KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

andyxa 21 Grudzień 2016

View Users: View Users
  1. andyxa

andyxa Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    439
    Dzięki uprzejmości Pani Sylwii z Corel ,której dziękuję do wygrania są 2 licencje lifetime
    Corel Video Studio Pro X9.

screeny

więcej info
    http://www.videostudiopro.com/en/products/videostudio/pro/#overview

Zasady konkursu
    1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Corel Video Studio Pro X9
    2.Komentarz w języku ojczystym
    3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
    4. Zakończenie konkursu 3.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
    Powodzenia
    [/quote]

2. Rycho

Rycho Bardzo aktywny Zasłużony

Otrzymane Polubienia:
    5
    Wykonuje ostatnio różne filmiki, które potem potrzeba zmontować ( dodać czołówki efekty przejścia itp). Używam różnych programów w okrojonych wersjach. Program Corel Video Studio Pro pozwolił by mi na profesjonalny montaż bez potrzeby używania wielu różnych programów.

3. alojzy Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    1
    Mój syn bawi się w różnego rodzaju montaż filmików robi to na razie na jakiś marniawych programach, więc chętnie sprezentowałbym mu jakiś w miarę profesjonalny program do obróbki video, niech się młodzież edukuje :) Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.

4. hmmkot Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    6
    na pytanie dlaczego chciałbym wygrać Corel Video Studio Pro X9 jest jedna odpowiedź - by sprezentować go żonie. Od dawien dawna ma kamerę (jeszcze na kasetki) - materiał, leży i ciężko do niego wracać - bo za każdym razem wymaga to włączenia kamery, podłączenia jej do komputera itd - chciałbym w końcu by miała możliwość by go zgrać pociąć, edytować w taki sposób jakby chciała i zapisać na bardziej współczesne nośniki danych typu dvd \ cd. Dzięki za możliwość wzięcia udziału w konkursie. :D

Co do samego programu to naprawdę jest rewelacyjny jeden z niewielu który obsługuje tyle formatów wejściowych, jest stabilny no i ma w porównaniu do innych naprawdę fajną cenę.

5. berni42 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    1
    Korzystam z okrojonych wersji programów do obróbki filmów co często jest uciążliwe. Przydałby mi się taki super program jak Corel Video Studio Pro X9. On naprawdę ułatwiłby mi życie

Dziękuje za wspaniały konkurs i nagrody :dziękuę

6. sowa2 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    4
    Od dłuższego czasu czekałem na tego typu program.Montażem i obróbką wideo, zajmuję się jak najbardziej amatorsko i na swoje potrzeby.Dużo nagrywam kamerą filmów i następnie je obrabiam.Obecnie korzystam z CyberLink Power ..... a tu taka gratka Corel VideoStudio Pro jak najbardziej przystępuję do konkursu.
    Pozdrawiam.

7. Human

Human Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    0
    Kiedyś potrzebowałem dość prostego ale wydajnego narzędzia do obróbki i naszperałem się za wszystkie czasy. Dobrze, że miałem znajomego, który właśnie pomógł mi z Corelem, dlatego lubię ten program :) Z chęcią zobaczę, co się w nim zmieniło w kolejnej wersji. Dziękuję za zorganizowanie konkursu! :piwko

8. paulbond Świeżak

Otrzymane Polubienia:
    0
    Super Konkurs. Akurat mam fajny materiał video z Wigilii i super byłoby wygrać ten program, abym mógł zmontować fajny klip z rodzinnej imprezy.

9. Micx Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    27
    Cześć!
    Wręcz jestem zdziwiony, że na tak wspaniały program est tylko tylu chętnych.
    Dlaczego chcę wygrać? Kojarzę ten program jeszcze od edycji Uleada 11 (ostatnia po PL), choć korzystam obecnie z X7 bardzo chciałbym przejść na nową wersje, aby móc jeszcze lepiej montować, edytować i modyfikować swoje filmiki na YouTube'a na swoim koncie SNZG z recenzjami gier.
    A ponieważ program jest świetny i jednym z najlepszych to się piszę.
    Życzę wszystkim powodzenia.
    Przesyłam pozdrowienia i życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

10. cwaniak z pekałesu

cwaniak z pekałesu Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    14
    Pięknie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym Konkursie. Mała szansa na wygraną ale kto to może wiedzieć...
    Program cenię za intuicyjny interfejs, szablony, super przejścia, efekty video. Z tego co mi się udało ustalić program posiada również obsługę html5, a więc można dodawać do filmów elementy interaktywne. Jest również w komplecie DVD Movie Factory Pro, co czyni soft od Corela kompletnym kombajnem.
    Mam sporo zaległości w obróbce rodzinnych klipów wideo, a Corel Video Studio Pro X9 z pewnością by mi pomógł je nadrobić...

11. tarekma7 Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    60
    Thanks a lot for the giveaway. It is all you need as a powerful video editor software. It includes many customizable effects, automatic audio-enhancing features, 4 angle Multi-Camera video editor, creative overlays and stop motion animation and many other features that will help you a lot. In addition, no skill is needed to work with the app.

12. dinosaur07

dinosaur07 Wygadany

Otrzymane Polubienia:
    26
    Thanks for the giveaway, andyxa. I want to win this software in order to properly edit my camera video files and make one stunning presentation suitable for burning it to a DVD to watch it with my family. :piwko

13. Elvis_JXL Bardzo aktywny Ekspert

Otrzymane Polubienia:
    99
    Lubię ten program bo jest bardzo prosty w obsłudze i można w nim szybko zmontować materiał. Wspiera kodek H.265, ma dużo efektów wideo i przejść. Funkcje też ma fajne np. Motion Tracking a w darmowych programach raczej tego nie znajdę. Pewnie że nie ma takich możliwości jak np. Adobe Premiere, ale do domu jest wystarczający. Montażem wideo zajmuję się tylko amatorsko, ale program jak najbardziej by się przydał.
    Dzięki za konkurs :dziękuę

14. wwd

wwd Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    54
    Corel Video Studio Pro X9 to bardzo dobry program do montażu i obróbki plików video.
    Prosty w obsłudze, stabilny i działa na starszym sprzęcie co jest dużym plusem.
    Ponad to jest prosty w obsłudze i nie wymaga dużej wiedzy, dzięki niemu możemy zmontować nasze ulubione filmiki.
    Podziękowania za super konkurs dla kolegi Andyxa oraz sponsora :dziękuę

15. tofana

tofana Bardzo aktywny Fąfel

Otrzymane Polubienia:
    90
    Dziękuję za konkurs!

Dobry program do edycji video. Posiada szeroki wybór narzędzi do tworzenia i obróbki wideo. Posiada przejrzysty, prosty w obsłudze interfejs. Wsparcie dla 4K Ultra HD i mediów 3D. Jestem na TAK! :)

Ładuję...