Konkurs ! / Giveaway ! – eM Client 7.1 PRO

Status
Zamknięty.

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Konkurs ! / Giveaway ! – eM Client 7.1 PRO

KG4Kibg.png


Konkurs dla użytkowników PZD

Do wygrania są 3 licencje do programu eM Client 7.1 PRO

4gazAcu.png


Licencje na konkurs przeznaczył Producent programu eM Client .

Chciałbym podziękować producentowi eM Client, w szczególności Pani Olivii Rust za możliwość zorganizowania konkursu.

I would like to thank the Team eM Client in particular Mrs. Olivia Rust for the opportunity to organize a contest.


Opis programu / Description of the program

https://programyzadarmo.net.pl/thre...wy-i-organizer-dla-bardzo-wymagających.32040/

Zasady:

  • Proszę napisać komentarz dlaczego chcesz wygrać licencje do programu eM Client
  • Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
  • Konkurs otwarty jest dla użytkowników, którzy mają co najmniej 20 postów
  • Zakończenie konkursu odbędzie się dnia: 17.06.2017 r. o godzinie 12:00
  • Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org
  • Zwycięzcy będą mieli 24 godziny, aby wysłać mi e-mail
  • Powodzenia !

Rules:
  • Please write a comment why would you like to win license eM Client.
  • Comments in Polish or English
  • The competition is open to users which have at least 20 posts
  • End of the contest will be held on: 17.06.2017 at 12:00 a.m.
  • The lucky will be selected randomly by – Random.org
  • Winners will have 24 hours to send me an email address
  • Good Luck !
 

ant_gamal

Wygadany
Dołączył
30 Styczeń 2017
Posty
45
Reakcje/Polubienia
14
eM client one of best secure app for emails client on windows
i tried mailbird but license will expire soon also it is not secure as eM client
also it has many feature like translator but mainly i like is secure part

i will happy if i win one
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Brawo @Andy za konkurs :brawoi dzięki Pani Olivii Rust za licencje.:kwiaty
Bezskutecznie polowałem na ten program kilkukrotnie, gdyż oprócz tego, że jest bardzo funkcjonalny i intuicyjny, to moim zdaniem najładniejszy, najschludniejszy i najbardziej estetyczny ze wszystkich klientów pocztowych. Sam korzystam z dobrego klienta, więc chciałbym wygrać licencję dla żony, która ze swojego darmowego jest niezadowolona, a ograniczenie w wersji free do 2 kont, skutecznie jej uniemożliwia korzystanie z eM Client.
 
Ostatnia edycja:

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję koledze @Andy za zorganizowanie konkursu, jak również Pani Olivii Rust za podarowanie licencji :dziękuę
Posiadam wiele kont pocztowych i czasem ciężko wszystko ogarnąć.
Kolega który używa eM Client wypowiada się o nim w samych superlatywach , dlatego chciałbym wziąć udział w konkursie.
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
Witam, do obsługi moich skrzynek pocztowych używam leciwego już nietoperza v6 :klawik Który to program zaczyna sprawiać mi trochę problemów, czasami nie kasuje wiadomość z serwerów, albo pojawiają się wiadomości widmo itp. Szukam zatem zastępstwa :jezyk
 

alpx

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Thanks for giveaway

Is a nice e-mail client. More useful than similar ones
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dzięki @Andy za zorganizowanie konkursu a pani Olivii Rust za ufundowanie licencji.
Posiadam wiele kont pocztowych więc korzystanie z nich za pomocą przeglądarki jest dość niewygodne
Dlatego próbuję szczęścia w tym konkursie
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for this giveaway. eM Client is a secure full featured email client which offers easy access to all your emails and many other apps such as calendar, tasks, contacts and even chat. It is easy to use, friendly user interface, compatible with all major services
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Już dwa lata po rozstaniu z TheBat używam właśnie EM Client, który bardzo przypadł mi do gustu jedyny minus to obsługa tylko dwóch kont.
EM Client to w pełni funkcjonalny klient poczty elektronicznej z nowoczesnym i łatwym w obsłudze interfejsem.
-oferuje kalendarz, zadania, kontakty, a nawet czat.
- w pełni zoptymalizowana, aby płynnie działać w systemach Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.
- obsługuje wszystkie najważniejsze usługi, w tym Gmail, Exchange, iCloud i Outlook.com.
dlatego chciałbym wziąć udział w konkursie
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks Andy for the giveaway.

why do you want to win licenses to the eM Client
I want to win eM Client because there is no native email client on Windows7. Hence, the access emails offline and we have no option unlike Outlook Express in XP. Given That Gmail is the email I use, I can utilize the Auto-Reply feature in eM Client for Gmail. Also I can import my entire date from the Outlook Express client. I can also use the Secure Message encrypting communication and features concers for privacy and to keep prying eyes off. Other thing I like is "delayed send", as I can complete my work schedule but the email to go out at a later time ..

Thanks,
grr
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Wbijam się z Wszystkimi do walki o lickę na tak fajnistego klienta jakim jest właśnie eM Client- darmowa licencja przedstawia przedsmak nowoczesnego zgodnego z ogólnymi teraz zasadami czytelnego i funkcjonalnego menu obsługi -ograniczenie free do dwóch kont to powód mojego startu po ten sofcik...super nagroda-super konkurs-dzięki.Pzdr.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
I like eM Client following features:-
Automatic avatar downloading for contacts
PGP ENCRYPTION SUPPORT
AND MOST IMPORTANTLY THE INTERFACE.
THANKS FOR THE GIVEAWAY :yes master
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Podziękowania za konkurs :róża
Program potrzebuję aby zwolnić pojemność na mojej skrzynce. Przyda się również do uporządkowania kilku kont. Powodzenia Wszystkim :papa
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Spróbuję też szczęścia. Lubię korzystać z klientów pocztowych gdyż są wygodne w użytkowaniu. A eM Client napewno do takowych się zalicza. Dzięki za konkurs i życzę wszystkim powodzenia :)
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki Andy za ten konkurs - dobra robota. Program wygląda bardzo przyzwoicie, a że ja ciągle nie mogę trafić na "swój" program pocztowy - to i muszę spróbować.
The bat miał być genialny - dla mnie nie był nawet łatwy /wtyczki miały upraszczać a tylko komplikowały używanie/ - podobał mi się, ale gdy utraciłem część poczty - stwierdziłem - nie dla mnie., Mailbird wygrany ostatnio moim zdaniem jeszcze wiele mu brakuje /musi dojrzeć, bo na dziś nie radzi sobie - wygląd bardzo dopracowany, natomiast funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia - np darmowy Thunderbird "bije go na głowę". Wróciłem do Thunderbird-a z braku alternatywy. Jest jednak szansa na nowy program - dlatego biorę udział w tym konkursie.
Wygląd i dopracowanie szczegółów zachwyca - nie wiem tylko jak sobie radzi ze spamem ...
Poza tym wsparcie support-u i możliwość zastosowania PGP * zachęca.
*(skr. Pretty Good Privacy – czyli pozwala na szyfrowanie danych i ich sprawdzanie za pomocą podpisów cyfrowych).
 
Status
Zamknięty.
Do góry