Konkurs!!! DefenseWall Personal Firewall

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości SoftSphere Technologies za co bardzo dziekuje
Mam do rozdania 10 licencji na rewelacyjny program DefenseWall Personal Firewall
:klawik. :klawik.

Zapraszam także na oficjalną stronę programu
http://www.softsphere.com/

Opis tego znakomitego programu-DefenseWall Personal Firewall to jeden z najskuteczniejszych programów zabezpieczających komputery. Oferuje doskonałą zaporę sieciową i zapewnia bezpieczne surfowanie po Internecie, chroniąc system przed niebezpiecznymi witrynami. Charakteryzuje się szybkością działania oraz wbudowaną funkcją
57523832988480063510.png

Sandbox, która służy do umieszczania podejrzanych plików w tzw. piaskownicy. Wszystkie niepewne aplikacje będą uruchamiane i testowane w odizolowanym od systemu operacyjnego wirtualnym środowisku, zapewniając przy tym dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkownika.
45275364363473176871.png

Oprogramowanie posiada również dodatkowe zabezpieczenie HIPS (host intrusion prevention system), które chroni przed nieautoryzowanymi próbami dostępu do komputera, modyfikacjami systemu, próbami monitorowania ruchu sieciowego, a także niebezpiecznymi rootkitami, umożliwiającymi hakerom włamanie i przejęcie kontroli nad komputerem. Firewall może współpracować z każdym innym oprogramowaniem antywirusowym.

DefenseWall Personal Firewall skutecznie zatrzymuje niemal wszystkie najgroźniejsze szkodniki, które rozpowszechniają się w Internecie. Wśród nich znajdziemy między innymi wirusy, konie trojańskie, keyloggery, rootkity, a także adware, spyware i inne złośliwe oprogramowania. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie sprawi żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom.

Program działa tylko na 32-bitowych systemach operacyjnych.
zachęcam do kupna tego wspaniałego programu
https://secure.payproglobal.com/orderpage.aspx?products=57775

Info-dobreprogramy.pl


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach
dlaczego chcesz wygrać DefenseWall Personal Firewall
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 18.02.2015
5.Zastrzegam sobie możliwość zakończenia konkursu przed wyżej wskazanym terminem


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random

Wymagane dane od zwycięzców to :
1) Imię i nazwisko
2) Adres e-mailowa


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Potrzebuję dobrego, skutecznego firewalla do współpracy z Webrootem.
Często korzystam m.in. z bankowości internetowej.Dużo surfuję po portalach internetowych, gdzie czyhają różnego rodzaju zagrożenia.
Dlatego uważam, że właśnie DefenseWall Personal Firewall w 100% pasowałby do takiego zestawu .
Bez wahania zgłaszam swój udział w Konkursie. :piwko
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Nie używam w tej chwili żadnego firewala,dlatego przydałby się Defense ponieważ jest w tej chwili uważany za jeden z najlepszych na rynku.Dziękuję za konkurs.
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Na moim 32-bitowym systemie działa teraz tylko systemowa zapora.A tu nadarza się taka okazja ,na zastąpienie ją programem,który się do tego nadaje idealnie.Byłabym spokojna, mając taką ochronę.Dzięki za konkurs.
 
A

Anonymous

Powiem tak : byłem kiedyś Wielkim Fanboyem tego softu :yes master (w czasach 2.56) dlatego żeby nie zdradzić ideałów zgłaszam swój akces do konkursu :dziękuję .
Sofcik w 100% szczelny i bezobsługowy.Szkoda tylko,że w porównaniu do pierwowzoru potrafi ładnie possać procka...
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
for Windows 32 bits users, this is an almost perfect app to shield your computer from malicious application attacks without having preoccupied with the number of notification messages, i hope i win this giveaway
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Po zakupie nowego laptopa postanowiłem nie instalować ani antywirus ani firewall :gwizdek Okresowo sprawdzam różnymi skanerami. Ale po przeczytaniu postu kolegi Horneta i w pełni ufając jego doświadczeniu :yes master postanowiłem też spróbować uzyskać taki dobry firewall :hippie Więc proszę przyjąć mój głos do udziału w konkursie :)

P.S. Oops, dopiero teraz zauważyłem, że program działa tylko na 32-bitowych systemach :eek: Niestety nie mogę go używać. Proszę mnie nie brać pod uwagę przy głosowaniu. :dziękuję
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Programik pierwsza klasa do ochrony komputera. Jak wspomnieli moi przedmówcy program bezobsługowy. Od siebie dodam , że podczas użytkowania tego programu przez dwa lata zawsze mogłem służyć na pomoc ze strony twórcy tego programu i to jest duży plus . Zgłaszam siebie do konkursu . Dzięki za zorganizowanie :dziękuję
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Byłem święcie przekonany, że na laptopie mam system 64-bitowy i omijałem konkurs szerokim łukiem. Jednak dziś sprawdziłem i chętnie skorzystam z możliwości konkursu. Mam zainstalowanego webroota i nic więcej. Sporo wątków na forum poruszało skuteczność zabezpieczeń typu HIPS. Myślę że DefenseWall Personal Firewall jest jednym z najlepszych programów tego typu. Proszę uwzględnić i mnie w konkursie. Dzięki za konkurs.Pozdrawiam.
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
nie jestem obecnie wyposażony w żaden firewall. przymierzam się, a ponieważ jest konkurs, to chętnie wezmę udział.
dziękuję anellomichelowi za konkurs.
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Kiedys gdy byla jeszcze ogolenie dostepna któras tam z wersji 2,5!? Chetnie sie nia poslugiwalem i zdalem sobie sprawe, ze warto przeskoczyc na nowa i... i wykupilem licencje procek ostro bez litosci w tamten czas. Dzis mysle i daje szanse temu programowi - wygram i jak sie juz skonczy licencja i jesli bedzie lekki dla systemu, to zaktualizuje licencje. Oczywiscie udzial w konkursie zabieram. :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Nie znam programu i nigdy nie miałem okazji go sprawdzić.
Zachęca mnie opcja niewielkiej ingerencji użytkownika w ustawienia - nie ma zatem potrzeby jakichś dodatkowych konfiguracji programu.
Zgłaszam się i dziękuje angellomichel387 za konkurs.
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Dobry i skuteczny program do ochrony komputera. Na jednym z moich komputerów jest zainstalowany system 32-bit, więc na pewno by działał poprawnie. Dzięki za kolejny konkurs
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Program bardzo skuteczny, obecnie używam na stacjonarnym kompie SSF jednak na lapku zainstalowałbym DefenseWall Personal Firewall. Także zgłaszam swój udział i dziękuję za konkurs.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Gratuluje zwycięzcą
i proszę w ciągu 24 godz
o przesłanie do mnie


Wymagane dane od zwycięzców to :
1) Imię i nazwisko
2) Adres e-mailowa

60985005292111425958.png

16506847406954000273.png
 
Do góry