Konkurs ! / Giveaway ! - ExtremeCopy Pro

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
719b711c1e39ef3ec0194e41d377c086.png


Do wygrania 10 licencji na ExtremeCopy Pro!


ExtremeCopy Pro to program do wspomagania kopiowania bądź przenoszenia plików. Jak zapewnia producent program może przyśpieszyć proces kopiowania nawet kilkakrotnie. ExtremeCopy Pro umożliwia zatrzymywanie i wznawianie kopiowania. Dodatkowo aby upewnić się czy dane skopiowały się poprawnie program oferuje weryfikację skopiowanych danych.

Mój opis programu można znaleźć pod tym odnośnikiem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Link do strony producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać ExtremeCopy Pro.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 sierpnia 2016 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 05.10.2016.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org


------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Kolejny świetny Konkurs!
Potrzebuję takiego programu ponieważ często kopiuję i przeważnie są to bardzo duże pliki. Program przyspiesza w znaczący sposób kopiowanie, nie bez znaczenia jest też funkcja przenoszenia plików a zwłaszcza zatrzymywania i wznawiania kopiowania. Używałem kiedyś innego programu do kopiowania, ale mi się skończyła licencja.
Zgłaszam swój udział w konkursie, a organizatorom dziękuję za możliwość wzięcia udziału.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Jak wiadomo wbudowany system kopiowania plików w Windows nie jest doskonały. Przede wszystkim jest wolny i nie mamy nad nim kontroli. I właśnie wtedy przydaje się takie narzędzie jak ExtremeCopy. Aplikacja znacząco przyspiesza operacje dyskowe, kopiowania lub przenoszenia danych. Można wstrzymać i wznowić daną czynność w dowolnym momencie. Wspiera metodę Drag & Drop, ma weryfikację danych po kopiowaniu. Program jest prosty, łatwy w użyciu i bezpieczny.

Ze względu na moją codzienną działalność na komputerze, transferuje wiele danych. ExtremeCopy znacznie ułatwiłoby moją parcę. Więc czas aby wziąć udział w konkursie.

P.S. ORGANIZATOR Big Thanks
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dla mnie od zawsze w tego typu sofcie rządził darmowy TeraCopy.
Od pewnego /dłuuugo/ czasu nie mam na kompie nic z ulepszaczy kopiowania.
Czasem jednak przerzucam dane, filmy czy zdjęcia i trochę to trwa.
Miło by było, gdybym nie marnował przy tym dodatkowo czasu.
Biorę udział by sprawdzić czy ExtremeCopy Pro będzie lepszy od TeraCopy.
Los niech decyduje ... :scratch
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, ORGANIZAT0R. I want to win a license for this software in order to speed boost the copy file process as it completes faster and so, we have more time to focus on other things. It has a very simple and easy to figure out interface. It integrates with Windows and takes over the copy file process. It also provides support for multiple languages and copy files to multiple destination folders. :dziękuję
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Thanks for the giveaway,
Multi destination and file verification support are my favorite features of this program
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Program ExtremeCopy Pro jest niesamowity jeżeli chodzi o proces przenoszenia plików. W mojej opinii lepszy niż teracopy2, tak przynajmniej wychodziło w porównaniu wersji testowej EC i pełnej teracopy2.

Jestem zainteresowany programem ponieważ często archiwizuję duże ilości danych.

Podziękowanie za konkurs dla Organizator'a oraz dla sponsora.


:england

areopagita
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5611
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
.
Dlaczego biorę udział?
Interesuje mnie wersja profesjonalna, choć już standardowa daje dużo mocy i możliwości.
Wersję pro wyróżnia opcja umożliwiająca kontynuację procesu pomimo napotkanych błędów w trakcie kopiowania. Po zakończeniu procesu program weryfikuje poprawność skopiowanych danych. Kto z nas nie doświadczył wywalenia się całego starannie przygotowanego zadania skopiowania kilkudziesięciu czy kilkuset plików? Komu z nas nie puściły wówczas nerwy? :k......
ExtremeCopy Pro umożliwia określenie wielu jednoczesnych miejsc docelowych, co oznacza, że za jednym zamachem jesteśmy w stanie wykonać zadanie skopiowania, nie musząc wielokrotnie powielać czynność kopiowania tych samych plików do różnych lokalizacji.
Program kopiuje czy też przenosi pliki wielokrotnie szybciej niż system. Przy kilku dyskach stacjonarnych tudzież portable, przenoszenie czy też kopiowanie danych to spora udręka. Takie narzędzie jak ExtremeCopy Pro na pewno ułatwiłoby życie. :)
Konkurs super. Dzięki. :ok
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Często kopiuje i przenoszę pliki a wiadomo, ze takie czynności powodują stratę czasu, dlatego przydałby mi sie taki program. Przyspiesza on w odczuwalny sposób czas takich operacji. Dodatkowo umożliwia wstrzymywanie i wznawianie kopiowanych plików oraz weryfikacje poprawności skopiowania przenoszonych danych.
Dziękuję za organizacje konkursu :)
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Jeśli jest opcja przyśpieszenia kopiowania i przenoszenia plików to ja się na to piszę. Przy kilku dyskach i pendrivach jest czasem co robić i z chęcią skorzystam z tego ułatwienia.

Program dodatkowo umożliwia wstrzymywanie i wznawianie kopiowanych plików oraz weryfikacje poprawności skopiowania przenoszonych danych - za to :hi

Dzięki za konkurs i nagrody :piwko
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
GREAT giveaway !! :hura ORGANIZATOR - well done :hi

I have been using TeraCopy Pro for some time now and some time ago I have trialled Extreme Copy FREE by Easersoft

Extreme Copy Pro will allow you to improve your file transfer speeds and is seamlessly integrated in the Windows interface.
I for one would love to win a license to give Extreme Copy Pro a try for testing its performance for myself to compare it to TeraCopy Pro.

thank you once again for a great software giveaway..

good luck to all members who enter, if you are considering joining this giveaway I recommend that you do before you are too late

especially with your time being so busy these days this will be one of those software programs that you will be glad that you won... :hura
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Witam również bardzo chętnie wezmę udział w konkursie.Posiadam kilka dysków zewnętrznych i często
przenoszę dane dlatego przydał by się program przyspieszający i wspomagający kopiowanie.
Podziękowanie dla Organizatora oraz dla sponsora za zorganizowanie konkursu.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Chciałbym wygrać ExtremeCopy Pro ponieważ często kopiuję dane z dysku systemowego na
dysk zewnętrzny USB 2.0 a jak wiadomo przy takim połączeniu trwa to wieki !
ExtremeCopy Pro ułatwił by mi znacznie ten proces przyśpieszając kopiowanie danych,
program ten posiada również bardzo fajną funkcję wstrzymywania i wznawiania kopiowania
,oraz sprawdzenia poprawności skopiowanych danych.
Dziękuję ORGANIZATOR za kolejny super konkurs.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Często kopiuję duże ilości plików więc taki program, dający o wiele większą kontrolę nad kopiowaniem niż mechanizmy systemowe byłby dla mnie cennym dodatkiem w moim przyborniku
Podziękowania dla ORGANIZATORA i sponsora :dziękuję
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Właśnie kopiuję dane z dwóch dysków w pracujących w RAID 0 na 3 dyski zewnętrzne, "tematyczne". Korzystam z Total Commandera i idzie to sprawnie. Jednak jak czytam z opisu programu ExtremeCopy Pro, istnieje możliwość sprawdzenia poprawności i tą funkcję programu chciałbym wykorzystać. Proszę uwzględnić hocika w konkursie. Dziękuję sponsorowi - firmie Easersoft i Organizatorowi za pracę włożoną w kolejny konkurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry