚĆ
Dodawaj motywy i napisy do filmów
NOWOŚĆ
Projektuj i drukuj
Niesamowity interfejs użytkownika z wieloma usprawnieniami w celu poprawy wydajności pracy i sprytniejszej obsługi okien dialogowych
ULEPSZONO
Własne skórki interfejsu Użytkownika
ULEPSZONO
Cover Studio: projektuj i drukuj wkładki, okładki i etykiety
ULEPSZONO
Używaj własnych obrazów w tle
NOWOŚĆ
Pracuj bezpiecznie dzięki auto-zapisowi
NOWOŚĆ
Analiza nośnika
NOWOŚĆ
Korzystaj z trybu kompaktowego, aby uruchamiać długie operacje nagrywania w tle i nadal otrzymywać powiadomienia statusu
NOWOŚĆ
Dostęp do statystyk użycia programu
NOWOŚĆ
Nowa w pełni konfigurowalna przeglądarka plików dla lepszej nawigacji
NOWOŚĆ
Przeglądarka plików ze wsparciem dla ulubionych
NOWOŚĆ
Dostęp do zasobów portali takich, jak Facebook i Picasa
NOWOŚĆ
Nagrywaj muzykę
Funkcja mieszania
NOWOŚĆ
Własnej długości pauzy
NOWOŚĆ
Wsparcie formatu plików: APE
NOWOŚĆ
Twórz playlisty podczas zgrywania Audio CD
ULEPSZONO
Wsparcie formatu plików: OPUS
NOWOŚĆ
Automatyczne pobieranie okładek do zgrywanych ścieżek Audio
ULEPSZONO
Automatyczne wyrównywanie głośności i normalizacja dzięki modułowi Korektora (Equalizer)
NOWOŚĆ
Dodane wsparcie dla CUE+MP3, CUE+FLAC oraz CUE+WAV
NOWOŚĆ
Zgrywaj do FLAC oraz OGG
NOWOŚĆ
Dopasowuj głośność i normalizuj pliki MP3 oraz WMA
NOWOŚĆ
Twórz Audio CD
NOWOŚĆ
Twórz i nagrywaj Audio CD z Playlist
NOWOŚĆ
Wsparcie próbkowania do 96 kHz
NOWOŚĆ
Dodawaj metadane podczas konwersji Audio
NOWOŚĆ
Eksportuj listy ścieżek
NOWOŚĆ
Twórz nośniki CD/DVD/Blu-ray Disc z MP3 oraz WMA
NOWOŚĆ
Wyodrębnij Audio z nośnika Audio
NOWOŚĆ
Obrazy nośników
Usprawnione przeglądanie iSO dzięki podglądowi
NOWOŚĆ
Przeglądaj obrazy nośników
NOWOŚĆ
Twórz obrazy nośników z CD/DVD/Blu-ray Disc
NOWOŚĆ
Twórz obrazy nośników z projektów
NOWOŚĆ
Kopia zapasowa plików i folderów
Kopia zapasowa 1-kliknięciem z urządzeń mobilnych jak smartfony i tablety (np. iPod, iPhone, iPad oraz urządzenia z systemem Android)
NOWOŚĆ
Twórz kopie zapasowe plików i folderów
NOWOŚĆ
Kompresuj i szyfruj kopie zapasowe
NOWOŚĆ
Funkcje zaawansowane
Wsparcie list wyboru dla szybszego dostępu do najważniejszych funkcji
NOWOŚĆ
Określanie systemu plików (ISO/Joliet/UDF)
NOWOŚĆ
Tworzenie nośnika bootowalnego
NOWOŚĆ
Ustawienia emulacji środowiska boot
NOWOŚĆ
Twórz modyfikowane kopie nośników CD/DVD/Blu-ray Disc
NOWOŚĆ
źródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

zrzuty
scr_ashampoo_burning_studio_16_welcome.jpg

scr_ashampoo_burning_studio_16_burn_disc.jpg

scr_ashampoo_burning_studio_16_rip_audiocd.jpg

scr_ashampoo_burning_studio_16_create_movie_bluray.jpg

scr_ashampoo_burning_studio_16_diashow.jpg

scr_ashampoo_burning_studio_16_cover_editor_import.jpg


więcej info
https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/4510/burning-software/Ashampoo-Burning-Studio-16
download
http://www.ashampoo.com/ashampoo_burning_studio_16_sm.exe
pakiet medialny
http://www.ashampoo.com/mediapacks.php?idstring=4510

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Ashampoo Burning Studio 16
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 14.12.2015 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Re: Konkurs ! Ashampoo Burning Studio 2016

Proszę mnie nie liczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35834
Reakcje/Polubienia
24888
Miasto
Trololololo
to ABS 16 czyli ta nie promocyjna wersja.
 

hyde

Świeżak
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
28
Reakcje/Polubienia
1
Bardzo chciałbym wygrać program Ashampoo Burning Studio 16. Od wielu lat jestem wiernym użytkownikiem programów
tego producenta a do tego konkretnego programu mam wielkie zaufanie i używam wersji promocyjnych, które są coraz doskonalsze. Widząc opis tej aplikacji i jej nowe, doskonałe rozwiązania zgłaszam swój akces do konkursu i bardzo dziękuję za zorganizowanie promocji.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dziękuję za konkurs.Ostatnią używaną wersją u mnie jest wersja 11 ta,którą zakupiłem na stronie producenta.Program używam do nagrywania płyt CD i DVD.Ciekawi mnie bardzo co nowego w prowadzono w 16 ce,dlatego startuję w konkursie. :)
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Chciałbym żeby ten program trafił do mnie z powodów takich że od zawsze go używam inigdy mnie nie zawiódł od wersji 11 nie rozstaje się nigdy z nim chociaż próbowałem wiele innych programów więc spróbuje i tym razem szczęścia, Dzięki za konkurs :)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dzięki za konkurs, kiedyś próbowałem zdobyć ten program ale się nie udało, może teraz dopisze mi szczęście.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Od dawna używałem Burning Studio różnych wersji, głównie promocyjnych (BS 20xx).
Program nie jest przesadnie przeładowany dodatkowymi, nie związanymi z nagrywaniem funkcjami.
W konkursie startuję dlatego, że chciałbym móc wypróbować i używac "flagowej", najbardziej
zaawansowanej wersji tego programu.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Przyznam się że nigdy jeszcze nie korzystałem z żadnej wersji Burning Studio. Lecz gdy przeczytałem co można za pośrednictwem tej wersji programu zdziałać to zapragnąłem go mieć. Zapowiada się lepiej niźli moje stare już Nero 7.

Dzięki za konkurs.
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Używam Ashampoo Burning Studio od 2004 roku. Uważam że jest to bardzo funkcjonalne narzędzie, które po prostu należy posiadać w swoim zbiorze. Bardzo sobie cenię produkty Ashampoo, wykonują solidną robotę. Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Jestem wiernym użytkownikiem programów Ashampoo. Korzystam z Ashampoo Burning Studio i widzę, że program coraz bardziej się rozwija. Jak zawsze czytelny interfejs, nowe sekcje i dużo nowych usprawnień. Może znowu się uda wygrać ten soft.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Używam od lat. i bardo sobie cenię programy do nagrywania Ashampoo, nowa wersja jest zawsze mile widziana. Za konkurs wielkie dzięki :dziękuję :hi :ok , powodzenia dla konkurentów.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Używam Ashampoo Burning Studio 9 ,bardzo cenie sobie ten program za wygląd,funkcjonalność, wy godność. Zgłaszam się do konkursu o najnowszą wersję.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Program najlepszy z paru względów uproszczę to jednak do- mianowicie ma wszystko do obsługi płyt a zarazem nie jest kombajnem-nawet w wersji darmowej zdaje egzamin.Nie ukrywam ze wersja pełna jest moim marzeniem więc powalczymy-bez względu na wynik gratulacje dla wygranych bo program wspaniały,bynajmniej u mnie na darmowym nie było kłopotów z nagrywaniem płyt i pozostałymi dostępnymi funkcjami-zresztą popularnośc tego programu na sieci i pobrań świadczy na jego korzyśc ! Dzięki za organizację konkursu-pozdrawiam uczestników.
 
Do góry