Konkurs Bvckup 2

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do wygrania są 3 licencje do programu Bvckup 2 Personal


b7bd4f19ca5b5d42fd092de3ec6f6b59.jpg


strona producenta
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bvckup2
to program do tworzenia kopii zapasowych danych.
Program charakteryzuje wyjątkowa prostota i szybkość działania dzięki ograniczeniu zbędnych funkcji. Proces tworzenia kopii dzięki pracy w trybie delta ogranicza ilość przenoszonych danych do tych tylko zmodyfikowanych dzięki czemu jest on o wiele krótszy. Bvckup 2 działa w tle i na bieżąco monitoruje zmiany w utworzonych kopiach. Nie wymaga on ingerencji użytkownika i działa w pełni automatycznie. Utworzenie nowej kopii wymaga tylko wskazania miejsca, w którym znajdują się pliki, które chcemy zabezpieczyć oraz miejsca docelowego. Dodatkowo możemy ustawić co ile ma się tworzyć nowa kopia a także utworzyć specjalne alerty wysyłane na nasz adres mailowy.

screenshot-2.png


screenshot-2-backup-settings.png


Zasady:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać program Bvckup 2
2. Komentarz w języku polskim lub angielskim
3. Konkurs dla osób zarejestrowanych przed 1.IX. 2017r.
4. Zakończenie konkursu w dniu 17.01.2018r.
5. Zwycięzców wyłoni portal random.org i będą mieli 24 godziny na potwierdzenie wygranej

Powodzenia!
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Al, dziękuję za konkurs!
Jak nazwa wskazuje: Bvckup2 to program do tworzenia kopii zapasowych danych.
Bardzo przydałby mi się taki mały, nie zużywający zbytnio zasobów komputera program do tworzenia kopii zapasowych folderów i plików.
Mały,prosty w obsłudze, ale za to robi kopie jak trzeba. Proszę uwzględnić mnie w losowaniu.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks Al for the contest.

I'm looking for some small utility to help copy my coding files in real-time as and when files are either created or changed/updated. It seems to me that Bvckup2 fits my requirement. Hence, I would like to enter my name for this contest.

Thanks, Grr
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Bvckup 2 is a very easy to use and reliable backup. It enables a user to bakup the data very quickly and with little or no user intervention. It is very lightweight and has support for 64 bit systems.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

This lightweight backup tool looks very promising with lot of features embedded into it and it is also very low on system resources. Delta copying, Real-time backups and Multi-core processing are some of my favourite features in this application. It is more a necessity than luxury to have this on your system.
 

andhla

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Wrzesień 2015
Posty
206
Reakcje/Polubienia
156
Kopia bezpieczeństwa plików i folderów jest dla mnie bardzo ważna, więc możliwość wygrania licencji rewelacyjnego programu do backupu jakim jest Bvckup2 to coś w czym muszę wziąć udział. W programie szczególnie podoba mi się Real-time backups oraz
Delta copying.

Podziękowania dla organizatora oraz sponsora konkursu.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. The program is one of the best backup applications. It is fast, simple and reliable. It offers real time backups with continuous monitoring of any changes. You can also run backups at fixed time intervals (scheduled) or manually started. The built-in delta copying allows copying of modified parts only. Una, the program supports backup files
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot @al for bringing us such a perfect giveaway. I don`t remember seeing a giveaway for this software on another forum so this is an exclusive one and i would like to be entered into the draw.
I will need a license key for this software as i installed the trial and as far as i`ve seen the performance of such software is remarcable, suitable for my needs as i need a simple solution for my weekly incremental backups in order to stay safe knowing that my files will never be lost.

Best of luck at all the participants,
dino.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
the interface is very easy to understand, I have bought an external hard drive just to make sure my files are always available when I need, with this application will be very easy for me to backup files
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki al za konkurs!
Używałam wersji 1 tego programu. Świetnie mi szło dopóki nie pomyliłam się w ustawieniach.
Dwa razy tych samych błędów się nie popełnia, więc nie ukrywam, że lizę na wygraną w konkursie.
Bvckup 2 ma prosty interfejs i tylko to co niezbędne.
Kopia zapasowa to dla niego prosta sprawa: wybierz folder źródłowy, folder docelowy, a twoje pliki zostaną skopiowane z pierwszego do drugiego w celu bezpiecznego przechowywania. Jest niesamowicie szybki. Czego więcej trzeba? Dla mnie wystarczy.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the contest.
I want to win the Backup 2 to backup the data. This program is easy to use, no unnecessary features and has a high work rate.
 

baziroll

Świeżak
Dołączył
8 Czerwiec 2017
Posty
18
Reakcje/Polubienia
68
thanks for Bvckup2 giveaway which is excellent program
program dont have alot extra staff and smartly developed
its fast and user friendly also.i would like to win it to use it to backup file

best regrads
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Biorę udział w konkursie ponieważ prosty i lekki program do robienia backupu na pewno mi się przyda. Bvckup2 właśnie zalicza się do grona tego typu programów. Z niecierpliwością czekam na wyniki konkursu i pozdrawiam organizatora konkursu.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Dużo dobrego czytałem na temat tego programu. Jest mały i skuteczny, bez zbędnych wodotrysków :) Działa w czasie rzeczywistym. A ponieważ często robię kopię wrażliwych danych, to przydałby mi się taki program, mało obciążający system. Tak więc zgłaszam swój udział w konkursie :)

Dzięki al za zorganizowanie konkursu :piwek:england
 
Do góry