Konkurs ! / Giveaway ! – Windows Firewall Control

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Konkurs ! / Giveaway ! – Windows Firewall Control

KClJtg4.jpg


Konkurs dla użytkowników PZD

Do wygrania jest 10 licencji do programu Windows Firewall Control

Uwaga:
Licencja będzie działać do czasu reinstalacji systemu operacyjnego, ponieważ "Installation ID" jest generowana w oparciu o instalacje Windows.

Attention:
An activation code works as long as the operating system is the same because the generated Installation ID is based on the Windows installation. If a user will reinstall the operating system a new activation code will be required.

Licencje na konkurs przeznaczył Alexandru Dicu z BiniSoft.org Team .

Chciałbym podziękować producentowi BiniSoft.org Team, w szczególności Panu Alexandru Dicu za możliwość zorganizowania konkursu.

I would like to thank the BiniSoft.org Team in particular
Mr. Alexandru Dicu for the opportunity to organize a contest.


Opis programu / Description of the program


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady:
  • Proszę napisać komentarz dlaczego chcesz wygrać licencje do programu Windows Firewall Control.
  • Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
  • Konkurs otwarty jest dla użytkowników, którzy mają co najmniej 20 postów
  • Zakończenie konkursu odbędzie się dnia:19.12.2015 r. o godzinie 9:00
  • Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org
  • Zwycięzcy będą mieli 24 godziny, aby wysłać mi e-mail i Installation IDs do wygenerowania licencji
  • Powodzenia !
Rules:
  • Please write a comment why would you like to win license Windows Firewall Control.
  • Comments in Polish or English
  • The competition is open to users which have at least 20 posts
  • End of the contest will be held on: 19.12.2015 at 9:00 a.m.
  • The lucky will be selected randomly by – Random.org
  • Winners will have 24 hours to send me an email address and Installation IDs needed to generate activation codes
  • Good Luck!
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Zgłaszam swój udział w konkursie. Zacznę od zalet programu:
- umożliwia kontrolę nad programami,
- zżera niewielkie zasoby,
- w polskiej wersji językowej,
- bezpłatna licencja (ręczne ustawianie reguł),
- "ładnie gra z windowsem" :dziwak
Wady:
jak dla mnie na czas 2 tygodniowego użytkowania - brak powiadomień w wersji bezpłatnej. Jeśli wygram wad nie będzie :yhy
Dziękuję za ten konkurs :ok
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Interesowałby mnie ten program bo poszerza znacząco mozliwosci konfigurowania windowsowej zapory
Mam tylko pytanie - o jakie Installations IDs chodzi?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Orion napisał:
Interesowałby mnie ten program bo poszerza znacząco mozliwosci konfigurowania windowsowej zapory
Mam tylko pytanie - o jakie Installations IDs chodzi?

Spokojnie Installations IDs jest dostępne w zakładce programu, z tego co pamiętam w zakładce 'About' dokładnie nad polem do wpisania serialu, także jest dostępne i łatwo znaleźć :)
 
A

Anonymous

Powiem tak : rzadko w życiu używałem firewalli...ale mądrzejsi ode mnie (są tacy !) twierdzą,że zapka to pierwsza linia ochrony a co zatem idzie obrony.
WFC jest czystą zaporą bez żadnych dodatkowych modułów.W moim wypadku to bardzo duża zaleta gdyż nie pokrywa się w ochronie z tym co najbardziej (no może trochę przesadziłem) kocham czyli : HIPS-o podobnymi.
Jeśli dodamy do tego powszechnie znany fakt o którym wszyscy piszą : "Hornet używasz Windows 10 ?. To fajnie lukniemy co tam u ciebie !".To przy pomocy umiejętnie blokowanych portów mogę zniszczyć ich marzenia.
Dlatego zgłaszam się do konkursu innym gorąco polecam a Andy'emu i Panu Alexandru serdecznie dziękuję !
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dziękuję Andy za konkurs i Panu Alexandru Dicu za przekazanie licencji. :dziękuję Zaplanowałem na innym komputerze zainstalować ESET NOD AV. Niestety nie posiada on własnej wbudowanej zapory. Dlatego przyda mi się program, który pozwoli mi odpowiednio skonfigurować i zarządzać zaporą systemu Windows. Bardzo wygodną opcją zapewnianą przez aplikację jest możliwość blokowania połączeń wybranym programom bezpośrednio z menu kontekstowego. Zaletą jest bardzo małe zapotrzebowanie przez WFC na zasoby sprzętowe. Spory komfort pracy z Windows Firewall Control daje możliwość zapisywania i wczytywania ustawień oraz łatwy wybór spośród 4 poziomów fitrowania ruchu sieciowego zapewniających różny poziom bezpieczeństwa. Powodzenia startującym w konkursie. :hi
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki Andy za konkurs, a Alexandru Dicu za sponsorowanie konkursu.
Windows Firewall Control to mała aplikacja ukrywająca się w zasobniku systemowym,ale za to pozwalająca mieć kontrolę
nad programami ,które chcą się łączyć z netem, w win 10 pozwoli to na zachowanie prywatności.W pełni integruje się
z menu eksploratora windowsa, co powala na łatwe korzystanie z niego.Przydał by się taki bloker połączeń w Win 10.

Zgłaszam swój udział, o ile nie będzie więcej chętnych ,niż licencji :)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
302
Miasto
okolice internetu
Ja również zgłaszam się do konkursu. Dlaczego Windows Firewall Control? Dlatego, że:
- cenię sobie prostotę, funkcjonalność, pewność i niezwawodność
- lubię mieć pod kontrolą co się dzieje na moim komputerze, sam decydować co i kto ma do niego dostęp
- lubię mieć poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza przy codziennym korzystaniu z netu
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ja, co prawda nie biorę udziału w konkursie ponieważ posiadam wersję zakupioną tego rewelacyjnego dodatku jakim jest WFC, to jednak chciałem zwrócić uwagę na dziwny fakt. Mianowicie, dlaczego jest takie małe zainteresowanie tą extra lekką i wygodną w użyciu nakładką na systemową zaporę? Wszystkich zaglądających tutaj zachęcam do pozbycia się ociężałych zewnętrznych Firewall'i i pochylenia się nad tym rozwiązaniem. Nie będziecie żałować :)
Jak dla mnie - 100% zadowolenia w tej materii :ok
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
zgłaszam swój udział w konkursie poniewarz lubię się czuć bezpiecznie i widzieć co się dzieje w moim komputerze,a ten mały programik mi to zapewni.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Również chciałbym wziąć udział w konkursie, gdyż bezpieczeństwo w necie jest dla mnie bardzo ważne, a soft ten je zapewnia.
Jako, że 19 grudnia mam urodziny, to może i szczęście dopisze. Pozdrawiam :piwko
 
A

Anonymous

Zgłaszam się ( jeśli będzie mniej chętnych niż licencji, jeśli będzie ok ,to mnie pomiń )
WFC to bardzo fajna nakładka na systemowy firewall, pozwala na porządne rozszerzenie możliwości konfiguracji systemowej zapory, a co za tym idzie na większa kontrole ruchu sieciowego
Niewątpliwie kolejną zaletą programu , jest jego intuicyjna obsługa , niewielki rozmiar oraz bardzo niski apetyt na zasoby komputera
:piwko
oczywiście dziękuje za zacny konkurs :dziękuję
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Wyniki konkursu:

WxonYmK.png


Zwycięzcom gratuluję i proszę o przesłanie na PW do jutra (20.12.2015 r.) adresu e-mail i Instalation ID, który znajdziecie w programie w zakładce 'About'.
Instalation ID i adres e-mail potrzebny jest producentowi do wygenerowania licencji.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
302
Miasto
okolice internetu
O! załapałem się, i to na pudle! Dzięki!
 
Do góry