KONKURS !!! CUTOUT 5 standard lifetime /2 licencje/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości FRANZIS TEAM ,któremu dziękuję do wygrania są 2 licencje CUTOUT 5 standard lifetime

cutout_cover.png


Głównym problemem, że większość projektantów graficznych twarz jest rzeczywiście poprawnie projektowania i edycji obrazu wokół obiektów, które są w nim.
Ten program jest w stanie nie tylko do analizy obrazu w szczegółach i identyfikacji obiektów za pomocą technologii wykrywania krawędzi, że chodzi o, ale też zrobić całą ciężką pracę dla Ciebie. Miejmy przyznać, istnieją pewne dość nieprzyjemnych rzeczy o projektowaniu graficznym, że większość ludzi nie rozpoznaje, a śledzenie krawędzie i krzywe piksel po pikselu jest jednym z nich. Jest to zdecydowanie największy dyskomfort, że grafik musi sprostać, a fakt, że projektant znajdzie się powrót i ponawianie różne segmenty od czasu do czasu jest dużo bardziej irytujące niż myślisz.
Dla Mac i Windows
Może być stosowany na różne sposoby: Wycięcie 5 działa jako plug-in do Adobe® Photoshop® i Lightroom® oraz jako samodzielna aplikacja.

cutout-5-standard_screen_1.jpg


Profesjonalne oprogramowanie do niezwykłych montaży i kompozycji obrazu
Z wycięciem 5 pozwala wyciąć najdrobniejsze szczegóły i obiekty przezroczyste na kliknięcie myszą.
Nawet jeśli tło jest złożona, wyłącznik 5can usunąć przedmioty potrzebne dzięki doskonałej rozpoznawania krawędzi i Inside / Outside maty - precyzja wycinania nigdy nie było łatwiejsze.
Użyj chroma kluczowanie pracować na profesjonalnym poziomie: wybierz kolor tła i wyciąć swój obiekt na tle monochromatycznych za pomocą jednego kliknięcia myszki. Ta technika filmowa jest obecnie w codziennym użytku w profesjonalnych agencji modelek
żródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

All CUTOUT Highlights at a glance:
comprehensive image processing function for perfect compositions
Easy to cut out even the most difficult objects – hair, feathers, fur.
Inside and outside edge matting for simple, perfect results.
Work like a film-industry professional using chroma keying to cut out objects onto monochrome backgrounds at the click of a mouse.
Process each layer individually, adapting lighting and colours, focus and framing.
Exclusive soft-focus function for perfect backgrounds and brilliant bokeh.
Includes plug-in for current versions of Adobe Photoshop and Photoshop Elements.
Includes one-click filter collection for a range of trendy styles.
Completely revamped interface: more navigable and intuitive than ever.
Album view and much more!
for windows and Mac

więcej info
https://www.projects-software.com/cutout-5-oo-software

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić CUTOUT 5 standard
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 11.06.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34681
Reakcje/Polubienia
61089
FRANZIS TEAM oferuje bardzo dobre programy do obróbki fotografii, a Cotout 5 jest po prostu znakomity. :ok
Mając taki program można zmieniać tła i przenosić główny obiekt w całkiem inne otoczenie.
Bardzo dobrze rozwiązano problem z "wycięciem" włosów z tła, co w innych programach tego typu jest ich wadą.

Nie ukrywam, że chciałbym by Cotout 5 zagościł na moim laptopie.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Mam dużo fotek, z których nie do końca jestem zadowolony ... Potrzebuję programu do wycinania "niedoskonałości" - wiecie - kawałek burtnika spod głowy, teściowej byłej - z ładnego tła, żony /byłej/ z fotki rodzinnej... Dotychczas nie potrzebowałem - ale tak myślę - szkoda, żeby się reszta zmarnowała /ta dobra część zdjęcia/ ... I proszę - jest szansa w konkursie ... No to biorę udział - a jak szczęście dopisze - będzie zajęcie na zimowe wieczory ;)
Powodzenia życzę innym uczestnikom i dzięki dla andyxa za konkurs jak marzenie ...
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. This is a very good software. It helps as a professional software for amazing montages and image composition that will seem completely natural.. It cuts out objects and insert them into existing photos with just a few clicks.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki Andyxa za konkurs :)
Fotografia to moje hobby, tak więc wiele razy obrabiałem zdjęcia i próbowałem wycinać osoby aby np. zmienić tło.
Oprogramowanie które posiadam, niestety nie daje zadowalających efektów, dlatego z chęcią wezmę udział w konkursie na takie super narzędzie.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
andyxa, thanks for the giveaway, I want ot win this software as it looks interesting and seems indeed good for handling the pictures, in order to remove unwanted objects or applying various effects on such pictures. Good to have it on hand. :england
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Czasami udaje się zrobić wyjątkowo fajną fotkę, którą psuje jakiś niepotrzebny element.
Możliwość dokonania korekcji prostym sposobem to bardzo duża zaleta tego programu.
Licencja lifetime zapewni że CUTOUT 5 będzie mógł na stałe zagościć na kompie.
Podziękowania dla FRANZIS TEAM za gest i dla kolegi andyxa za zorganizowanie kolejnego fajnego konkursu
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
339
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway.
With CUTOUT 5 Standard, it offers you intelligent tools to remove unwanted objects or retouch areas of your images with just a simple click of your mouse. That's why I like to win it to have a trial on it.
 

destruktor13

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki Andyxa za konkurs :piwko
Program jest bardzo przydatny.Pozwala na znaczne szybsze usuwanie/przenoszenie zbędnych elemetów z fotek niż inne profesjonalne softy do grafiki.Robie bardzo dużo zdjęć przy każdej okazji (ostatnio np.doszło mi 8 GB z okazji wesela brata)-ten sofcik znacznie przyspieszy obróbke.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
339
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway !
CutOut allows you to remove any unwanted details or objects from your photos and create impressive montages. Then you can position your main object against a new background thus creating a completely new photo!
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway.

I wish to win this professional software as it allows us to remove any unwanted details or objects from the photos with just a few clicks and create impressive photo or applying various effects.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

I would like to win a license because i can test it and use it to its full potential.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Mam już kilka programów od Franzis (z promocji) i Cutout byłby ich uzupełnieniem... zapoznałem się z funkcjami programu i jest to superowy soft. Fajowo byłoby go mieć na komputerze, mógłbym poprawić co nieco na niektórych zdjęciach rodzinnych.
Podziękowania dla Andyxa za Konkurs, z niecierpliwością będę czekał na ostateczne rozstrzygnięcie...
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Very good program for the idecion of images cut edges to eliminate red eyes, I hope to have luck, thank you.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki andyxa za konkurs. :dziękuję Posiadam kilka programów ze stajni Franzis i uważam, że te automaty są bardzo pomocne w codziennym użytku. Rzadko bowiem kiedy mam dostatecznie dużo czasu, żeby bawić się w mozolną ręczną obróbkę każdego zdjęcia. Dlaczego CUTOUT 5? Gdyż mam sporo zdjęć z różnych imprez. Trudno przy tym znaleźć zdjęcie, w którym kogoś nie przydałoby się wyciąć, a potem pretensje do fotografa... Korzystająć z CUTOUT 5 mógłbym częściej liczyć na wdzięczność znajomych. :klawik.
 
Do góry