Konkurs ! / Giveaway ! - ExtremeCopy Pro

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
1339831480_234o.jpg


Pan Kevon z ekipy Easersoft przezaczył dla użytkowników PZD aż 15 licencji na ExtremeCopy Pro. Serdeczne podziękowania za licencje.


ExtremeCopy Pro to program do wspomagania kopiowania bądź przenoszenia plików. Jak zapewnia producent program może przyśpieszyć proces kopiowania nawet kilkakrotnie. ExtremeCopy Pro umożliwia zatrzymywanie i wznawianie kopiowania. Dodatkowo aby upewnić się czy dane skopiowały się poprawnie program oferuje weryfikację skopiowanych danych.

Mój opis programu można znaleźć pod tym odnośnikiem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać ExtremeCopy Pro.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 19.04.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win ExtremeCopy Pro.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 19.04.2013



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez random.org
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Na co dzień korzystam z konkurencyjnego programu, który kapitalnie można zintegrować z Total Commander'em, ale ciekawy jestem możliwości konkursowego ExtremeCopy Pro, dlatego też proszę uwzględnij mnie podczas losowania. No i oczywiście dziękuję za konkurs!
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
dzięki za konkurs :dziękuję
z programu miałem okazję korzystać w wersji darmowej i powiem, że główną jego zaletą, która od razu rzuciła mi się w oczy była stała prędkość kopiowania nawet przy bardzo dużych plikach (systemowy odpowiednik zawsze zaczyna u mnie z "grubej rury" a z upływającym czasem transfer spada nawet dziesięciokrotnie :mad: ) dzięki czemu cały proces, tak jak obiecuje producent, trwa zdecydowanie krócej :ok fajną sprawą jest też weryfikacja czy wszystkie dane skopiowały się prawidłowo i taka mała opcja jak możliwość za pauzowania procesu :)
program uważam za przydatny więc skoro jest szansa to i szczęścia trzeba spróbować ;)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Chętnie wezmę udział w konkursie. Dlaczego? Hmmm najbardziej sensowna odpowiedź dlaczego chcę wygrać ExtremeCopy Pro to fakt, że często coś kopiuje więc taki program przyda się aby usprawnić pracę :) Dodatkowy atut to funkcja weryfikacji skopiowanych danych.
Dzięki za konkurs.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Ja też się piszę na ten konkurs. Czasami trzeba coś przenieś a skoro potrafi przyśpieszyć proces kopiowania nawet kilkakrotnie to normalnie bajka. Dzięki za konkurs.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki za zorganizowanie konkursu i licencje!
Biorę udział, ponieważ przydałby mi się program, który przyspieszy kopiowanie na dysk zewnętrzny, co często wykonuję. :ok
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Chętnie wezmę udział w konkursie.
Powód jet taki że często coś kopiuję.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Przydałoby się przyśpieszenie kopiowania, a ten program toumożliwia :)
 

Aguarius

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
198
Reakcje/Polubienia
0
Zgłaszam swój udział w konkursie ponieważ przydałby mi się program, który przyspieszy kopiowanie plików. Posiadam kilka partycji na dwóch dyskach i taki program bardzo mi się przyda.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12986
Reakcje/Polubienia
43811
Witam, proszę mnie uwzględnić udział w konkursie, używam TeraCopy, ale ExtremeCopy Pro jest szybszy i tyle na temat. !! !!
 
M

mohammadwasi7861

Extreme Copy Pro is one best for speedup copy paste the default windows explorer speed is not enough for me.
Thanks for giveaway count me in hope to win this. :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dobry program do przyspieszania kopiowania bardzo by się przydał. Dziękuję za konkurs!
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Nigdy nie korzystałem z tego programu,używam TeraCopy,chętnie sprawdzę który spisuje się lepiej.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki za organizację konkursu
zgłaszam swój udział, ponieważ dużo i często kopiuję,więc program przyspieszający kopiowanie by mi się przydał,
program ma fajną funkcję weryfikacje skopiowanych danych ,więc pewne ,że wsio się dobrze skopiowało
 
Status
Zamknięty.
Do góry