KONKURS !!! Diskeeper 16 Pro /lifetime/

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Product-Page-DK16-Header-Pro.jpg


Dzięki uprzejmości Spencer Allingham z Condusiv do wygrania jest 10 licencji lifetime Diskeeper 16 Professional.

homepage
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Condusiv's Diskeeper® 16 Professional with DRAM caching guarantees to boost Windows laptops and workstations with faster than new performance, or your money back for 90-days – no questions asked. Instead of “defragging,” Diskeeper 16’s newest patented engine ensures large, clean contiguous writes from Windows so fragmentation is no longer an issue for HDDs or SSDs. This eliminates the “death by a thousand cuts” scenario of many, tiny writes and reads that slow system performance and shortens the lifespan of HDDs and SSDs alike. Diskeeper 16 electrifies Windows system performance to operate faster than new with the addition of dynamic memory caching – using idle DRAM to serve hot reads without creating an issue of memory starvation or resource contention.

Proactive and Efficient PC and Laptop Performance Optimization
Where typical defragmentation utilities consume resources to operate and deal with fragmentation only after the performance penalty has already been incurred, Diskeeper 16 is the only proactive solution that solves the problem in real-time while running transparently in the background, eliminating fragmentation issues from occurring on HDDs and SSDs. Diskeeper 16 boosts performance faster than new with DRAM caching. The real genius in Diskeeper’s newest engines is that nothing has to be allocated for cache. Diskeeper dynamically uses only what is available at any given moment and throttles according to the need of the application. If memory is under provisioned and the application asks for all the memory, the caching engine throttles back entirely. However, with as little of 4GB of available DRAM, PC Mark scores reveal a 73% boost in the Microsoft Office Productivity test and a 31% boost in the storage bandwidth test.

Watch the In Depth OnDemand Webinar:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Keep your business PCs and laptops running like new with Diskeeper 16 Professional:




    • Delivers accelerated I/O performance for Windows PCs
    • Improves business productivity by ensuring applications run at peak performance
    • Proactively prevents performance-robbing fragmentation at the Windows OS level
    • Caches hot reads from idle, available DRAM
    • True "set and forget" management
    • Low overhead with resource monitoring for continuous optimization without hampering resources
    • Users can opt for the Diskeeper Administrator management console if needing to deploy to hundreds or thousands of PCs
    • The new dashboard reporting shows the actual “time saved” benefit on every system so the value is easily quantifiable and never in question.
    • źródło condusiv.com




DK16%20Dashboard%20-%20Benefits%20Tab%20-%20Desktop%20-%20Holger.jpg


DK16%20Dashboard%20-%20IO%20Perf%20Tab%20-%20Desktop%20-%20Holger.jpg


DK16%20Dashboard%20-%20Analytics%20Tab%20-%20Desktop%20-%20Holger.jpg


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Diskeeper 16 Professional
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Zakończenie konkursu 11.06.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
do uzyskania licencji ,będą potrzebne imię i email.
Powodzenia

 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@andyxa nie rob takich numerow i nie pisz, ze jest x licencji... :) Ostatnio postanowilem (skoro szczescie mi mniej sprzyja), ze w konkursach ponizej 5 licencji nie startuje. Teraz mam zagwozdke. :scratch
Program swietny, a poniewaz mam sporo softu na dysku, to nawet dbanie o autostart i korzystanie z wersji portable niezbyt pomaga. Windows sila rzeczy zaczal mulic. Wobec tego defragmentator klasy Diskeeper przydalby sie. Szczegolnie licze na funkcje FragShield i zdefragmentowanie plikow stronicowania.
Dzieki @andyxa za konkurs i panu Spencer Allingham z Condusiv za uprzejmosc. :dziękuę
 
I

Infinity

I need this because I want to make sure my computer is in tip top shape and it is working at its maximum power.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Z tego co wiadomo to jeden z najlepszych tego typu program a porządki w "magazynach" HDD są nieodzowne i ten program robi to naprawdę skutecznie-dodatkowe możliwości czynią z niego No.1 i wygrać go Wam i sobie życzę-dzięki za konkurs-pozdrawiam.
 

MSerif

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
(Türkçe) Bilgisayarımın sağlığı biçimlendirmeden kısa bir süre sonra bozuluyor. Yeni donanım da almayı düşünmüyorum. Uzun süreli çözüm için istiyorum.

(English) My computer's health is getting worse, shortly after formatting. I do not intend to buy new hardware. That's why I need long-term solutions.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Çekiliş için teşekkür ederim. Thanks for the good giveaway.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Wcześniej chyba był problem z obsługą dysków SSD - obecnie raczej nie dotyczy? :scratch
Testowałem sporo programów tego typu, jednak nie znalazłem takiego "bez zastrzeżeń".
Kilka razy brałem udział w konkursach na ten program /w wersji wcześniejszej/ i nigdy nie trafiłem. :do bani
bodaj od 2012 r. mam na niego chrapkę, jednak cena w okolicach ok. 50 € czy 70 $ skutecznie wstrzymywała moje zapędy.
Pewnie nie trafię znowu, jednak udział w konkursie biorę.
To jeden z tych bardzo wyjątkowych programów /z bardzo dobrą opinią użytkowników/, więc tym bardziej muszę spróbować.
Dzięki andyxa za tak wyjątkowy konkurs - gratuluję i wyboru i szczęścia w otrzymaniu "x" licencji na potrzeby konkursu. :dziękuę
Powodzenia życzę pozostałym uczestnikom ... :brawo
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Thanks a lot for the giveaway!!! I want to win Diskeeper because it is the best PC disk defrag tool on all websites and i have tried itself and found the same.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dziękuję andyxa za zorganizowanie konkursu
Dobry defragmentator bardzo przyda się na moim kompie a ten chyba jest najlepszy,
byłby świetnym uzupełnieniem kerisha
Super że do wygrania jest licencja life time
Powodzenia wszystkim startującym w konkursie.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the giveaway.
Diskeeper 16 Professional I need to increase the speed of your computer, increase the reliability and improve the "health" of hard disks, and eliminate slow loading of applications.
My share:


 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Bardzo dziękuję za konkurs do tego programu.Na moim laptopie zamontowany jest dysk HDD a do defragmentacji używam AD niezły program,ale opinie o Diskeeperze są bardzo dobre dlatego chciałbym aby się znalazł na moim laptopie.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biorę udział w tym konkursie na ten program poniewarz jest to wspaniały i bardzo dobry defragmentator .
bardzo by mi się przydał taki program ,jest to soft z górej półki.
dzieki za konkurs oraz mozliwosc wygrania go.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Podziękowanie za konkurs dla Andyxy oraz dla Sponsora Pana Spencer'a Allingham'a z Condusiv, za licencje. Defragmentator rzecz niezbędna, Diskeeper zawsze porządkował dyski szybko i skutecznie - jestem bardzo zainteresowany.

pozdr.,

Areopagita
:england
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Very nice program. Diskeeper 16 Pro is a great application to help you be informed of the status/performance and efficiency of your hard disk. Now that Seagate has many RMA's because of disk failures, everyone needs a program like this. Thanks andyxa!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry