Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Kolejny konkurs specjalnie dla czytelników PZD :)
Do wygrania aż 15 licencji lifetime na program Hard Disk Sentinel Professional
Serdecznie dziękuje producentowi za przeznaczenie tylu licencji specjalnie dla użytkowników PZD.

Hard Disk Sentinel to program do analizy i monitorowania stanu dysku twardego. Program ma na celu znalezienie, zdiagnozowanie i naprawę błędów na dysku twardym. Hard Disk Sentinel kontroluje temperaturę oraz stan dysku twardego.
Opis HDS pro:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Hard Disk Sentinel Professional i jakiego programu do tego typu rzeczy używasz/posiadasz. (Użytkownik powinien posiadać minimum 10 postów)
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 29.10.2012

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Hard Disk Sentinel Professional and what program you're using this kind of thing/have. (You should have a minimum of 10 posts)
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 29.10.2012



Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez random.org
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zachęcam do udziału w konkursie i życzę powodzenia :)
 

hevesi_j

Świeżak
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
The best hard disk diagnostic program. I want to use a permanent hard disk check.
 
V

vhick

I want to win Hard Disk Sentinel because my files are precious and not only backup program can save them but HDD monitoring tools like Hard Disk Sentinel, so that you can transfer files before your hard disk die.

Thanks for the giveaway!
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
W każdym komputerze powinien być zainstalowany sensowny program monitorujący stan HDD. A ponieważ Hard Disk Sentinel, zwłaszcza w swojej profesjonalnej odmianie, cieszy się opinią jednej z najlepszych tego typu aplikacji, chciałbym wygrać jej jedną licencję.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

No cóż mam wersję Hard Disk Sentinel Standard , która jest nieco uboższa od wersji Professional a poza tym to program , który dba o zdrowie dysku stale go monitorując dostarcza wielu cennych informacji : temperatura , wydajność a także mierzy szybkość transferu dysku w czasie rzeczywistym, co może być wykorzystane jako punkt odniesienia w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń twardego dysku .

Proszę i mnie liczyć w walce o ten soft :klawik.
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Witam,
chciałbym wziąść udział w konkursie.
Na ten moment do monitorowania stanu dysku używam HDD Observer (kiedyś był płatny teraz jest chyba free).
na HDS'a natknąłem się przypadkowo, bardzo podobała mi się wersja trial i fajnie byłoby wygrać jego pełną wersję.
Posiada dużo więcej opcji niż mój HDDO, chociażby backup awaryjny w przypadku awarii.

Pozdrawiam i liczę na szczęście.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
I have faced a situation wherein my HDD failed completely overnight.. It was very shocking to me as it was pretty new and therefore, I never took any backup. HDS is one-time pay software (lifetime license with lifetime free upgrades) which once installed relieves you of losing your data. It not only monitors your HDD for overall health, but also its temperature, seek test and surface test features make it an ultimate life-saver.

Thanks. Please count me in.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Używam HDSStandard z ich promocji na 4.0. Jestem zainteresowany wersją Pro z racji opcji backupu :D

Niestety mój dysk systemowy ma już 42 bady zrealokowane :( , kilka dni temu skoczył z 19 a poziom życia spadł mu do 56%. Dawno bym go wymienił, gdyby nie to że tak mi komputroniku kable powiązali ze skrzynką, że musiałbym w praktyce rozłożyć sprzęt do gołej płyty, a nie mam już na takie rzeczy ochoty (pomijając ewentualne pomyłki przy wkładaniu tych kabli w odpowiednie miejsca). Konkludując, zanim zwiększy się realnie prawdopodobieństwo padu systemowego - niech HDSPro pamięta o kopii niektórych danych.

By the way, ktoś się orientuje jakie są opcje, gdy padnie dysk na którym jest bootmanager ( ?? ) zainstalowanych systemów - zaczynałem od XP, potem doszły do tego 7 i 8 i w zasadzie, poza śmieciowymi danymi, na tym dysku nic nie ma - systemy operacyjne są na innych dyskach - cieszyłbym się, gdyby była jakaś opcja odtworzenia partycji lub samego fragmentu dysku z listą instalacji, tak abym nie musiał potem zbyt wiele czasu poświęcać na instalacje. Kopie partycji systemowej z bootmanagerem mam zrobione.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam,
Ja również dołączam się do grona użytkowników Hard Disk Sentinel Standard (zapewne z czerwcowej promocji) którzy z przyjemnością przesiedliby się na wersję Professional ze względu na jej rozszerzone możliwości.
Mnie szczególnie kusi wersja Portable która wymaga licencji na Hard Disk Sentinel Professional.
Po prostu program :bomba

@grzesiek1920
Dziękuję za zorganizowanie konkursu :)
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Mam program HDS jest to licencja standard chętnie poszerzę do wersji professional ze względu na bogatsze opcje.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Witam
W obecnej chwili nie posiadam żadnego programu monitorującego twardy dysk. Czytając opinie o programie Hard Disk Sentinel Professional , że jest to bardzo dobry program do analizy twardego dysku .Ponieważ twardy dysk powoli zaczyna mi szwankować, chciałbym go zacząć kontrolować, żeby nie utracić danych.

pozdrawiam
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !

Także gratuluje tym / sobie też :suuper / , którzy wygrali i dzięki za fajny konkursik :klawik.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Grzesiek1920,

dziękuję za świetny konkurs. Gratuluję pozostałym wygranym!!!

pozdrawiam,

Areopagita.
 
Do góry