Konkurs!/Giveaway! - Ashampoo® Snap 6

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Jedziemy z kolejnym konkursem;) Tym razem do wygrania jest 5 licencji na najnowszy program firmy Ashampoo - Ashampoo® Snap 6. Serdecznie dziękuję Jan-Gerrit Dickebohm za możliwość organizacji konkursu.

box_ashampoo_snap_6_800x800_rgb.jpg


Ashampoo Snap 6 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przechwytywania, dodawania adnotacji i efektów do ilustracji w celu dalszej publikacji.

Snap 6 zapewnia wiele trybów przechwytywania aby spełnić wszystkie wymagania. Poza opcjonalnymi skrótami klawiaturowymi dla różnych trybów, nie ma nic prostszego niż kontrola wszystkiego za pomocą klawiatur, można także wykorzystać mysz do rozpoczęcia/skończenia nagrywania.

Kontrola pola nagrywania Wybierz dowolne okno programu, dołącz okna przewijane i pozwól Snap-owi nagrywać dokładnie to, co chcesz. Możesz także przechwytywać cały pulpit z aplikacjami oraz menu.

Dodatkowo, Snap zapewnia ustawienia dla najpopularniejszych okien Windows.
Swobodne pole Skorzystaj także ze swobodnego dopasowania obszaru nagrywania i nagraj tylko wybrane pole lub fragment ekranu.
Timer Niektóre scenariusze wymagają określonego czasu nagrywania, np. nagrywanie krok-po-kroku w celu pokazania samouczka. W tym trybie, Snap tworzy zrzut w określonym okresie czasu (od 10 do 30 sekund) lub w określonych interwałach od "co 5 minut" do "co 1 godzinę".

Ten tryb działa na każdym pulpicie, aplikacji Windows lub w dowolnym zaznaczonym polu ekranu.
Wideo Pomimo iż Snap zapewnia nagrywanie w konkretnych interwałach, niektóre przypadki wymagają wyższej wartości klatek na sekundę podczas przechwytywania. W programie Snap, ustawienia wideo i Audio można swobodnie dopasować, zmieniając ważna aspekty. Nagrywanie dźwięku jest wspierane przez dowolne urządzenie nagrywające dostępne w Windows.

Dodatkowo, Snap zapewnia ustawienia pozwalające na efekty kliknięcia przy kursorze, czy efekty związane z obrazem w postaci Sepii lub zmiany rozmiaru.

Nagrywanie może zostać wykonane w locie na szybszych lub bezpośrednio na dysku na wolniejszych komputerach.

Tryb ten działa na pulpicie, oknach aplikacji, obszarach swobodnie modyfikowanych oraz na materiale wideo z kamery.
źródło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

scr_ashampoo_snap_6_en_overview_functions.jpg

scr_ashampoo_snap_6_en_editing_mode.jpg

scr_ashampoo_snap_6_en_editing_mode_metro.jpg


więcej informacji można znaleźć tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Ashampoo® Snap 6 i jakiego programu do tego typu rzeczy używasz/posiadasz.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 02.11.2012

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Ashampoo® Snap 6 and what program you're using this kind of thing/have.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 02.11.2012



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Dodam że premiera programu miała miejsce 24 października czyli dwa dni temu ;)
Życzę powodzenia :)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
W tej chwili używam Snap 4 i jestem zadowolony a Snap 6 z opisu to jeszcze bardziej udoskonalony program.Może szczęście się uśmiechnie i zostanę posiadaczem tego programu.Dziękuję za konkurs.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Hi!
Ashampoo programs from one of my favorite programs. I used to use Ashampoo Snap 4, but after he became ill to work on my system (Vista PE), was forced to remove it. Now for the screenshots I take Greenshot, and Firefox Avesome stsreenshot. On the new version of Ashampoo Snap 6, I read very good reviews, I hope since version 4 it has changed.
I am glad to be a possibility to win another excellent program of Ashampoo.
Best regards!
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
I have used both Ashampoo® Snap 4 & 5.

But version 6 brings in new and exciting features, and so I would like to win a license. :yahoo

Thanks,
Grr
 
V

vhick

I want to win because Snap 6 become robust when they have a new upgrade. I just use PicPick for my screenshot task and I don't have a powerful screen capture.

Thank you so much for the giveaway!
 

lmddziedzic

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Używam obecnie snap4 jest to prosty i funkcjonalny program ,zamienię chętnie na nową wersję.
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Aktualnie jestem posiadaczem 9 różnych LEGALNYCH, zakupionych programów formy Ashampoo. Dziesiąty program pt: Ashampoo® Snap 6 byłby efektownym uzupełnieniem mojej kolekcji :).
 
A

Anonymous

Dzięki Grzesiek za zorganizowanie konkursu.
Cały czas używam Fastone Capture w wersji 5.3 – darmowej dla użytkowników domowych.
Ponieważ zajmuję się szkoleniami i dosyć często muszę stworzyć tutoriale tudzież demonstracje, dzięki narzędziu motion capture Ashampoo Snap w wersji 6 byłby dla mnie nie lada wsparciem.
Naczelne motto Ashampoo – We make software – pozwoliłabym w tym wypadku uzupełnić o dwa słowa i nadać mu niniejsze brzmienie: We make the best software. Firma Ashampoo może spokojnie o to się pokusić.
Pozdrawiam
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Powitać ... :england

Ashampoo Snap 5 sprawdza się doskonale w użytkowaniu /korzystałem m.in. przy opisach na PZD/.
Program przyjemny i łatwy w obsłudze. Nowa wersja wprowadza ulepszenia i całkiem nowe rozwiązania czyli warto spróbować szczęścia w tym konkursie ... :klawik.

grzesiek1920 - gratuluję kolejnego fajnego konkursu ... :piwko
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę ...

P.S. To się dokładnie nazywa "konkurs na 6-kę" ... :ok
 
A

Anonymous

Ashampoo Snap is the best screen capture software. I’m currently using a copy of Snap4. I would love to upgrade to the latest version. Thanks for the giveaway.Good luck to everyone!
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Do tej pory do wykonywania zrzutów ekranu i wszystkich temu podobnych rzeczy wykorzystywałem proste darmowe programy które często nie posiadały przydatnych funkcjonalności. Bez wątpienia taki kombajn jak Ashampoo® Snap 6 zaspokoi wszystkie moje potrzeby. ;)
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Moja perełka to Ashampoo Snap 5 którą wygrałem w Twoim konkursie 30 Sierpnia 2012 :piwko

Ashampoo Snap 6 jest szybszy w działaniu, mniej kliknięć, lepsze efekty, istnieje możliwość powrotu do oryginalnego obrazu i dokonania potrzebnych zmian, gdy zapiszemy plik, jako plik SNAPDOC.
f65c9a6eb501a5f7.jpg
:klawik.



Mam cichą nadzieję, że i tym razem się poszczęści :zawsty

Dzięki za konkurs i powodzenia wszystkim :dziękuję
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5488
Reakcje/Polubienia
3999
Miasto
Polska
@ grzesiek1920 - dzięki za konkurs.
Używam Ashampoo Magical Snap - darmową wersję rozbudowanego i w pełni profesjonalnego programu będącego przedmiotem konkursu.
Naczytałem się sporo o najnowszej wersji. A to, że w odróżnieniu od poprzednich wersji ma zwiększoną wydajność, pełne wsparcie systemów wielordzeniowych.
Nowy Snap zawiera wiele dodatkowych narzędzi poprawiających jakość tworzenia zrzutów, by nie wspomnieć o time-lapse - nagrywaniu poklatkowym video, czy też możliwości robienia wysokiej jakości zrzutów poprzez podłączoną kamerę Web.
Wiele by tu wymieniać zalet nowego Snapa. Sami autorzy z dumą oświadczają, że ich nowe dziecko zdecydowanie uprości wymianę screenów w internecie.
Po takiej lekturze mocno zassało mnie wewnątrz. Poczułem nieodpartą chęć zdobycia tego programu. Tak więc wchodzę.
Dzięki raz jeszcze i pozdro dla wszystkich.
 

pz_5750

Świeżak
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
At present I am using Ashampoo Snap 3 and it would be nice to upgrade to this version namelly because it has video recording ability.
Thanks for the contest.
 
Do góry