Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.
View Users: View Users
  1. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    1,028
    Do wygrania są 3 licencje do programu Bvckup 2 Personal

strona producenta

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

Bvckup2
    to program do tworzenia kopii zapasowych danych.
    Program charakteryzuje wyjątkowa prostota i szybkość działania dzięki ograniczeniu zbędnych funkcji. Proces tworzenia kopii dzięki pracy w trybie delta ogranicza ilość przenoszonych danych do tych tylko zmodyfikowanych dzięki czemu jest on o wiele krótszy. Bvckup 2 działa w tle i na bieżąco monitoruje zmiany w utworzonych kopiach. Nie wymaga on ingerencji użytkownika i działa w pełni automatycznie. Utworzenie nowej kopii wymaga tylko wskazania miejsca, w którym znajdują się pliki, które chcemy zabezpieczyć oraz miejsca docelowego. Dodatkowo możemy ustawić co ile ma się tworzyć nowa kopia a także utworzyć specjalne alerty wysyłane na nasz adres mailowy.

Zasady:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać program Bvckup 2
    2. Komentarz w języku polskim lub angielskim
    3. Konkurs dla osób zarejestrowanych przed 1.IX. 2017r.
    4. Zakończenie konkursu w dniu 17.01.2018r.
    5. Zwycięzców wyłoni portal random.org i będą mieli 24 godziny na potwierdzenie wygranej

Powodzenia!

alinek, tofana, yashkhan and 14 others like this.
  2. alberto

alberto Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    47
    Al, dziękuję za konkurs!
    Jak nazwa wskazuje: Bvckup2 to program do tworzenia kopii zapasowych danych.
    Bardzo przydałby mi się taki mały, nie zużywający zbytnio zasobów komputera program do tworzenia kopii zapasowych folderów i plików.
    Mały,prosty w obsłudze, ale za to robi kopie jak trzeba. Proszę uwzględnić mnie w losowaniu.

3. GRR

grr Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    84
    Thanks Al for the contest.

I'm looking for some small utility to help copy my coding files in real-time as and when files are either created or changed/updated. It seems to me that Bvckup2 fits my requirement. Hence, I would like to enter my name for this contest.

Thanks, Grr

dinosaur07 lubi to.
  4. dhruv2193

dhruv2193 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    57
    Bvckup 2 is a very easy to use and reliable backup. It enables a user to bakup the data very quickly and with little or no user intervention. It is very lightweight and has support for 64 bit systems.

dinosaur07 lubi to.
  5. scot Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    48
    Thanks for the giveaway.

This lightweight backup tool looks very promising with lot of features embedded into it and it is also very low on system resources. Delta copying, Real-time backups and Multi-core processing are some of my favourite features in this application. It is more a necessity than luxury to have this on your system.

6. andhla

andhla Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    89
    Kopia bezpieczeństwa plików i folderów jest dla mnie bardzo ważna, więc możliwość wygrania licencji rewelacyjnego programu do backupu jakim jest Bvckup2 to coś w czym muszę wziąć udział. W programie szczególnie podoba mi się Real-time backups oraz
    Delta copying.

Podziękowania dla organizatora oraz sponsora konkursu.

7. tarekma7 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    104
    Thanks a lot for the giveaway. The program is one of the best backup applications. It is fast, simple and reliable. It offers real time backups with continuous monitoring of any changes. You can also run backups at fixed time intervals (scheduled) or manually started. The built-in delta copying allows copying of modified parts only. Una, the program supports backup files

8. dinosaur07

dinosaur07 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    87
    Thanks a lot @al for bringing us such a perfect giveaway. I don`t remember seeing a giveaway for this software on another forum so this is an exclusive one and i would like to be entered into the draw.
    I will need a license key for this software as i installed the trial and as far as i`ve seen the performance of such software is remarcable, suitable for my needs as i need a simple solution for my weekly incremental backups in order to stay safe knowing that my files will never be lost.

Best of luck at all the participants,
    dino.

dhruv2193 lubi to.
  9. matroska Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    9
    the interface is very easy to understand, I have bought an external hard drive just to make sure my files are always available when I need, with this application will be very easy for me to backup files

10. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    297
    Dzięki al za konkurs!
    Używałam wersji 1 tego programu. Świetnie mi szło dopóki nie pomyliłam się w ustawieniach.
    Dwa razy tych samych błędów się nie popełnia, więc nie ukrywam, że lizę na wygraną w konkursie.
    Bvckup 2 ma prosty interfejs i tylko to co niezbędne.
    Kopia zapasowa to dla niego prosta sprawa: wybierz folder źródłowy, folder docelowy, a twoje pliki zostaną skopiowane z pierwszego do drugiego w celu bezpiecznego przechowywania. Jest niesamowicie szybki. Czego więcej trzeba? Dla mnie wystarczy.

11. kubik67

kubik67 Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    67
    Thanks for the contest.
    I want to win the Backup 2 to backup the data. This program is easy to use, no unnecessary features and has a high work rate.

12. baziroll Nowy użytkownik

Otrzymane Polubienia:
    23
    thanks for Bvckup2 giveaway which is excellent program
    program dont have alot extra staff and smartly developed
    its fast and user friendly also.i would like to win it to use it to backup file

best regrads

13. michalms Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    15
    Biorę udział w konkursie ponieważ prosty i lekki program do robienia backupu na pewno mi się przyda. Bvckup2 właśnie zalicza się do grona tego typu programów. Z niecierpliwością czekam na wyniki konkursu i pozdrawiam organizatora konkursu.

14. al

al The janitor Obsługa Forum Administrator

Otrzymane Polubienia:
    1,028
    Jutro koniec konkursu. Ostatnie godziny na dołączenie. :guma

yashkhan lubi to.
  15. Grandalf

Grandalf Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    2,192
    Dużo dobrego czytałem na temat tego programu. Jest mały i skuteczny, bez zbędnych wodotrysków :) Działa w czasie rzeczywistym. A ponieważ często robię kopię wrażliwych danych, to przydałby mi się taki program, mało obciążający system. Tak więc zgłaszam swój udział w konkursie :)

Dzięki

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

za zorganizowanie konkursu :piwek:england

Ładuję...