KONKURS ASHAMPOO UNINSTALLER 6

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Pani Angeli z Ashampoo,której dziękuję do wygrania jest 10 licencji na nowe dziecko Ashampoo - UnInstaller 6 /lifetime na wersję 6.x/

scr_ashampoo_uninstaller_6_presentation_en.jpg


Dla szybszego, stabilniejszego PC
Dzięki Ashampoo UnInstaller 6, możesz z łatwością zainstalować i wypróbować dowolną instalację bez obaw. Nawet lepiej: Pozbądź się niechcianego oprogramowania natychmiast, za pomocą jednego kliknięcia! Doświadcz rozszerzonej technologii monitorowania w celu określenia daty instalacji oraz pozbycia się niechcianych śladów. Nowoczesny system zapisywania stanu systemu pozwala na śledzenie modyfikacji wprowadzanych w systemie i błyskawicznie uzyskać pełne szczegóły dotyczące wybranych składników. Nie zapomnij o obsłudze systemu: Liczne zintegrowane narzędzia pozwalają zachować system sprawnym i szybkim.

Mnogość funkcji i łatwość obsługi
Chroń się przed niechcianymi programami
Usuwaj aplikacje całkowicie
Śledź wszystkie modyfikacje dzięki zapisowi stanu systemu
Inteligentne monitorowanie aplikacji
Liczne narzędzia dla lepszej obsługi systemu
Usuwaj kompletnie osadzone instalacje
Usuwaj wiele aplikacji jedna po drugiej z łatwością
Odinstaluj stare aplikacje bez dzienników instalacji dzięki sprytnej technologii wykrywania
Przejrzysta, łatwa w diagnozie historia instalacji z opcją Odinstalowywania 1-kliknięciem
Sprawdzone oceny aplikacji dzięki Społeczności programu UnInstaller
Pożegnaj niechciane programy
Pliki instalatora pobrane z Internetu często zawierają niechciane dodatki, które są instalowane wraz z główną aplikacją, często nierozerwalnie z nią związane. Te dodatki nie tylko zaśmiecają Twój komputer, ale także stwarzają ryzyko wycieku danych! Ashampoo UnInstaller 6 wykrywa te dodatki i pozwala na łatwe ich usunięcie!

Pełna kontrola nad systemem
Automatyczna analiza, wbudowana w Ashampoo UnInstaller 6 pozwala monitorować instalacje bez spowalniania systemu. W momencie uruchomienia instalatora, kopiowania pliku czy zapisywania wartości w Rejestrze, dane są automatycznie rejestrowane i zapisywane w dzienniku. Wystarczy jedno kliknięcie, aby potem usunąć program bez śladów.

Zapis stanu systemu - dla jeszcze większej dokładności
Pomyśl o zapisach stanu systemu jako szczegółowej liście narzędzi w systemie. Ashampoo UnInstaller 6 nie przepuści żadnemu plikowi czy wpisowi w Rejestrze. Tworzy dwa równoległe wątki podczas zapisu stanu i porównuje je monitorując każdy element. Śledzenie błędów czy znalezienie części wpisów w Rejestrze - prosisz i masz jak na dłoni!
UnInstaller dla początkujących? Oto on!
Ashampoo UnInstaller 6 jest użyteczny dla każdego, bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy, dzięki doskonale opisanym przewodnikom, automatyzacji funkcji oraz sprytnej organizacji programu. Jeśli potrzebujesz "tylko" odinstalować nowy program lub wyszukać wpisy w Rejestrze Windows bez ponoszenia ryzyka awarii systemu - UnInstaller 6 to program dla Ciebie. Ponieważ bezpieczeństwo nie jest tylko dla ekspertów.

Zawsze dostępny, zawsze czysty - nawet bez nadzoru
Ashampoo UnInstaller 6 monitoruje i zapisuje w dzienniku wszystkie instalacje w systemie, w celu bezpiecznego i całkowitego ich usunięcia bez pozostałości. Ale nawet instalacje niezapisane mogą być bezpiecznie usunięte dzięki modułowi wykrywania, który nadzoruje niepotrzebne wpisy w rejestrze oraz pliki, które mogą pozostawać na komputerze bez potrzeby.

100% funkcjonalności nawet, gdy rzeczy idą źle
Nowoczesne instalatory często posiadają osadzone instalacje, które uruchamiają wiele programów jednocześnie. Gdy większość konkurentów nie radzi sobie z tym problemem, Ashampoo UnInstaller 6 błyszczy zaradnością i monitoruje szczegółowo nawet najbardziej skomplikowane instalacje dając pełną kontrolę nad tym, jakie programy są instalowane, czy w jakiej kolejności. To Twój komputer i Ty decydujesz co się z nim dzieje!

Większy, sprytniejszy, ładniejszy
Ashampoo UnInstaller 6 jest nie tylko większy, ale także ładniejszy i oferuje więcej funkcjonalności podczas użycia. Niczego nie przegapisz podczas pracy w nowym interfejsie, a nowe menu kontekstowe pozwala na dostęp do najważniejszych funkcji. Historia instalacji nie tylko wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji, ale także pozwala odinstalować dowolny program jednym kliknięciem.


Instaluj i usuwaj
Usuwaj osadzone instalacje
NOWOŚĆ
Monitoruj i usuwaj instalacje sieciowe
NOWOŚĆ
Śledź każdą modyfikację systemu dzięki zapisowi stanu
NOWOŚĆ
Usprawnione monitorowanie instalacji
NOWOŚĆ
Usuwaj wiele aplikacji jedna po drugiej
NOWOŚĆ
Oceny aplikacji dzięki Społeczności programu UnInstaller
NOWOŚĆ
Monitorowane instalacje
NOWOŚĆ
Inteligentne odinstalowywanie
NOWOŚĆ
Pełna integracja z Windows
NOWOŚĆ
Pasek informacji
NOWOŚĆ
Rozszerzone zarządzenie programem
NOWOŚĆ
Instalacje przeciągnij i upuść
NOWOŚĆ
Obsługa systemu
Optymalizacja Rejestru
ULEPSZONO
Znajdź duplikaty
ULEPSZONO
Startup Tuner
NOWOŚĆ
Menadżer czcionek
NOWOŚĆ
Sprawdzanie odnośników
NOWOŚĆ
Menadżer przywracania Systemu
NOWOŚĆ
Menadżer usług
NOWOŚĆ
Przwracanie danych
NOWOŚĆ
Oczyść system
Kasowanie danych + Czyszczenie nośnika
ULEPSZONO
Sprzątanie napędu
ULEPSZONO
Czyszczenie Internetowe
ULEPSZONO
źródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

kilka zrzutów
scr_ashampoo_uninstaller_6_main_skin_default.jpg

scr_ashampoo_uninstaller_6_protocol_main.jpg

scr_ashampoo_uninstaller_6_snapshots.jpg

scr_ashampoo_uninstaller_6_tools_and_menu.jpg

scr_ashampoo_uninstaller_6_tools_drive_cleaner.jpg

scr_ashampoo_uninstaller_6_tools_internet_cleaner.jpg


więcej info
https://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/1403/system-software/Ashampoo-UnInstaller-6

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić UnInstaller 6
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 14.11.2015 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Podziękowania dla niezawodnego kolegi: andyxa oraz dla pani Angeli z Ashampoo - za możliwość ubiegania się o tak świetny (jak mniemam) soft.
Używałem i używam produktów Ashampoo (m.in. Burning Studio, Office, czy sam UnInstaller - w wersji 4 i 5) od dłuższego czasu i byłem/jestem zadowolony z ich funkcjonalności, jakości i stabilności działania.
Chętnie startuję w konkursie na najnowszą, 6 wersję, UnInstallera, bo jak wiadomo - choć jest dobrze, to zawsze może być lepiej.
No a skoro tyle ulepszeń, to pewnie jest lepiej. :ok
Może to już ta wersja, która dogania i przegania Revo? ;)
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Podziękowania za kolejny świetny konkurs. Często instaluje różnego typu oprogramowanie i dlatego takie narzędzie jak Ashampoo Uninstaller 6 jest nieodzowne. Podoba mi się w tym programie przejrzystość interfejsu, szczegółowe opisy zrzutów rejestru. Program poza tym jest zaawansowaną alternatywą dla innych narzędzi administratorskich czy też użytkowych m.in.: całkowite usuwanie plików, optymalizacja rejestru, znajdywanie duplikatów czy też defragmentacja to miło uzupełnienie dla tego programu.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Zastanawiałem się czy brać udział w tym konkursie - zrobiłem dzisiaj test na stacjonarnym leciwym kompie i stwierdziłem że biorę udział. Mam tam wiele softu ze stajni Ashampoo więc ten będzie do kompletu.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Na początek wielkie dzięki za kolejny świetny konkurs :ok :dziękuję . Co do programu mam poprzednią wersję, spisuje się nieźle, lecz skoro wyszła nowa wersja i jest konkurs to trzeba zawalczyć, a nuż się uda wygrać. Powodzenia dla innych uczestników :hi
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki @andyxa za organizację i trud włożony w pozyskanie licencji. Korzystam z revo, ale niestety nie mam pełnej wersji, chętnie przesiądę się na Ashampoo. Uinstaler jest dla mnie programem niezbędnym, bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Przy 5-tce z monitorowaniem i usuwaniem różnie bywa - skoro to /i nie tylko to/ ulepszyli ...
Spróbuję może uaktualnić ...
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Konkurs kończy się jutro,więc jak ktoś chętny .... :)
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Wielkie dzięki :dziękuję za kolejny świetny konkurs andyxa . Nie ma nic gorszego jak źle odinstalowany program . Powstaje mnóstwo śmiecia i system staje się niestabilny . Mam wersje 5 i jestem zadowolony z jej funkcjonowania , jak z wszystkiego co od ASHAMPOO . Genialny de-instalator z prostą obsługą - czego chcieć więcej . Proszę mnie dopisać do listy uczestników konkursu . :)
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13007
Reakcje/Polubienia
43881
Dzięki andyxa za konkursik - no cóż można opisać o programie Ashampoo Uninstaller 6, że z wersji na wersję coraz lepszy i dla tego biorę udział w konkursie .
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Konkurs zakończony, a więc chętnych było tylu co licencji,losowanko zbędne. :dziwak

soniakumar
ArekS
paulbond
PiotrN72
tom14
Orion
alojzy
ToGor
sheriff
Ircus


Czekam na Wasze potwierdzenia chęci odebrania klucza na PW /24 godz/.
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
:scratch
Przegapiłem taką okazję :eek:
Gratuluję wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry