Status
Zamknięty.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do wygrania są 3 licencje do programu Bvckup 2 Personal


b7bd4f19ca5b5d42fd092de3ec6f6b59.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bvckup2
to program do tworzenia kopii zapasowych danych.
Program charakteryzuje wyjątkowa prostota i szybkość działania dzięki ograniczeniu zbędnych funkcji. Proces tworzenia kopii dzięki pracy w trybie delta ogranicza ilość przenoszonych danych do tych tylko zmodyfikowanych dzięki czemu jest on o wiele krótszy. Bvckup 2 działa w tle i na bieżąco monitoruje zmiany w utworzonych kopiach. Nie wymaga on ingerencji użytkownika i działa w pełni automatycznie. Utworzenie nowej kopii wymaga tylko wskazania miejsca, w którym znajdują się pliki, które chcemy zabezpieczyć oraz miejsca docelowego. Dodatkowo możemy ustawić co ile ma się tworzyć nowa kopia a także utworzyć specjalne alerty wysyłane na nasz adres mailowy.

screenshot-2.png


Zasady:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać program Bvckup 2
2. Jeśli możesz to dołącz do nas na Twitterze albo FB (nieobowiązkowe)
3. Konkurs dla osób zarejestrowanych przed 1.1.2017r.
4. Zakończenie konkursu w dniu 22.04.2017r.
5. Zwycięzców wyłoni portal random.org i będą mieli 24 godziny na potwierdzenie wygranej

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs! Przydał by mi się taki mały sprytny program do tworzenia kopii zapasowych plików.
Z opisu wynika, że program jest bezproblemowy i działa szybko.
 

mireko

Wygadany
Dołączył
4 Grudnia 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
12
bardzo chętnie bym spróbował ponieważ inne programy są zbyt skomplikowane albo mają jakieś ukryte ograniczenia.w opisie napisane że jest to program łatwy w obsłuze i mam nadzieję że tak jest
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@al niezły z Ciebie czarodziej (prawie jak Merlin lub OXY). Swego czasu prosiłem o ten soft:
https://programyzadarmo.net.pl/threads/konkursy-propozycje-programów.19683/page-15#post-217449
a tu proszę....:hura:brawo
Co prawda wersja Personal może być wykorzystana "non-commercial use only", ale nie będę drobiazgowy i oczywiście startuję. Program jest prosty, ale posiada szereg opcji konfiguracji harmonogramu kopii i archiwizowanych plików, folderów, woluminów itp., co czyni z niego wielce praktyczny automat. W dodatku wskutek zastosowania trybu "delta" zyskuje dużą szybkość działania.
Dzięki za konkurs. :dziękuę
 

andhla

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Wrzesień 2015
Posty
206
Reakcje/Polubienia
156
Program jest prosty do skonfigurowania, posiada przejrzysty i ciekawy interface a przede wszystkim jest szybki dzięki możliwości kopiowania tylko tych części dużych plików które zostały zmodyfikowane. Dlatego doskonale nadawałby się do zabezpieczenia moich danych.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nie znam programu ,ale czytająć opisy kolegów .Program jest prosty w obsłudze i jest automatem..Co jest wystarczającym argumentem ,żeby zainstalować go na laptopie żony. Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
very speedy backup

light backup app

simply backup

it is all i love

Czytaj regulamin. Nie uwzględniam w losowaniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Miałam do czynienia z wersją pierwszą programu Bvckup. Robił dokładnie to, do czego został stworzony.
Bvckup 2 tworzy szybko idealne kopie z jednego miejsca do drugiego. Program nie zużywa dużej ilości zasobów komputera, działa w tle.
Chciałabym wygrać, aby zapanować (automatycznie) nad moimi kopiami zapasowymi.

Dziękuję za konkurs!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
I ja również używałem pierwszej wersji Bvckup. To program bardzo sprawny i łatwy w konfiguracji. Potem to pełny automat.
Chętnie zapoznam się z wersją 2 tego udanego programu.

Dziękuję za konkurs!
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Bvckup 2 is one of the best application to have because it helps to customize and schedule your files & documents for a real time backups.
My favourite feature is Delta copying, which makes it lightening fast in completing backups.
Simple GUI, ease of use, very light on system resources etc... are some of the advantages of this tool.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Bvckup 2
tak spojrzałem 1 raz na ten program i zapowiada się naprawdę super
po 1 wykorzystanie shadow copying pozwala na zrobienie kopi bez restartowania systemu a to ważne, po 2 program jest naprawdę prosty bez przerostu formy nad treścią
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki al za konkurs na super program jakim jest Bvckup 2 :dziękuę
Jego najważniejsza zaleta to bardzo prosty mechanizm działania i intuicyjna obsługa.
Bez zbędnych funkcji, wodotrysków robi co ma robić - czyli tworzy kopie, uwzględniając przy tym zawartość folderów, co jest bardzo ważne.
Dlatego chętnie biorę udział w konkursie.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Dopóki nie straciłem dwukrotnie swoich ważnych danych nie zdawałem sobie tak do końca sprawy ile człowiek może stracić przez brak kopii zapasowych danych. Dopiero jak z wysiłkiem musiałem odtwarzać na nowo część pracy magisterskiej, a później straciłem większość ważnego dla mnie kursu, dostałem taka nauczkę, że teraz wiem już na całe życie jakie to ważne. Bardzo ważne jest jednak aby mieć dobry program do tworzenia kopii zapasowych danych, a takim programem jest właśnie Bvckup2, który jest prostoty w użyciu i szybki w działania dzięki ograniczeniu zbędnych funkcji. Nie wymaga on ingerencji użytkownika i działa w pełni automatycznie oraz na bieżąco monitoruje zmiany w utworzonych kopiach. Byłbym szczęśliwy i czułbym się bezpieczny gdyby udało mi się wygrać ten bardzo użyteczny program.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Potestowałem triala i stwierdzam, że program jest zaje***ty. Do backupu danych jest idealny. Konfiguracja jest banalnie prosta a sam program lekki i bez zbędnych bajerów. Podoba mi się to, że można ustawić monitorowanie zmian w folderach w czasie rzeczywistym i wtedy automatycznie tworzy się kopia. No i tryb Delta też przydatny bo nie są kopiowane całe pliki a tylko to co się zmieniło.
Dzięki al za konkurs :dziękuęProgram zacny:yes master
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziękuję za organizację konkursu.
Dlaczego chcę wygrać ?
bo program jest super, bez zbędnych bajerów, wykorzystuje wielordzeniowe procesory,
szybki w działaniu , pełen automat i tryb Delta ,co mi najbardziej odpowiada.
Powodzenia dla wszystkich startujących.
 
Status
Zamknięty.
Do góry