Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO /3 PC/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Do wygrania 5 rocznych licencji Auslogics Defrag Pro /3 PC/, licencje na konkurs otrzymałem od Pani Anastasii z Auslogics,
której bardzo dziękuję .


disk-defrag-pro.jpg


Auslogics Disk Defrag Pro to rozbudowana edycja popularnego narzędzia do defragmentacji, które poprzez optymalne rozmieszczenie danych na dysku twardym pozwala w znaczącym stopniu na zwiększenie ogólnej wydajności komputera.Program oferuje aż 4 zaawansowane algorytmy inteligentnego rozmieszczania danych na dysku, których działanie daje możliwość maksymalnego zmniejszenia poziomu fragmentacji przechowywanych danych. W ten sposób obniżany jest czas dostępu do nich, a co za tym idzie wzrasta również wydajność komputera. Auslogics Disk Defrag Pro wyposażony został dodatkowo w funkcję defragmentacji w czasie bootowania środowiska operacyjnego, dzięki czemu w obszarze jego działań pozostają ważne pliki systemowe, które są normalnie blokowane przez system i niedostępne dla konkurencyjnego oprogramowania tego typu.

To jednak nie wszystko, Auslogics Disk Defrag Pro zapobiega ponownej fragmentacji przechowywanych na dysku danych. Oferuje on również opcje kasowania zbędnych plików tymczasowych, w celu odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej oraz skanowania urządzenia w poszukiwaniu różnego rodzaju błędów. Dla początkujących użytkowników przygotowano łatwe w użyciu kreatory, pozwalające dostosować działanie programu do własnych preferencji. Z kolei czytelne wykresy wraz z szczegółowymi raportami ilustrują poziom wydajności po przeprowadzonej defragmentacji.

Nie zabrakło także mechanizmu zarządzania zasobami, tj. ich wykorzystaniem podczas defragmentacji, kiedy np. komputer wykorzystywany jest przez użytkownika. Narzędzie dysponuje specjalnymi algorytmami, które pozwalają zoptymalizować pracę napędów SSD oraz dysków obsługujących VSS. W ręce użytkownika trafia również funkcja harmonogramu, umożliwiająca planowanie automatycznie przeprowadzanych defragmentacji.
źródło dobreprogramy.pl

screeny
g_-_-x-_-_s_30260x20120210164244_00.png


g_-_-x-_-_s_30260x20120210164244_01.png


g_-_-x-_-_s_30260x20120210164244_02.png


g_-_-x-_-_s_30260x20120210164315_01.png


więcej info
http://www.auslogics.com/en/software/disk-defrag-pro/

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Auslogics Disk Defrag PRO
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 20.07.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Re: Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO

Podziękowania za konkurs.Używałem tego programu do chwili zakończenia terminu licencji,w tej chwili używam darmowej wersji i właśnie czekałem na konkurs,który się właśnie pojawił.To chyba najlepszy defragmentator.Jeszcze raz dziękuję za konkurs. :dziękuję
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Re: Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO

Świetny program,sam go używam i według mnie jest najlepszy. Bardzo szybko defragmentuje dysk twardy i go optymalizuje.Od razu system szybciej działa.
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
Re: Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO

I've used several of Auslogic's products for several years including the free version of their Disk Defrag. I'm always happy with the results.
I'd love to have a copy of Auslogic's Disk Defrag Pro. The features in particular that I'm interested in are the defragmenting of system files, the optimization algorithms, and the ability to replace Window's defragmenter.
Thanks for this giveaway.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Re: Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO

Kilka lat używałem Auslogics Disk Defrag Pro.
Bardzo dobry program.
Szczególnie interesująca jest opcja defragmentacji "boot time" (nie wiem jak to po polsku)
oraz specjalny profil dla napędów SSD.
Dlatego jestem bardzo zainteresowany wygraniem konkursu.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Re: Konkurs ! - Auslogocs Disk Defrag PRO

bardzo dobry program do defragmentacji plików obecnie uzywam wersji darmowej ale bardzo bym chciał wygrać wersje Pro .
skonczyła mi się licencja więc chetnie wróciłbym do tej pełnej wersji.
dzięki za konkurs i zyczę wszystkim powodzenia.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Dziękuję za kolejny dobry konkurs :dziękuję . Program używam od kilku lat i przypadł mi do gustu z racji że za niedługi czas kończy mi się licencja miło by było dalej mieć go na swoim lapku . Jest to prosty w obsłudze program i dość szybki w działaniu . Proszę mnie liczyć w konkursie .
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziś zakończenie konkursu, a chętnych :facepalm

chyba trza zakończyć tą zabawę z konkursami :scratch
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Auslogics Disk Defrag Pro is an ideal disk defragmenter. It can defrag whole disks or individualfiles and folders, on schedule or on demand. You can exclude files and folders from defragging,set defragmentation priority, and analyze and optimize disks as well as defragging them. Because of this specific feature, I would like to win and try it.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
SYyAy5K.jpg



Nagrodzeni mają 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
gratuluje wszystkim wygranym i pozdrawiam.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Gratulacje dla wszystkich :piwko
 
Do góry