Konkurs!/Giveaway! - Ashampoo® UnInstaller 5

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Kolejny konkurs w którym można wygrać licencję na produkt Ashampoo.

Do wygrania jest 10 licencji na Ashampoo® UnInstaller 5

Ashampoo UnInstaller 5 to wyjątkowe rozwiązanie do usuwania wszystkich śladów po nieużywanych aplikacjach, czyszczenie systemu z pozostałości oraz przywracanie dawno zapomnianej wydajności.

Jak to działa?

Ashampoo UnInstaller 5 używa technologii działającej w czasie rzeczywistym do monitorowania zmian czynionych przez programy instalacyjne. Dzięki temu, Ashampoo UnInstaller 5 może całkowicie i bez pozostałości usuwać aplikacje wraz z powiązanymi plikami i wpisami w rejestrze. Dla uzyskania lepszych rezultatów, Ashampoo UnInstaller 5 pozwala na usuwanie nadmiarowych wpisów w rejestrze i oczyszczanie napędów.

Dlaczego właśnie UnInstaller?

System ciągle się zmienia
Każda aplikacja zainstalowana powoduje zmiany w systemie. Dane są kopiowane na dysk twardy, wartości są zapisywane do Rejestru Windows. Wiele aplikacji tworzy mnóstwo plików tymczasowych podczas swojego działania.

Domyślne odinstalowywanie nie zawsze jest skuteczne
W wielu przypadkach, zmiany w rejestrze i pliki tymczasowe zostają nawet po odinstalowaniu aplikacji przy użyciu narzędzi usuwania wbudowanych w Windows. Te pozostałości zaśmiecają system i spowalniają go nieustannie.
źródło: ashampoo.com

25927_10_download_of_the_day_ashampoo_uninstaller_5_full.jpg


Więcej o programie możecie przeczytać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Ashampoo® UnInstaller 5 i jakiego programu do tego typu rzeczy używasz/posiadasz.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 31.10.2012


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Ashampoo® UnInstaller 5 and what program you're using this kind of thing/have.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 31.10.2012



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Osobiście polecam bo program naprawdę dobry ;)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
biore udzial w tym konkursie na ten program bo nie mam dobrego programu do odinstalowywania niechcianych programów,używam w tej chwili programu systemowego a on zostawia mi pliki po usuwanych programach . :dziękuję
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Oczywiście, że z miłą chęcią biorę udział w konkursie. Znam korzyści płynące z programów tego typu, a to co oferuje tradycyjne "dodaj usuń programy" to jest jakieś nieporozumienie...
W chwili obecnej usuwam programy z komputera za pośrednictwem CCleaner'a, który choć oferuje więcej niż windosowy "dodaj usuń", to jednak nie daje tylu możliwości, jakie daje Ashampoo® UnInstaller 5.
Reasumując, proszę wziąć pod uwagę moją aplikację.
Życzę powodzenia wszystkim współuczestniczącym w konkursie.

Pozdrawiam,
artur
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Używam Your Uninstaler ale..no właśnie lepszy niż tradycyjne "Dodaj-Usun" ale nadal mało dokładny w porównaniu z Ashampoo. Może zwiększe swe szanse na wygraną i radość posiadania dobrego programu w usuwaniu osieroconych śmieci po odinstalowanych aplikacjach zagości pod strzechą mojego blaszaka .Pozdrawiam i dzięki za fajny konkurs...Grzesiek Rulez ! Pzdr!
 
A

Anonymous

I have many Ashampoo software, from contests and magazines, and found them to be very user friendly and useful
Ashampoo uninstaller is very good uninstaller and i want use it continue i tried many uninstaller but this also good pograms of Ashampoo i am big fan of Ashampoo, would like to win, good luck to everyone, thanks for this awesome giveaway
 

delmariano

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Ashampoo Uninstaller 5 to nie tylko program do odinstalowywania programów, to także rozbudowane narzędzie do zarządzania funkcjami systemu takimi jak defragmentacja, czy manager autostartu. Ashampoo Uninstaller 5 jest to narzędzie, które w znaczący sposób potrafi ułatwić konserwację systemu. Używając systemowego dodaj/usuń programy nie jestem w stanie w pełni panować nad porządkiem danych na dysku po odinstalowanych aplikacjach. Posiadanie tego programu bardzo ułatwi mi wprowadzenie porządku na dysku.
 

lmddziedzic

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Używam systemowego programu do usuwania aplikacji,który jest zbyt niedokładny.przydałby się ashampoo uninstaller5 fachowy program i dokładnie czyszczący system.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Jak ma się 5-tka do 4-ki, której pełną wersję mogę zainstalować z płyty dołączonej do gazetki? Czy są duże różnice? Do tej pory odinstalowywałem Revo (free), ale tam 64-bitowych pr. nie ma. Resztę załatwiałem JetCleanem, albo CCleanerem. Od wczoraj dzięki rekomendacji miejscowych speców sprawdzam Purana (tam jest ta funkcja).
 

galan

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Wrzesień 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the nice contest. Please count me in. I use Ashampoo UnInstaller v.3; would like to get license for v.5.
Best regards
 

danis

Świeżak
Dołączył
15 Grudnia 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Używam wersji 4 Ashampoo UnInstaller. Ponieważ jestem maniakiem posiadania najnowszych wersji moich programów, wiec potrzebuję ten program.
 
A

Anonymous

Witam!
Używam Revo wersja darmowa. Brałem udział w konkursie na wersję PRO, ale się nie udało...:(
Posiadam bardzo dużo programów od Ashampoo, zarówno promocyjnych jak i kupionych. Jestem bardzo zadowolony z ich jakości i działania, a szczerze mówiąc nie używałem UnInstallera...Chętnie porównam jego możliwości z Revo.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Obecnie używam revoPro lecz co do legalności tej licki to ... :lanie dlatego z chęcią zamieniłbym go na ashampoo 5kę tym bardziej że kiedyś używałem 4rkę i muszę przyznać że byłem zadowolony
 

pz_5750

Świeżak
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
At the moment when I want to uninstall a program I use its uninstaller, if available, or Windows uninstaller.
It would be nice to win a licence of Ashampoo Uninstaller to replace those methods as this is a program that usually gets very good reviews.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Na swoim głównym kompie mam Revo Uninstaller Pro, ale potrzebuję czegoś dobrego do deinstalacji "na laptopka", z którego nagminnie korzysta moja "ślubna", która bardzo lubi programy od Ashampoo.
Jak nie wygram, to chociaż nie będzie mi "truła", że nie spróbowałem ... :szydera
Sama się nie dopisze do konkursu, bo cytuję "będzie, że masz podwójne konto na tym forum" ... :papież
Dzięki zatem za ten konkurs - oczywiście biorę udział. :dziękuję
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Tak jak przedmówca używam na moim desktopie Revo Uninstaller Pro (szczęśliwie wygranego na tym szacownym forum) i tak jak on potrzebuję czegoś dla żony. A Ashampoo UnInstaller 5 oprócz tego, że zaradne (jak słyszałem), to i ładne, więc do (lapka) żony będzie pasował w sam raz :D

@grzesiek1920
Dziękuję za zorganizowanie konkursu :)
 
Do góry