KONKURS !!! F-SECURE SAFE

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Witam
Tym razem do wygrania są 3 roczne licencje na F-SECURE SAFE na 3 urządzenia
serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana z F-Secure
za dostarczenie licencji na konkurs
Chroń komputery PC i Mac, smartfony i tablety jednym prostym rozwiązaniem

Zalety

Ochrona wszystkich urządzeń w ramach jednej usługi
Szybka i łatwa instalacja
Najlepsza na świecie ochrona komputerów PC i Mac, smartfonów oraz tabletów
Automatyczna ochrona przed zagrożeniami internetowymi
Ochrona przeglądania pozwala bez obaw korzystać z Internetu
Bezpieczeństwo podczas transakcji bankowych online dzięki Ochronie bankowości
Kontrola rodzicielska pozwala chronić dzieci w Internecie
Ochrona danych w przypadku utraty lub kradzieży urządzenia przenośnego
Zarządzanie zabezpieczeniami i lokalizowanie zagubionych urządzeń za pomocą łatwego w użyciu portalu osobistego


Teraz możesz bezpiecznie korzystać z Internetu, gdziekolwiek jesteś

F-Secure SAFE to nowa usługa zabezpieczeń F-Secure dla użytkowników komputerów i urządzeń przenośnych. Łączy wielokrotnie nagradzane technologie F-Secure w jedną ujednoliconą usługę zabezpieczeń dla wszystkich urządzeń. Dzięki temu możesz chronić wszystkich członków swojej rodziny podczas korzystania z sieci przy użyciu jednej usługi.

Najlepsza ochrona na świecie — tego właśnie potrzebujesz. F-Secure SAFE umożliwia zabezpieczenie wielu urządzeń, zapewniając ochronę komputerów PC i Mac, smartfonów oraz tabletów. Subskrypcję usługi F-Secure SAFE możesz wybrać na podstawie liczby urządzeń, które chcesz zabezpieczyć. Instalacja jest szybka i łatwa. Jeśli kupisz nowy sprzęt, możesz łatwo przenieść zabezpieczenia z jednego urządzenia na inne lub dodać więcej urządzeń do konta usługi F-Secure SAFE.

Usługa F-Secure SAFE chroni wszystkie urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, atakami hakerów i kradzieżą tożsamości. Za bezpieczeństwo Twoich dzieci odpowiedzialna jest Kontrola rodzicielska, która pozwala Ci decydować o tym, co Twoje dzieci mogą oglądać w Internecie. W przypadku zgubienia lub kradzieży smartfonu bądź tabletu usługa F-Secure SAFE pomoże Ci go odnaleźć. Bezpieczne przeglądanie Internetu, korzystanie z bankowości online i robienie zakupów internetowych nigdy nie było łatwiejsze. Usługa F-Secure SAFE to wolność w sieci dla całej Twojej rodziny i skuteczna ochrona na wszystkich urządzeniach.
strona programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić F-Secure SAFE
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu 22.01.2015 godz.22

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
 
A

Anonymous

Ponieważ po tym jak skończy mi się licencja na Webroot Secureanywhere będę potrzebawał dobrej ochrony,dziękuje.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Właśnie kupiłem sobie nowy komputer i przydałoby mi się jakiś program zabezpieczający. Z tego co słyszałem F-Secure Safe oferuje świetny poziom zabezpieczeń i można go używać zarówno na komputerze, jak i telefonie. Z racji tego, że posiadam oba te urządzenia, to F-Secure Safe wydaje się dla mnie idealnym rozwiązaniem. Dzięki za konkurs, pozdrawiam :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Podziękowania dla pana Sebastiana z F-Secure i znowu dla Andyxa. O ile z laptopem i jego ochroną jakoś sobie radzę, o tyle moje urządzenia z androidem mają się dużo gorzej i nie mam na nich żadnej sensownej ochrony. Stąd myślę, że program F-SECURE SAFE by się tam wspaniale odnalazł, a ja byłbym dużo spokojniejszy. Pozdr. :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Przydałby mi się ten program jako ochrona do komputera, a także do urządzeń mobilnych za jednym razem.

Dziękuję! :england
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Świetny pakiet do ochrony komputera i nie tylko.Chętnie wezmę udział w konkursie abym mógł przekazać licencję córce,ponieważ kończy jej się właśnie licencja na ten program. :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Szukam kompleksowej, a przy tym skutecznej ochrony na mojego laptopa. Uważam, że F-SECURE SAFE jest dobrym pakietem, który spełni moje oczekiwania.
Dlatego zgłaszam się do Konkursu. :D
 
A

Anonymous

Swego czasu korzystałem z pakietu tej firmy ,ogólnie można powiedzieć byłem zadowolony więc jeśli można to się zapiszę na ten konkursik.
Wielkie dziękuje za konkurs i piwko dla organizatora jak i dla darczyńcy :piwko
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
bardzo dobry program do ochrony nie dawno skonczyła mi się licencja na Eseta i szukam coś dobrego wzamian może się uda wygrać F-Secure to bym chętnie z niego skrzystał,bo chcę zabezpieczyc swój komputer tym własnie programem :ok
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
F-Secure to skuteczny antywirus, przyda mi się licencja na inny komputer. Podoba mi się, że mogę z niego korzystać także na urządzeniach mobilnych. Dzięki za kolejny konkurs
 

adas_uk

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Miło byłoby mieć na wszystkich urządzeniach ten sam program zabezpieczający i współgrający ze sobą, a nie mix różności na każdym urządzeniu.
F-Secure jest jednym z najlepszych programów zabezpieczających, więc mając go zainstalowanego na trzech urządzeniach czułbym się trzy razy bezpieczniej.
Pozdrawiam i dziękuję za konkurs.
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Wysoki poziom zabezpieczeń i jaki oferuje F-Secure SAFE i proste przenoszenie licencji na inne urządzenie sprawiają że to idealny pakiet dla mnie!
Podziękowania dla organizatorów konkursu :dziękuję
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Taka mała uwaga,odpowiedzi trafią do sponsora, więc proszę pisać konkretne uzasadnienie dlaczego ma do Ciebie trafić F-Secure safe
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Zgłaszam udział w konkursie, w szczególności jedna z funkcji mnie interesuje- ochrona podczas zakupów online i transakcji bankowych na moim telefonie.Zreszta cały pakiet zabezpieczeń jest interesujący.Jak miałem kiedyś licencje
na antywirus program mnie nigdy nie zawiód. !!
Pozdrawiam i Dziękuje :hi
 
Do góry